Gracze poszukiwani!

To miejsce gdzie będzie następowała rekrutacja do gry RPG na forum Tawerny RPG.
ODPOWIEDZ
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Gracze poszukiwani!

Post autor: Nekonushi »

Tak.
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Re: Gracze poszukiwani!

Post autor: Ant »

Owszem, owszem!
Obrazek
Fioletowy Front Wyzwolenia Mrówek
Klub Przyjaciół Kawy
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Re: Gracze poszukiwani!

Post autor: Obelix »

j/w
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: Gracze poszukiwani!

Post autor: Wevewolf »

ktoś ma ochotę na lekkiego heroica z domieszkami mroku w niewiążącym świecie, dużą ilością wątków i średniej długości postami?
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: Gracze poszukiwani!

Post autor: corvus »

Cóż, ponieważ WH nie ruszył(a zresztą z pewnych względów nie zdążyłam wysłać KP w czasie), druga sesja do której się zgłosiłam cierpi na braki chętnych (przynajmniej w wątku nic się nie dzieje od kiedy zapytałam czy ktoś już wyslał KP) więc... jeśli tylko dowiem się czegoś więcej o tym "niewiążącym świecie" to... Może, może... Szczególnie, że zbliżają się święta i będzie trochę wolnego.
Matysz
Mat
Mat
Posty: 441
Rejestracja: środa, 21 października 2009, 15:31
Numer GG: 2797417

Re: Gracze poszukiwani!

Post autor: Matysz »

Wevewolf pisze:ktoś ma ochotę na lekkiego heroica z domieszkami mroku w niewiążącym świecie, dużą ilością wątków i średniej długości postami?
Przybliżyłbyś trochę świat? Bo jeśli to ma być typowe fantasy z elfami i resztą tęczowej gromadki to dla mnie odpada. Podoba mi się idea średniej długości postów, dla mnie sesja nie jest pisaniem książki w stylu Prusa, gdzie trzeba opisywać każdy spadający majestatycznie listek.
Mam niefajną klawiaturę od TPSA i mi kilka klawiszy odmawia posłuszeństwa.

ADVENTURE PLANET czeka na Ciebie! Dołącz do sesji, wczuj się w tej klimat!
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: Gracze poszukiwani!

Post autor: Kawairashii »

Wkrótce ruszy rekrutacja do sesji SF PvP, mam nadzieje że do tego czasu znajdzie się 6 graczy. Życzę wam wszystkim udanych świąt :)
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: Gracze poszukiwani!

Post autor: Wevewolf »

Kawairashii pisze:Wkrótce ruszy rekrutacja do sesji SF PvP, mam nadzieje że do tego czasu znajdzie się 6 graczy. Życzę wam wszystkim udanych świąt :)
chętny
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: Gracze poszukiwani!

Post autor: Kawairashii »

Eh no faktycznie zapomniałam ogłosić powstanie rekrutacji, w końcu tak się tutaj robi na Tawernie.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych SF PvP Post-apokalipsa, do topica rekrutacyjno dyskusyjnego
- Prohoud Proxy [-update--29-12-09-] [REKRUTACJA] -
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: Gracze poszukiwani!

Post autor: Wevewolf »

Czy ktoś miałby ochotę zagrać w sesję, opierającą się na tych oto realiach?:

