Nowe forum

Zablokowany

Jaką skórkę powinno mieć forum?

Silver - bo jest ładne i przejrzyste
5
8%
Old TRPG - bo jest klasyczne i najlepsze
47
76%
Inne - w poście wpisałem propozycję jakie
10
16%
 
Liczba głosów: 62
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Nowe forum

Post autor: Heimdall »

Szelmon pisze:Ciiii... BAZYL zmienia na nowe... albo sie obrazil i zostanie wersja BLUE... ;)
Nieee... Zły, okrutny BAZYL. Trzeba go było nie prowokować :P.

PS. Mam nadzieję, że za jakiś czas zobaczymy nową skórkę.
...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: BAZYL »

To było ostrzeżenie :P
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Nowe forum

Post autor: Heimdall »

Nawet nie zwróciłem uwagi, że spowrotem zmieniłeś na normalną (znaczy tą co jest teraz, w chwili pisania tego posta) skórę :P.
...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Nowe forum

Post autor: Deep »

A to była zmieniona? Czemu znowu cos przegapiłem?
.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Nowe forum

Post autor: Heimdall »

Nic nie przegapiłeś. BAZYL wrzucił na chwilę tą obleśną, brzydką i sterylną skórę, co była na początku tego forum. Brrr...
...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Nowe forum

Post autor: Deep »

Uff... Odetchnąłem z ulgą...
Swoją drogą to powinna być opcja do zmieniania skórek w profilu (dla niezadowolonych [ja nim nie jestem])
.
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: Szelmon »

BAZYL pisze:To było ostrzeżenie :P
I co to niby mialo na celu? Zmien chociaz te ikonki pod ksywa. I ten prawie pomaranczowy pasek, ktory zupelnie nie pasuje do reszty.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: AC »

Heimdall pisze:Nic nie przegapiłeś. BAZYL wrzucił na chwilę tą obleśną, brzydką i sterylną skórę, co była na początku tego forum. Brrr...
Mi tamta podoba się, w sumie ta też mi się podoba - fajnie by było jakby było dużo opcji do wyboru żeby każdy mógł sobie wybrać jaką chce...
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Nowe forum

Post autor: Eglarest »

no w koncu łądnie i prawie jak w domu ale, prawie robi ogromna roznice ;)

ogolnie zaczyna to przypominac stare dobre smeicie :)
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: WinterWolf »

Zaczyna to dobre słowo, ale prawdopodobnie nie skończy... Inna sprawa, że ja się chciałam zapytać czy ten paseczek który się pojawia przy cytatach to jest brązowy czy zielony? Bo taki jakiś nie taki jest...
O ten tu paseczek na górze mi chodzi...
Zupełnie do niczego nie pasuje...
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Nowe forum

Post autor: Eglarest »

Ja chciałem się jeszcze zapytać czy moj pasek profilu to zawsze juz będzie taki większy od innych ?
Kali from Neo-Dżungla
Majtek
Majtek
Posty: 119
Rejestracja: czwartek, 17 maja 2007, 17:27
Numer GG: 6489564
Lokalizacja: z internetu

Re: Nowe forum

Post autor: Kali from Neo-Dżungla »

taki styl jest orkej... modzie być... no nie... no... Dobra dobra... wina bobra...
WolfTeam... warto chociaż zobaczyć...
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: Falka »

Eglarest pisze:Ja chciałem się jeszcze zapytać czy moj pasek profilu to zawsze juz będzie taki większy od innych ?
Będzie. Chyba że sobie skrócisz sygnaturkę i Lokalizację.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe forum

Post autor: fds »

OMG O_O Nie ma mnie tydzień i tawerna od razu syfi. Tak paskudnej dawno jeszcze nie widziałem, na dodatek na ssącym phpbb3 :p

To, że na razie grafa jest paskudna to rozumiem, zmiana skórki trochę trwa a BAZYL nie ma gustu za grosz. Jednak proponowałbym ściągnąć jakąś z netu i przerobić. Jakieś niestabilne wersje phpbb3 są już od dawna i od dawna pałętają się po necie nieoficjalne skórki pod to nędzne forum :) Trzeba pogooglać. Ale błagam was, nie wracajcie do poprzedniego stylu. To, że przyciski są takie jak były wcześniej to już porażka. Coś nowego a nie odgrzewane w mikrofali stare, śmierdzące danie. (nie podam przykładów bo malować nie umiem, tylko komponować z gotowych elementów ;))
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: AC »

Falka pisze:
Eglarest pisze:Ja chciałem się jeszcze zapytać czy moj pasek profilu to zawsze juz będzie taki większy od innych ?
Będzie. Chyba że sobie skrócisz sygnaturkę i Lokalizację.
Wygląda teraz normalnie...
fds pisze:OMG O_O Nie ma mnie tydzień i tawerna od razu syfi. Tak paskudnej dawno jeszcze nie widziałem, na dodatek na ssącym phpbb3 :p

To, że na razie grafa jest paskudna to rozumiem, zmiana skórki trochę trwa a BAZYL nie ma gustu za grosz. Jednak proponowałbym ściągnąć jakąś z netu i przerobić. Jakieś niestabilne wersje phpbb3 są już od dawna i od dawna pałętają się po necie nieoficjalne skórki pod to nędzne forum :) Trzeba pogooglać. Ale błagam was, nie wracajcie do poprzedniego stylu. To, że przyciski są takie jak były wcześniej to już porażka. Coś nowego a nie odgrzewane w mikrofali stare, śmierdzące danie. (nie podam przykładów bo malować nie umiem, tylko komponować z gotowych elementów ;))
Wieczny narzekacz. Mi się podoba tak jak jest teraz.
Obrazek
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: Falka »

AC pisze:Wygląda teraz normalnie...
IMO dalej jest za duże ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: WinterWolf »

Hmm... Po kilku ładnych już dniach korzystania ze zmienionego forum jestem już absolutnie pewna, że od tego łososiowego kolorku dostaję oczopląsu. Na forum jest pomieszanie z poplataniem starego i nowego image'u... Ja naprawdę rozumiem, że prostota prostotą i niech to wszystko bedzie choćby tak proste jak drut! Nawet lepiej jeśli bedzie proste, bo nikt się nie pogubi i nie zniechęci, ale niech to będzie prostota przyjemna dla oka.
Owszem, wolę to co jest teraz niż sterylny i zimny Silver, który drze się: "trzymaj się od tego forum z dala, bo jest tak niegościnne jak lodowa pustynia" (mam uraz do lodu), ale nadajcie temu trochę życia. Nie jestem informatykiem, więc nie wiem jak temu zaradzić. Ale mam wadę wzroku, która powoduje, że włażenie na tak kolorystycznie żarówiaste forum mnie strasznie męczy...
Już nie raz i nie dwa pojawiała się prośba o zmiane loga. To jest za proste. Pasuje na to miejsce, tam na górze jak pięść do nosa. Nowe logo szelmona jest o wiele lepsze i przyjemniejsze dla oka. Nadaje się tam idealnie. Cudownie by było gdyby samo forum też bardziej kolorystycznie podchodziło pod logo.
Jako forumowicz zwracam na to uwagę, bo nie chcę rezygnować z TRPG tylko dlatego, że ta do reszty rąbie mi wzrok bardziej niż Pokemony...
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Zablokowany