Kącik WFRP

Vibe
Marynarz
Marynarz
Posty: 317
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 15:59
Numer GG: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Vibe »

Jeśli o mnie chodzi to właśnie kończę pisać przygodę "Zemsta jest słodka" (tytuł roboczy :D) z czarownicami w tle rozgrywającą się na ziemiach Kislevu. Gdy tylko ją sfinalizuję, to podeślę Wam chłopaki. W ogóle mam sporo stuffu związanego z Młotkiem (sporo BN-ów, kilka profesji mojego autorstwa, opisy miejsc) i postaram się was wspomagać w miarę regularnie tekstami (jeśli tylko chcecie hehe :D). Pozdro dla BLACKs'a i Makk'a oraz wszystkich fanów Młotka.
My name is Słejzi... Patryk Słejzi <rotfl>
makk
Tawerniany Zabójca Trolli
Tawerniany Zabójca Trolli
Posty: 425
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 23:10
Numer GG: 6386578
Lokalizacja: Łódz
Kontakt:

Post autor: makk »

Jeśli o mnie chodzi to właśnie kończę pisać przygodę "Zemsta jest słodka" (tytuł roboczy ) z czarownicami w tle rozgrywającą się na ziemiach Kislevu. Gdy tylko ją sfinalizuję, to podeślę Wam chłopaki. W ogóle mam sporo stuffu związanego z Młotkiem (sporo BN-ów, kilka profesji mojego autorstwa, opisy miejsc) i postaram się was wspomagać w miarę regularnie tekstami (jeśli tylko chcecie hehe ). Pozdro dla BLACKs'a i Makk'a oraz wszystkich fanów Młotka.
Każdy piszący jest mile widzaiany :D
Poza tym z chęcią widziała bym w Kąciku różnorakich BN-ów parających się nieszablonowymi profesjami, nowe przygody, recenzje dodatków do Młotka (BLACKs daje radę ze sowimi reckami), opisy ciekawych miejsc w Starym Świecie, może jakieś szersze opisy bogów innych ras (podręcznik w tej kwestii wymięka) itd.
Jak wspomniał Black's konkretniejszy pomysł o jakie profesje może chodzić. W zamyśle mam pomysł by może tawerniani gracze zaprezentowli swych bohaterów w naszym kąciku jako ciekawych BN. W sprawie miejsc, opisów pracujemy nad tym, myślimy, robimy gg-burzę literówek.

Black fajny zamek :twisted:
Obrazek Obrazek
Hope is the first step on the road to disappointment.
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Jeśli o mnie chodzi to właśnie kończę pisać przygodę "Zemsta jest słodka" (tytuł roboczy Very Happy) z czarownicami w tle rozgrywającą się na ziemiach Kislevu. Gdy tylko ją sfinalizuję, to podeślę Wam chłopaki. W ogóle mam sporo stuffu związanego z Młotkiem (sporo BN-ów, kilka profesji mojego autorstwa, opisy miejsc) i postaram się was wspomagać w miarę regularnie tekstami (jeśli tylko chcecie hehe Very Happy). Pozdro dla BLACKs'a i Makk'a oraz wszystkich fanów Młotka.
Witam Vibe, widzę że ledwo co zalogowałeś się na forum już oferujesz pomoc. Miło, że kolejna osoba zechce pisać coś do naszego kącika. Wiara w Sigmara się rozszerza powoli na całą Polskę. Oczywiście chętnie przeczytamy Twój tekst, podeślij go gdy będzie skończony :).
Black fajny zamek
Jak już widać Makk zdradził Wam, jakiej lokacji możecie się spodziewać w następnym kąciku - będzie zamek :).
makk
Tawerniany Zabójca Trolli
Tawerniany Zabójca Trolli
Posty: 425
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 23:10
Numer GG: 6386578
Lokalizacja: Łódz
Kontakt:

Post autor: makk »

Jak już widać Makk zdradził Wam, jakiej lokacji możecie się spodziewać w następnym kąciku - będzie zamek .
Black's nie zdradził a zagęścił oczekiwanie :wink: Nie wiadomo co to za zamek i co w nim będzie więc tylko czekanie pozostaje.
Obrazek Obrazek
Hope is the first step on the road to disappointment.
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Zanim odłączono mi Internet, wysłałem kącik do Makka i... Był błąd w przesyłaniu. Teraz piszę z kawiarenki internetowej, nie mam możliwości wysłania artykułów, więc przepraszam wszystkich fanów Warhammera, ale następnego kącika nie będzie, za to pewnie dostaniecie podwójną dawkę za dwa miesiące.

Chyba że wybłagacie CoBa i BAZa by dali mi czas do 3-5 Marca.

Pozdro
Zablokowany