"Bohatery Ragnaroka" - komiks

Radosna twórczość forumowiczów.
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

"Bohatery Ragnaroka" - komiks

Post autor: Waltos »

Oto zapowiadany komiks. Pokazuje on zdarzenia opsane na forum Offtpic w temacie "1." (link poniżej). Może go robić każdy, tylko musi przy rysunku spełnić parę warunków:
:arrow: komiks ma być plikiem PNG,
:arrow: rozmiary komiksu mają być (najlepiej) 600 x 710 pikseli,
:arrow: najważniejsze: jeden odcinek komiksu ma opisywac jeden post, a który? O tym MACIE OBOWIĄZEK porozmawiać ze mną,
:arrow: komiks może odbiegać w malej części od postu (co ja zastosowałem, robiąc Qinura od razu oddzielonego od Runiqa, a nie, jak było w temacie 1. (wg. tematu Qinur dopiero później zyskał materialną formę),
:arrow: ja zamieszczam w tym temacie komiksy, dlatego jeżeli zrobicie takowy, to mi go poślijcie!

Najprawdopodobniej będzie się ukazywał 1 odcinek w ciągu dnia, ale czasem mogą być od tego odstępstwa (najczęściej z powodu braku czasu na narysowanie czegoś, lub awaria komputera), jednak będę się starał o nich informować.
I w nazwie tematu błąd jest celowy (żeby nie było, że mnie oskarżycie o dyslekcję lub nieuctwo :D )

A tera jedziem z tym koksem!

Odcinek 1: Początki Ragnaroku

Obrazek
Autor: Waltos
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Odc. 2: Wejście Kamil Mastera
Obrazek
Autor: Waltos.
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Sory, że wczoraj nie zamieściłem komiksa, ale mi się karta graficzna wysypała i dopiero teraz zamontowałem jakiegoś gruchota :lol: Jednak w ramach przeprosin zamieszczę poza zaległym i dzisiejszym komiksem dodatek (w pewnym sensie, bo jest na nim prawie to samo w komiksie :lol: ) A tera rozkoszujcie się naszą "tfórczonściom"! :D

Odc: 3: Któż to taki? (werszyn zza ruskiej granicy)
Obrazek
Autor: Darkelfft

DODATEK: Odc. 3: Któż to taki? (werszyn zalecany przez BAZYLa)
Obrazek
Autor: Waltos

Odc. 4: Łysol w garniaku
Obrazek
Autos: Waltos

Jutro wrzut planowany normalnie.
I dziękuję Runiqowi za drobną pomoc w tworzeniu dzisiejszego odcinka! :D

P.S.
Czy ktoś zna dobre i szybkie stronki do hotlinkowania obrazków? Bo jedyna, ktora znam (Imageshack) jest za wolna. Prosze mi o nich pisac na PW. Lub gg.
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Dzisiaj kolejny, już piąty odcinek. Przypominam o naborze na rysowników komiksu!

Odc. 5: Walk ciąg dalszy
Obrazek
Autor: Runiq
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Cóż, w dzisiejszym odcinku wchodzi do akcji cudowny... Wspaniały... Wielki... Wszechmocny WALTOS!!! :lol:
Jutrzejszy wrzut, powinien pójść normalnie,ale w śrdoę i czwartek może byc problem, gdyż z braku czasu nie wiem, czy się z odicnkami wyrobię... Więcej szczegółów jutro.

Odc. 6:Wejście cudownego, wspaniałego, wszechmocnego WALTOSA, który nigdy się nie wywyższa
Obrazek
Autor: oczywiście, że Waltos :P
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Cóż, dzisiaj jak obiecałem, pokażę skutki poganiania mnie, i nie kryję, że coś takiego mnie deprymuje. Pechowcem odcinka został KHAZAR! :twisted: :twisted: :twisted:
Przy czym nim zaczniecie czytać komiks przeczytajcie przedsłowie - jest w nim poruszonych parę ważnych faktów.
Chciałem także napisac trochę przykrą wiadomość: wysypał mi się mój dysk, więc aktualnie siedze na dysku brata i bardzo proszę Dantego o przesłanie na PW odcinka o jego wejściu na pole walki. Może to także spowodać znaczne opóźnienie jutrzejszego i pojutrzejszego (jakie wyrażenie :P ) odcinka, jednak trzymajcie za mnie kciuki.

