Jak Wam sie podoba komiks 'Bohatery Ragnaroka'?

Radosna twórczość forumowiczów.
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Sorry, ale miałem pewien kłopot i przez przypadek wysłało mi dwa posty. latego proszę jakiegoś moderatora, aby usunął jeden z nich.

No było niby fajnie, ale akcja dwójki stanęła. LUDZIE PISZCIE! TA OPOWIEŚĆ JEST TAKŻE O WAS!!

Ciekawe, jak się skończy druga część... i czy Waltos podejmie się zilustrowania Ragnarok 2...
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Wiecie co, powinniśmy powołać między sobą (tzn. twórcami komiksu) jakąś korektę, bo śmieszne rzeczy można przeczytać w tych komiksach :D. Co ty na to Waltosie?
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Mhm, przydałaby się taka korekta. Bo już widzę, że są błędy ortograficzne (np. "muj" ;)). Na Runiqa nie patrzę, bo on mi raczej pasuje do oceniania szaty graficznej (sory, Rune). A może ty, Darkelfft, będziesz taką korektą? Ty mi akurat pasujesz na to miejsce (nie wiem czemu, po prostu pasujesz ;)).
Obrazek
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Wiesz co Ci powiem ( oprócz tego, że mam rodziców polonistów :D)....
Trzy minuty nie minęły ( dosłownie) a na GG odezwał się Dante i się pytał o co mi biega z ta korektą:

Dante (16:25)
Co ty o korekcie marudzszi
(Darkelfft) (16:25)
:D
(Darkelfft) (16:25)
popatrzyłem na komiks :D :D
(Darkelfft) (16:25)
dokładniej na ostatnią część :D
Dante (16:25)
No i :?:
(Darkelfft) (16:25)
muj
(Darkelfft) (16:25)
:D
(Darkelfft) (16:25)
:D :D
(Darkelfft) (16:26)
wiesz to są tylko małe błędy, detale
(Darkelfft) (16:26)
nie martw się
(Darkelfft) (16:26)
i nie zwracaj na nich uwagi
(Darkelfft) (16:28 )
te błędy popełniają wszyscy
(Darkelfft) (16:28 )
to codzienność
Dante (16:28 )
przestań marudzić
(Darkelfft) (16:28 )
ehe
Dante (16:28 )
ten komiks jest z przed miesiąca
(Darkelfft) (16:28 )
zaras :D
(Darkelfft) (16:28 )
:D :D


Dalsza część rozmowy
(Darkelfft) (16:29)
popatrz na forum
(Darkelfft) (16:29)
jestes w ukrytej komorze
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Z tym komiksem to Dante pokazał swoje lenistwo w całej okazałosci. Już mu miesiąc temu pisałem o błędzie ortrograficznym, a on jak widać się tym nie przejął. Ja żadnego komiksu bez czyjejjś prośby nie edytuję, ale darkelfft może być korektą... Jak chce :P
Poza tym to własnie dlatego piszę autora odcinka, by ktoś nie pomyślił, że akurat ja robię błędy ortograficzne :D
I tera napisze tak: Dante, wysyłaj najpierw swoje komiksy do Darkelffta, by ten poprawił te cudowne błędy, bo jak na nie patrzę, to mi się chce tylko walić głową w umywalkę :P
żyję
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

To zostałem mianowany korektą- super... A wiecie, że w gazetach dla korekty płacą :D...
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

A wiesz, że to nie gazeta, tylko komiks :P Poza tym nie jesteś korektą (razem z Khazarem) Tylko... jesteś... TORREADOREM!!!!!!!! Bo walczycie z bykami! Ortograficznymi...
żyję
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

A gdzie publiczność, przecież mogę zginąć przy tych bykach :D. Swoją drogą nie obawiam się nadmiaru pracy ze względu na to, że ona idzie bardzo powoli....
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Mam pytanie, które może być luźno połączone z komiksami- czy jeżeli bym narysował komiks, to czy mógłby on zostać tutaj zamieszczony? Oczywiście dotyczyłby fanatstyki. Pytam się, bo zacząłem się już za to zabierać. Oczywiście komiks byłby rysowany ręcznie, skanowany i wrzucany tutaj....
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

No jasne, tylko komiks musi mieć oddzielny temat i licz na to, że do tego tematu inni mogą się dopisywać (czego nie można powiedzieć o temacie z "moim" komiksem... :P )
żyję
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

To napiszę tak jak Ty- nie wpisywać się bo skopię i pogryzę :D.
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Możesz napisać:
"Komix pod patronatem Waltosa - jeśli się dopiszesz, będziesz się musiał z nim spotkać!!!
:P "
żyję
LukaS
Marynarz
Marynarz
Posty: 166
Rejestracja: poniedziałek, 20 grudnia 2004, 17:34
Kontakt:

Post autor: LukaS »

Darkelfft mógłbyś zkomiksować TO
oczywiście jeśli się jamodyl zgodzi
Kilka takich odcineczków mogło by być naprawdę świetnych
To jak podejmiesz się tego trudnego zadania??
http://bazyl.zly.aresztowany.com/m/eks.php?m= <=sprawiedliwość znów zatiumfowała
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Ta, nie jamodyl ,tylko twórca tego tekstu - MAd Phantom!!!
żyję
LukaS
Marynarz
Marynarz
Posty: 166
Rejestracja: poniedziałek, 20 grudnia 2004, 17:34
Kontakt:

Post autor: LukaS »

nie daj się zwieść Mad Phantom to tylko pseudonim tajnego agenta jamodyla z rządowej agencji NN (niuch-niuch) która ma za zadanie obserwować i zatrówać życie niczcego niespodziewających się userów


wiem że trochę to głupie ale nie miałem siły wymyślić nic lepszego
http://bazyl.zly.aresztowany.com/m/eks.php?m= <=sprawiedliwość znów zatiumfowała
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Ja się pytam, czemu ja i Rajah mamy zaszczyt być obiektami waszych żarcików. O co mi chodzi? O ostatni komix (chyba odcinek 16) made by Runiq. Dopiero 2 razy Rajah był w komixie, a za każdym razem z niego clowna robicie ;). Ja rozumiem, że cała ta szopka to jedne, wielki cyrk, ale czemu zawsze ja i Rajah gramy rolę śmiesznych, głupich clownów? Buu, ja się tak nie bawię :cry:.

PS. Nie bierzcie tego posta na poważnie ;P. A róbcie sobie z niego jaja. Jak ja się raduję, jak widzę go wkurzonego na wszystko i wszystkich, gdy widzi takie rzeczy. Nawet nie wiecie, jak śmiesznie wygląda, gdy dostaje spazmy. (Rajah: Zamknij się).
Obrazek
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Khazar, nawet nie wiesz, z jaką radością czytałem PSa :twisted:
żyję
Zablokowany