Rekrutacja DMG

Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Carchmage małe pytanie...

Post autor: BLACKs »

Jeśli chcesz (chcecie), mogę nie tylko pisać o WFRP. Grałem również w CP2020, ale nie wiem, czy byście chcieli taki kącik (mi też bardziej zależy na WFRP). Czyli, że mam pisać do Działki Mistrza Gry konkretne scenariusze, póki nie wyruszy osobny kącik tak? Dobra zabieram się do roboty od jutra :D (nieeee znów palce będą mnie bolały od pisania, w dodatku ten keyboard, ufff udręka... :( :( :( ).
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Sorry za pisanie postu po poście ale...

Post autor: BLACKs »

Carchmage czy mam wysyłać moje scenariusze i materiały na twój adres czy adres redakcji?
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Na razie wysyłaj to co napiszesz na adres redakcja@tawerna.rpg.pl - być moze faktycznie odłożymy teksty WFRP do kacika, który pewnie niedługo faktycznie powstanie, ale scenariusz CP powitam z otwartymi ramionami, jeśli będzie dobry.
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Kącik a scenario

Post autor: BLACKs »

Mój scenariusz do CP ma już prawie 20 stron, a nie jest jeszcze skończony. Wzrorowałem go na Deus Ex'a, Matrix'a i parę różnych książek. Pewnie niedługo wykasuje z niego 10 stron tekstu i zrobię go na nowo (codziennie zmieniam scenariusz). Co do kącika WFRP, będę go tworzył z Klonerem. Scenariusz do CP prześle jak będzie gotowy (poczekajcie z dwa lub trzy miesiące :shock:).
Gisher
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: z buszu :)
Kontakt:

Post autor: Gisher »

Carchmage pisze:
Piszcie, nie tylko o Warmłotku.
Chętnie bym coś naskrobał, nie tylko scenariusz, ale jest ten problem, że... no, grałem tylko w Neuroshimę, więc doświadczenia co do innych systemów nie mam żadnego. A co powiesz, Carchmage, na moje pomysły, ale niezbyt osadzone w realich jakiegokolwiek systemu?
Hakuna matata!
Ergo
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 12 września 2010, 08:47
Numer GG: 5875847
Kontakt:

Re: Rekrutacja DMG

Post autor: Ergo »

Witam. Szczególnie zajmuje się WH40K+Własny uniwersum. Na razie scenariusze mam na dwie kompanie 40K. Dwa problemy: są po angielsku, oraz napisane w formie literackiej.
"...I bring the element of art into massacre..." (C)
Zablokowany