"Bohatery Ragnaroka" - komiks

Radosna twórczość forumowiczów.
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Kolejny odcinek nadszedł...

Odc. 15: Walka Dantego
Obrazek
Autor: Dante
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Kolejny odcinek.

Odc. 16: Rajaha szlag trafia.

Obrazek
Autor: Runiq[/color]
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Sorry, że tak późno wrzucam odcinek, ale świeżo wyzdri mogę w końcu wychodzić z domu, z czego oczywiście korzystam :D Przy czym nastąpiły drobne zmiany w komiksie: przede wszystkim "potworom" dałem lepsze ciało (tera jest odwrócony, a przedtem krecha), bo trochę było wstyd, by nasze bohatery walczyły z patyczakami i o zabieg poszerzenia cial "potworków" prosiłbym także innych rysowników... A następny komiks rysuje Dante.

Odc. 17: Dwóch w jednym, czyli Waltos i Łysy Z Kodem Paskowym Z Biedronki razem (ale jaki to ma związek???)
Obrazek
Autor: Waltos
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Dante mi pisal, że póki co nie będzie rysował komiksu, więc ktoś inny będzie ,musiał to zrobić. Do końca tygodnia ktośtam (najprawdopodobniej ja) narysuje kolejny odcinek komiksu i seria bedzie kontynuowana. Sory za opóźnianie terminów, ale różnie bywa. :(
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Ech, postanowiłem zakończyć serię. Dlaczego? Ponieważ mi się coraz mniej rysować chce ciągle cos o jednej tematyce (nudzi mnie to), a inni też nie wykazują hcęci do rysowania... Ale spoko, postaram sie w ciągu miesiąca-dwóch zacząć nowy komiks (wiem, żedługo, ale ciężko jest wymyślić komiks o ciekawej tematyce...) A póki co to zobaczcie ostatni odcinek "Bohaterów Ragnaroka:
Obrazek
Autor: Waltos

Chciałem podziękowac wszystkim, którzy rysowali razem ze mną ten komiks, tym, których mozna nazwać w pewnym sensie "naszymi fanami"... Każdemu, kto chociaż odrobinę przyczynił się do powstania i tworzenia tego komiksu.
"Mamy coś, czego nie zabiorą nam..."
Waltos.
żyję
Zablokowany