Ulice Choco były brudne i zawalone starymi papierami i mokrymi kartonami. Ludzie przechodzili szybko przez jezdnię chroniąc się pod dużymi, czarnymi parasolami przed zacinającym jak diabli deszczem, spiesząc za swoimi sprawami. Na uboczu ktoś zabawiał się z dziwką, w ślepym zaułku katowali chłopaka z bejsbolem. Kamera powoli przenosi się na podziemny parking, podąża ciemnym korytarzem do piwnic i schronu, wchodzi do pokoju w którym stoi sześciu, wysokich i ubranych w czarne płaszcze mężczyzn. Każdy z nich ma na głowie kapelusz z małym rondem i cygaro w ustach. Na krześle widać kobietę, może dwudziestoletnia, ubrana w zielony kitiel i z żółtym melonikiem na głowie.
- Podsumowując - gruby, czarnoskóry deatchmaster zaciągnął się cygarem, wypuścił dym z pełnych żółtych zębów ust i uniósł magnuma 44 nieco wyżej, celując w twarz kobiety - O dziesiątej jacyś skurwiele zaciągnęli wam helenę, pięćdziesiąt pieprzonych gramów. Dobrze mówię?
Mężczyźni w kapeluszach pokiwali głowami.
- O jedynastej - kontynuował deatchmaster unosząc broń jeszcze wyżej - Złapaliście ich na Walley Street, weszliście do środka i spuściliście im wpierdol, zgadza się?
Znów kiwnięcia. Kobieta drży, atmosfera się zagęszcza.
- Jest dwunasta. Północ, kurwa, a ja ciągle nie w łóżku. - reszta milczy - Przywozicie mi jakąś dziwkę i wmawiacie że to jedna ze złodziejek. Teraz pewnie, pierdoleni zasrańcy, myślicie że pozwolę wam ją skłuć a potem zarżnąć i wrzucić do rzeki? Nie ma tak dobrze, motherfuckers Ta laska prędzej zejdzie niż ja powiem by spuścić wściekłe psy.
Huknął strzał.


dla tych co jeszcze się nie połapali: Chcę przeprowadzić sesję w stylu Quentina Tarantino oraz opierającą się na starych, gangsterskich opowieściach. Lata siedemdziesiąte, na ulicach ład i nieporządek, mnóstwo dziwek i narkotyków. Rozmowy o niejakim Kubie. Przekupni sędziowie, deatchmasterzy i dealerzy.

Kto chętny?
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Matysz
Mat
Mat
Posty: 441
Rejestracja: środa, 21 października 2009, 15:31
Numer GG: 2797417

Re: Gracze poszukiwani!

Post autor: Matysz »

Ja się na to z chęcią piszę. Tarantino, gangsterzy, lata '70-jak dla mnie bardzo fajnie. Ups, mój błąd, powinno być: Powiedzmy, że Ci wierzę (coby klimat zachować).
Mam niefajną klawiaturę od TPSA i mi kilka klawiszy odmawia posłuszeństwa.

ADVENTURE PLANET czeka na Ciebie! Dołącz do sesji, wczuj się w tej klimat!
Mae
Szczur Lądowy
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2010, 17:11

Re: Gracze poszukiwani!

Post autor: Mae »

Wevewolf, jeśli chodzi o Tarantino: wolałabym coś w stylu Grindhouse:Planet Terror, dziwki i samochody aż tak mnie nie jarają ;)

Ekhem, ach! Przybyłam tutaj by oznajmić, że ruszyła rekrutacja do mojej sesji, potrzebuję szóstki graczy o otwartych umysłach, najlepiej takich jadących na psychotropach, z zapędami grafomańskimi i takie tam. Realia? Książki Lovecrafta, podkolorowane twórczością Gaimana i paroma autorskimi pomysłami - czyli Arkham w XXI wieku, moi drodzy państwo.

Zapraszam, zapraszam ;]
Darlar
Marynarz
Marynarz
Posty: 229
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2008, 12:37
Numer GG: 8299547
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gracze poszukiwani!

Post autor: Darlar »

Wevewolf, jeśli chodzi o Tarantino: wolałabym coś w stylu Grindhouse:Planet Terror, dziwki i samochody aż tak mnie nie jarają ;)
Albo jakąś sesję w klimacie Sin City, czyli drużyna graczy kontra cały mroczny i zepsuty świat. Coby było mroczniej do zdeprawowanych ludzi można dorzucić wampiry, demony, i inne potworzyska coby atmosfera z góry przegranej walki była jeszcze silniejsza xP
O o
/¯_____________________________________
| IMMA FIRIN' MAH LAZOR!!! BLAAAAAAAH!!!
\_¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Gracze poszukiwani!

