Rekrutacja do Biblioteki Światów

Zablokowany
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Rekrutacja do Biblioteki Światów

Post autor: BAZYL »

Niby wszystko jest okej, mamy kilku dobrych stałych recenzentów ksiązek (ukłon dla Oso), ale ciągle brakuje mi recenzji filmów w kąciku...

Zachęcam do pisania recenzji - zarówno nowych jak i tych starych filmów...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Rekrutacja do Biblioteki Światów

Post autor: Ravandil »

Mam jedno pytanie... Czy istnieje jakieś ograniczenie co do wieku filmów? Bo jakby się zastanowić, to u mnie np. ze współczesną kinematografią raczej ciężko... A recenzję czegoś starszego (albo bardzo starego) zawsze dałoby się radę napisać...
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Rekrutacja do Biblioteki Światów

Post autor: BAZYL »

Nie ma ograniczenia - czasami warto odkurzyć jakiś klasyk, zresztą teraz jest moda na kręcenie starych filmów na nowo, kręcenie sequeli... To sprawia, ze nawet stare filmy cieszą się zainteresowaniem. Choć nie ukrywam, ze wiele osób często chodzi do kina i na bieżąco ogląda nowości - a tekstów o filmie w BŚce brak...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
jokemaster
Marynarz
Marynarz
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 15:33
Numer GG: 4340922
Lokalizacja: Big Village
Kontakt:

Re: Rekrutacja do Biblioteki Światów

Post autor: jokemaster »

A filmy mają być w klimatach średniowiecze ; fantastyka czy ogólnie wszystkie? Bo u mnie jest inaczej niż u Ravandila i filmy oglądan te najnowsze ( np Harego Potera 5 już oblukałem mimo iż w Polsce jeszcze nie było premiery ) i z naprawde różnych gatunków.
This is it, here I stand
I’m the light of the world, I feel grand
Got this love I can feel
And I know yes for sure it is real
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Rekrutacja do Biblioteki Światów

Post autor: BAZYL »

Generalnie preferujemy fantastykę, science-fiction, historyczne. Ale od czasu do czasu może być i coś innego.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Rekrutacja do Biblioteki Światów

Post autor: Ravandil »

BAZYL pisze:Generalnie preferujemy fantastykę, science-fiction, historyczne. Ale od czasu do czasu może być i coś innego.
To ja raczej celuję w to "coś innego" :> Z zakresu fantastyki z filmami stoję średnio, bo jak marnuję czas przed telewizorem, to raczej klasykę męczę :P W razie czego będę Cię BAZiu męczył na gg/PW czy gołębiami pocztowymi ;) Mam czas, a można go jakoś twórczo spożytkować ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Oso
Tawerniany Księgarz
Tawerniany Księgarz
Posty: 269
Rejestracja: niedziela, 5 listopada 2006, 22:16
Numer GG: 9053067
Lokalizacja: głównie Warszawa

Re: Rekrutacja do Biblioteki Światów

Post autor: Oso »

Heh, dzięki, Bazyl. Miło, jak człowieka doceniają. Parę recenzji filmów też mogę podrzucić. Generalnie problem jest taki, że bardziej lubię wywalać kasę na książki niż DVD, telewizji za bardzo nie oglądam, a piracić nie lubię (no, chyba, że czegoś nie mogę w Polsce łatwo dostać :wink:). Zobaczę, co da się zrobić, ale nowości to raczej nie będą. Przynajmniej, póki nie znajdę w końcu dobrze płatnej roboty :D
"Bądź ponad to, spraw by się przestał liczyć, to sobie wreszcie pójdzie. Bo jeśli się przejmiesz tym, co on wygaduje, i skupisz całą uwagę na walce z nim, to tym samym uznasz, że może mieć rację i wtedy będzie po tobie."
Zablokowany