Spotkania na kanale #tawerna-rpg

Zablokowany
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Spotkania na kanale #tawerna-rpg

Post autor: Ravandil »

Sihamaah pisze:Ja jak byłem pierwszy raz to był tylko bot, drugim razem BAZYL ale jakoś wolałem się nie odzywać :P
To chyba byłeś na starym kanale... Bo z tego co wiem to BAZYL tam ciągle siedzi... ;) Wejdź na irc.quakenet.org, tam czasem można spotkać więcej osób (chociaż, jak pisałem wyżej, to nie zawsze :P ). Może i nasze rozmowy nie mają sensu, ale bywa całkiem fajnie :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Uriziel
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 16:09
Numer GG: 11926008
Lokalizacja: Gniezno

Re: Spotkania na kanale #tawerna-rpg

Post autor: Uriziel »

mam tego irca, wszedł żem na kanał #tawerna-rpg i nic sie tam nie dzieje :/
Niby siedzi pare osób ale nikt sie nie odzywa i w_ogole. nie wiem czy coś nie tak u mnie czy jak... Jak zobaczyłem logi z sesji na kanale to od razu se pomyslalem ze tez sprobuje a tu dupa :/ Pomóż ktoś
Va faill, dhoine...
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Re: Spotkania na kanale #tawerna-rpg

Post autor: Asthner »

Będę tam dość często, ale jak mi się sesja skończy. ;P
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Spotkania na kanale #tawerna-rpg

Post autor: BAZYL »

Spróbuj spisać kto siedział i się nie odzywał, bo coś czuję, że wlazłeś na stary kanał :)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Spotkania na kanale #tawerna-rpg

Post autor: Deep »

Na nowym kanale też siedzi L i się nie odzywa :P
Mamy też półbota Bazyla. Wczoraj chciałem sobie też z MAdem pogadać ale przez pół godziny mi nie odpisywał i dałem sobie spokój :P
.
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Re: Spotkania na kanale #tawerna-rpg

Post autor: Asthner »

Bo tam trzeba mieć minimum godzinną cierpliwość. ;)
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Spotkania na kanale #tawerna-rpg

Post autor: Ravandil »

Deep pisze:Na nowym kanale też siedzi L i się nie odzywa :P
Mamy też półbota BAZYLa. Wczoraj chciałem sobie też z MAdem pogadać ale przez pół godziny mi nie odpisywał i dałem sobie spokój :P
Składam wniosek o patent na określenie półbot ;) Ale czasem tak właśnie jest - ktoś się po pół godzinie odezwie :P Ale ja jak siedzę to zazwyczaj mam czas reakcji góra 5 minut, chyba że jestem baaaardzo zajęty (ta, jasne :P ).
BAZYL pisze:Spróbuj spisać kto siedział i się nie odzywał, bo coś czuję, że wlazłeś na stary kanał :)
Nie wiem jaka jest różnica, bo na obu odpisujesz po mniej więcej tym samym czasie :P BTW. Siedzi ktoś jeszcze na starym kanale? Bo już nawet BAZYL się na nowy przeniósł :)
Uriziel pisze:mam tego irca, wszedł żem na kanał #tawerna-rpg i nic sie tam nie dzieje :/
Niby siedzi pare osób ale nikt sie nie odzywa i w_ogole. nie wiem czy coś nie tak u mnie czy jak... Jak zobaczyłem logi z sesji na kanale to od razu se pomyslalem ze tez sprobuje a tu d*pa :/ Pomóż ktoś
Ja siedzę (prawie) codziennie, najczęściej koło 19-20. No, chyba, że mi coś wypadnie. A co do sesji, to ja bym się nie przejmował, bo sam się na żadną nigdy nie załapałem :P Ale na absurdalne dyskusje jak najbardziej... ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Spotkania na kanale #tawerna-rpg

Post autor: Deep »

Ja zazwyczaj siedzę tak od 20 do 22. Róznie bywa. Załapałem sie tylko na jedną sesję ale nie za bardzo wyszła :P
.
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkania na kanale #tawerna-rpg

Post autor: fds »

