STNKNS - Specjalny Temat Na Komiks Neuroshimowy

Radosna twórczość forumowiczów.
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

dziś mój mini-rant będzie na końcu. Look forward to it!

Obrazek

Co czeka bohaterów ze strony wrogów? Jak poradzą sobie ze śmiertelnym zagrożeniem? Kiedy będzie koniec świata? Jaki jest sens istnienia? Gdzie spoczął Jim Hoffa? To wszystko a nawet więcej w kolejnym odcinku Komiksu Neuroshimowego.

Brzmi głupio, nie? "W kolejnym odcinku Komiksu Neuroshimowego". Głupio i bez polotu, powiedział bym. Otóż to, proszę państwa! Ogłaszam przetarg ( :D ) na nazwę komiksu naszego. Więc myślcie, i do roboty!

Zakończę w stylu mojego ulubionego autora:

Good hunting! - Impostor
Obrazek

Obrazek
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

Obrazek

Rozmowa wielkiego złego z drużyną bohaterów to nieodłączny element każdego filmu akcji, każdego komiksu, każdej książki i każdej sesji (rozmawianie z molochem też już było) Więc czemu nie miałbym trzymać się tego schematu, jeśli pozwala on "tym dobrym" wymyślić jakiś zabójczy fortel, kiedy "ten zły" się przechwala....

Good hunting - Impostor
Obrazek

Obrazek
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

Obrazek

Rok szkolny się zaczął, a wraz z nim mnóstwo nowych obowiązków. A że w dodatku zostałem obciążony dość kłopotliwym urzędem, nie mam za wiele czasu. Ale mam też nadzieję, że taka nawała spraw była tylko przez pierwszy tydzień. Dzięki za cierpliwość, czekajcie na następny odcinek. Który na pewno się pojawi.

Good hunting;

Impostor
Obrazek

Obrazek
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

Obrazek



NO, wreszcie kolejny odcinek! He, he, nawet obyło się bez "popędzaczy" z waszej strony. Ale są też smutne wieści. Przewidywane jest obniżenie poziomu artystycznego komiksu. Dla czego? Gdyż otrzymałem zlecenie (poniekąd płatne) na długą serię rysunków gothic fantasy. (Niektóre z nich mam zamiar umieścić również gdzieś tutaj.) Anyway, Przez te właśnie rysunki mam jeszcze mniej czasu niż było to przewidywane. A kasę muszę mieć. Przynajmniej jest pewność że z powodu braku czasu na pewno nie pogorszy się fabuła. I "może" zwiększy się częstotliwość ukazywania się odcinków. Nie byłbym sobą, gdybym nie poprosił o komentarze.

Good hunting;
-Impostor
Obrazek

Obrazek
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

Obrazek

Poniedziałkowy komiks uploadnięty w niedzielę. Czujcie się wyróżnieni :D. Paru sprawom należy się wyjaśnienie, więc:
First things first: Komentarze, z których oczywiście bardzo się cieszę, proszę umieszczać w temacie "Komiks w klimatach NS". A temat, który teraz czytacie, powstał właśnie po to, by nie wprowadzać chaosu - jeden komiks - kilka komentarzy...
Secundo, mimo iż to jest komiks neuroshimowy, to nawiązania do falloutów (i do pozostałego postapokaliptycznego stuffu) były od pierwszego odcinka, są i będą. Na pewno. I o to chodzi. Mam nadzieję że wam to również się podoba.
I po trzecie: By nie być gołosłwnym, do działu "komiks w klimatach NS" daję wam jeden z artów, o których wspominałem przy poprzednim rancie. Byłoby miło, gdybyście powiedzieli czy dla tego rodzaju rzeczy warto było nieco opóźnić komiks :P
I oczywiście, ten komiks też komentujcie!

Good Hunting;

-Impostor
Obrazek

Obrazek
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

Obrazek


Tak więc dokładnie tydzień temu był ostatni update komiksu. Powód? Wycieczka integracyjna z nowymi classmate'ami. No, fajnie było! Sebo - jeśli to czytasz - pozdrowienia dla ciebie i twojego głosu :D.

However, DO JASNEJ ANIELKI, PISZCIE JAKIEŚ KOMENTARZE! No bo chyba jeden komentarz na boży tydzień to trochę mało. (wiem, wiem że jeden komiks na tydzień to też trochę mało, ale ja jestem tylko jeden, a was całe hordy)

A teraz coś z zupełnie innej beczki - kupujcie sobie gazy pieprzowe! Takie małe coś, a może uratować człowieka przed kilkoma nawet dresami! Przed ciosem można się uchylić, nożem można nie trafić, ale przed gazem nie ma uniku! A w dodatku to jest całkowicie legalne!

I jeszcze raz - piszcie komentarze!

Good hunting;

-Impostor
Obrazek

Obrazek
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

Obrazek

Więc tak:

Po pierwsze - bardzo dziękuje wszystkim osobom (0,0 osobnika) które napisały jakikolwiek komentarz.

Po drugie - wszystkim tym, którym nie chciało się nic pisać, należy się goblińska strzała wbita krytykiem w tyłek.

Po trzecie - skoro nic nie piszecie, to zastanawiam się czy w ogóle chcecie, by jakiś komiks powstawał. Bo jak nie widzę żadnych komentarzy, to wniosek może być tylko jeden - spadło zainteresowanie komiksem, a ja się produkuję na darmo.

Po czwarte (i ostatnie) - fanom Half- Life 2 polecam komiks concerned, robiony na silniku gry. Przednia zabawa, ale dla tych, co ukończyli HL2. Dla reszty gagi nie będą zrozumiałe, a poza tym mogą popsuć zabawę z grą, gdyż dziełko jest pełne spoilerów. (a nawet dokładnie opiera się na scenariuszu)

To tyle na dzisiaj

Good hunting;

-Impostor
Obrazek

Obrazek
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Re: STNKNS - Specjalny Temat Na Komiks Neuroshimowy

Post autor: impostor »

Zgodnie z obietnicą.
Obrazek
Obrazek

Obrazek
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Re: STNKNS - Specjalny Temat Na Komiks Neuroshimowy

Post autor: impostor »

no i macie xD Troszkę mi się przesunął termin, ale to przez szkołę xD

Obrazek
Obrazek

Obrazek
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Re: STNKNS - Specjalny Temat Na Komiks Neuroshimowy

Post autor: impostor »

Obrazek



Starałem się pisać wyraźniej xD
Obrazek

Obrazek
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Re: STNKNS - Specjalny Temat Na Komiks Neuroshimowy

Post autor: impostor »

Nieco mi się dzisiaj nudziło, więc narysowalem sobie odcinek komiksu :) "oby nudziło mi się jak najczęściej" xD xD
BTW, zadowolon jestem z poziomu artystycznego tego paska




Obrazek
Obrazek

Obrazek
Darlar
Marynarz
Marynarz
Posty: 229
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2008, 12:37
Numer GG: 8299547
Lokalizacja: Warszawa

Re: STNKNS - Specjalny Temat Na Komiks Neuroshimowy

Post autor: Darlar »

Pragnę zauważyć, że obrazki się spierdzieliły więc sens istnienia tego tematu chyba zanikł....
O o
/¯_____________________________________
| IMMA FIRIN' MAH LAZOR!!! BLAAAAAAAH!!!
\_¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: STNKNS - Specjalny Temat Na Komiks Neuroshimowy

Post autor: Alien »

chyba post do usunięia?
szkoda mi autora...
00088888000
Zablokowany