Post autor: Alien »

Wevewolf pisze:Czy ktoś miałby ochotę zagrać w sesję, opierającą się na tych oto realiach?:

Ulice Choco były brudne i zawalone starymi papierami i mokrymi kartonami. Ludzie przechodzili szybko przez jezdnię chroniąc się pod dużymi, czarnymi parasolami przed zacinającym jak diabli deszczem, spiesząc za swoimi sprawami. Na uboczu ktoś zabawiał się z dziwką, w ślepym zaułku katowali chłopaka z bejsbolem. Kamera powoli przenosi się na podziemny parking, podąża ciemnym korytarzem do piwnic i schronu, wchodzi do pokoju w którym stoi sześciu, wysokich i ubranych w czarne płaszcze mężczyzn. Każdy z nich ma na głowie kapelusz z małym rondem i cygaro w ustach. Na krześle widać kobietę, może dwudziestoletnia, ubrana w zielony kitiel i z żółtym melonikiem na głowie.
- Podsumowując - gruby, czarnoskóry deatchmaster zaciągnął się cygarem, wypuścił dym z pełnych żółtych zębów ust i uniósł magnuma 44 nieco wyżej, celując w twarz kobiety - O dziesiątej jacyś skurwiele zaciągnęli wam helenę, pięćdziesiąt pieprzonych gramów. Dobrze mówię?
Mężczyźni w kapeluszach pokiwali głowami.
- O jedynastej - kontynuował deatchmaster unosząc broń jeszcze wyżej - Złapaliście ich na Walley Street, weszliście do środka i spuściliście im wpierdol, zgadza się?
Znów kiwnięcia. Kobieta drży, atmosfera się zagęszcza.
- Jest dwunasta. Północ, kurwa, a ja ciągle nie w łóżku. - reszta milczy - Przywozicie mi jakąś dziwkę i wmawiacie że to jedna ze złodziejek. Teraz pewnie, pierdoleni zasrańcy, myślicie że pozwolę wam ją skłuć a potem zarżnąć i wrzucić do rzeki? Nie ma tak dobrze, motherfuckers Ta laska prędzej zejdzie niż ja powiem by spuścić wściekłe psy.
Huknął strzał.


dla tych co jeszcze się nie połapali: Chcę przeprowadzić sesję w stylu Quentina Tarantino oraz opierającą się na starych, gangsterskich opowieściach. Lata siedemdziesiąte, na ulicach ład i nieporządek, mnóstwo dziwek i narkotyków. Rozmowy o niejakim Kubie. Przekupni sędziowie, deatchmasterzy i dealerzy.

Kto chętny?
masz już kolejnego gracza
00088888000
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: Gracze poszukiwani!

Post autor: BlindKitty »

Wpadłem na nieco stuknięty pomysł poprowadzenia sesji w świecie Neuroshimowych Karaibów, z graczami jako piratami/marynarzami - początkowo zwyczajnymi członkami załogi, później może i obsadą oficerską, albo i właścicielami statku. Posty krótkie, mechaniki praktycznie brak, poza Kością Losu ;) chętni?
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Gracze poszukiwani!

Post autor: Alien »

myślałem że nie lubisz neuro ;)
ale jeśli zapodasz parę słów więcej to kto wie ...
00088888000
bOdziO Wolf
Marynarz
Marynarz
Posty: 207
Rejestracja: niedziela, 27 listopada 2005, 20:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz(HQ)/Gdańsk(studia)
Kontakt:

Re: Gracze poszukiwani!

Post autor: bOdziO Wolf »

Czemu nie? Może wreszcie się przełamię i wezmę udział w sesji za pośrednictwem forum. Jestem na tak. Czekam na więcej informacji.
ODPOWIEDZ