A ja ostatnio w ogóle nie siedzę, bo mi się nie chce. Co za przyjemność siedzieć z botem i gościem, który w bota się już prawie przemienił? :D
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Re: Spotkania na kanale #tawerna-rpg

Post autor: Falka »

No, sesję mam za sobą, więc wracam na kanał i znowu całe wieczory będę tam siedzieć. Standardowo ustawiam się na bot mode, więc jak ktoś włazi, to proszę coś napisać - inaczej nie zauważę i wyjdę na nudziarę, co nawet słowa nie napisze ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Spotkania na kanale #tawerna-rpg

Post autor: Ravandil »

fds pisze:A ja ostatnio w ogóle nie siedzę, bo mi się nie chce. Co za przyjemność siedzieć z botem i gościem, który w bota się już prawie przemienił? :D
No na tej zasadzie to nikt nie będzie wchodził... A ostatnio czasem jak wchodzę, to jest na kanale tylko prawdziwy bot, więc jedyne co mogę zrobić, to sobie pobluzgać w próżnię :P Potem dochodzi do sytuacji, że jak się zbierze do kupy 5 osób to stwierdzamy, że tłum się zrobił :P

PS. Tak w ogóle to proponowałbym, żeby jakoś bardziej ten kanał wyeksponować... Bo jakby nie patrzeć, to i tak ciągle ta sama garstka osób sie przez niego przewija... Przydałyby się świeże ofia... Znaczy, nowi użytkownicy :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Spotkania na kanale #tawerna-rpg

Post autor: Craw »

Najlepsza ekspozycja kanalu to klient java z poziomu strony glownej - za czym oczywiscie jestem. Ale nawet jestli nie, to przydalaby sie chociaz jakas wzmianka na glownej o jego istnieniu.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Spotkania na kanale #tawerna-rpg

Post autor: Sihamaah »

Ale nawet jestli nie, to przydalaby sie chociaz jakas wzmianka na glownej o jego istnieniu.
Popieram!

Ja bym proponował dać przycisk "Wejdź na kanał" na stronie forum :)
I ustalić najlepsze godziny na spotkania, powiedzmy... 20-23? Tak mogę wchodzić zazwyczaj.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Spotkania na kanale #tawerna-rpg

Post autor: Ravandil »

Sihamaah pisze:
Ale nawet jestli nie, to przydalaby sie chociaz jakas wzmianka na glownej o jego istnieniu.
Popieram!

Ja bym proponował dać przycisk "Wejdź na kanał" na stronie forum :)
I ustalić najlepsze godziny na spotkania, powiedzmy... 20-23? Tak mogę wchodzić zazwyczaj.
Też popieram jakąś wzmiankę na głównej :P Aha - ciężko ustalać jakieś godziny, bo każdy i tak siedzi wtedy, kiedy może :P Ja siedzę najczęściej po 19 i do mniej więcej 20-21, bo potem mi się nie chce ;] Jak się przypadkiem zbierze parę osób, to będzie gites, nie ma potrzeby się wcześniej umawiać - wchodź kiedy możesz :P
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Spotkania na kanale #tawerna-rpg

Post autor: Force »

Craw pisze:Najlepsza ekspozycja kanalu to klient java z poziomu strony glownej - za czym oczywiscie jestem. Ale nawet jestli nie, to przydalaby sie chociaz jakas wzmianka na glownej o jego istnieniu.
A ja popieram tylko wzmiankę bo niepotrzebny nam zalew (obcych) spamerów. Jak ktoś zainteresowany to wszystkie niuanse i informacje są w tym temacie.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Uriziel
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 16:09
Numer GG: 11926008
Lokalizacja: Gniezno

Re: Spotkania na kanale #tawerna-rpg

Post autor: Uriziel »

To jak w końcu można wejść na ten aktualny kanał, bo już nie łapie. aPobrałem ten program mIRC ale to jeno trial jezd więc nie wiem. . .
Va faill, dhoine...
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Spotkania na kanale #tawerna-rpg

Post autor: Craw »

Czy mozna wejsc? Nawet trzeba :)

Tylko pamietaj, co by to byl Quakenet, a nie ten na IRCnecie.
Zablokowany