Odc. 7: Pojawienie się Dziwnych Podziemnych Gości (jeden z włochatymi stopami, a drugi w kaloszach) i nadanie najdziwniejszego w świecie tytułu odcinkowi komiksu
Obrazek
Autor: Waltos
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Czas na kolejną częśc komiksu.
Dzisiaj zadebiutuje Dante. Piszcie, czy wam się podoba jego styl rysowania.
Jutro z odcinkiem może być drobny problem, ale myślę, że sobie poradzę.

Odc. 8: Nadejscie kolejnego Bohatera
Obrazek
Autor: Dante
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Stała się rzecz tragiczna... Wczoraj miałem giga-awarięc dysku i jedyną sznasą na przeżycie był jego format, czyli poszedł się czesać dzisiejszy komiks. muszę z przykrością zawiadomić, że dziś komiksu nie bedzie :( , a jutro bedzie ciężko się wyrobić. Jednak postaram się dać radę i uporządkować wszystko. To tyle, jutro więcej.
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

No to pora na pospiesznie narysowany odcinek 10... Jutro też mogą być drobne problemy... Ale se poradzim jakoś przyjaciele :wink:

Odc. 9: Pomoc wojownika Afro
Obrazek
Autor: Waltos.
[/img]
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Cóz, po raz kolejny się nie wyrobiłem z odcinkiem... Chociaż go zacząłem. i ze względu na takie opóźnienia spodziewajcie się od tera do odwołania odcinków co drugi dzień. Sory, ale mam masę pracy nad ważniejszymi rzeczami i czasu nie starcza...
I errata do poprzedniego odcinka: oczywiście odcinek był 9, nie 10, jak przez przypadek napisałem :D
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

No cóż, udało mi się wyrobić z koljenym odcinkiem i Wam go tutaj zapodaję!
Następny odcinek rysuje Runiq i O ILE SIĘ WYROBI dam go w ciągu najbliższych 2 dni.

Odc. 10: Waltos vs. Oinglap
Obrazek
Autor: Waltos.
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Czas na kolejny odcinek, koniec lenistwa (dla mnie)... Ale co będę owijał w bawełnę - czytajcie!

Odc. 11:Hara-kiri, łupu-cupu (nie mam pomyślu na tytuł :P )
Obrazek
Autor: Runiq
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Ech, kolejna awaria, kolejna przerwa... Piszę własnie z kompa kolegi, by Wam napisać, że po raz kolejny mi się komp wysypał (tym razem przegrzewa się procek i to cholernie, że tak napiszę...)... Za niedługo (kiedy bedę miał kasę), czyli myślę, że do końca łykendu przerywam nadawanie komiksów... Sory, ale przedmioty martwe zawsze są upierdliwe i się sypią wtedy, kiedy nie powinny...
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Niestety, nie zdążyłem zrobić odcinka na dzisiaj, jednak w ramach tego wsadzam tu komiks Khazara - może nie jest taki super-odlotowy, ale lepszy rydz niż nic. Może na poniedziałek się wyrobię z kolejnym odcinkiem.

Dodatek nr. 2: Bez tytułu
Obrazek
Autor: Khazar.
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Sory, że wczoraj komiksu nie zamieściłem, ale musiałem ostro zakuwac na dzisiaj. Ale już zrobiłem odcinek i o ile Dante się wyrobi, to w czwartek/piątek kolejna część.

Odc.12: Waltos wszczyna wojnę przeciwko prostym okienkom, czyli walka z demonem o dwóch twarzach.
Obrazek
Autor: Waltos
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

No dobra, czas przełamać barierę milczenia!

Odc. 13: Deformacja głowy Kamil Mastera...
Obrazek
Autor: Dante
żyję
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Tja, mam ferie i niby powinienem zacząć pracować nad komiksem... Ale tyle fajnych gier mam... Także się nie dziwcie, jeśli odcinki mojego autorstwa bedą się spóźniać :P

Odc. 14: wielki kościotrup i Runi po kolejnej deformacji...
Obrazek
Autor: Darkelfft
żyję
Zablokowany