Nowe forum

Zablokowany

Jaką skórkę powinno mieć forum?

Silver - bo jest ładne i przejrzyste
5
8%
Old TRPG - bo jest klasyczne i najlepsze
47
76%
Inne - w poście wpisałem propozycję jakie
10
16%
 
Liczba głosów: 62
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: Szelmon »

Z wstepnego rzutu okiem na stare i nowe pliki graficzne, wnioskuje ze dokladnie tyle samo jest roboty z przerobieniem starej skorki, co ze zrobieniem nowej. Pomijajac przyciski, ktore wiele sie nie zmienia, nie macie co liczyc na stara skore forum :twisted:
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Nowe forum

Post autor: Eglarest »

Powinna byc ona w tonie starej ale nie taka sama jak poprzednie - skoro mamy jzu zmiany to zmienmy i cos w obudowie graficznej. Mysle ze uzytkownucy przeboleją i jakis czas pokozystaja ze standardu.
w koncu jest to poswiecenie na ktore jestesmy gotowi ;)
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Nowe forum

Post autor: Deep »

Fuuuj... Co to jest :?
Dawać mi tu natychmiast stary styl bo ten niby przejrzysty jkest ale taki nijaki...
.
Septimus Helmheid
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 16:23
Lokalizacja: Zamek Blackhill

Re: Nowe forum

Post autor: Septimus Helmheid »

CO DO...
WYSTARCZYLO ZE NIE ZAJRZALEM PRZEZ 2-3 TYGODNIE A WY W TYM CZASIE POTRAFILISCIE ZRUJNOWAC TAKIE FAJNE FORUM.....
NIE, NIE, I JESZCZE RAZ NIE!!!!! PROTESTUJE!!!
CO TO MA BYC, TAWERNA CZY GWIEZDNE WOJNY?????
POPIERAM WSZYSTKICH KTORZY CHCA POWROTU DO DAWNEGO WYGLADU.
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Septimus Helmheid
Arcymag z Blackhill
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: Szelmon »

Ciezko mi uwierzyc jak trudno niektorym osobnikom na tym forum przychodzi POMYSLEC przez chwile. Najpierw wszyscy pieja w zachwycie, siedzac na dupach i nic nie robiac, ze potrzebne sa zmiany, ze forum ssie i w ogole, a potem jak zmiany na lepsze przychodza, stekaja i pierdziela glupoty trzy po trzy jak to jest be, niefajnie i do dupy.
WOLELI BYSCIE ZEBY FORUM BYLO WYLACZONE DO CZASU POWSTANIA "KLIMATYCZNEJ" SZATY GRAFICZNEJ??? NIE? TO ZAMKNAC DZIOBY!
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Nowe forum

Post autor: Force »

Otóż jak się okazuje na forum są 2 rodziaje użytkowników;
  • Chcą starego forum
  • Chcą nowego forum z starą skórką
Chce powiedzieć jedno: MI SIĘ CHOLERNIE PODOBA TEN NOWY STYL I NIE CZEKAM NA POPRZEDNIA SKÓRKE !!! Ale oczywiście nikt mnie nie poprze.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Nowe forum

Post autor: Heimdall »

A ja już się powoli zaczynam przyzwyczajać i jeżeli zmienicie styl forum za miesiąc czy później, to pewnie będę narzekał, że się muszę na nowo przyzwyczaić. Co prawda mało to klimatyczne, ale za to schludniejsze (czcionka mi się bardziej podoba niż na starym stylu ;)). Ale dzisiaj jak otworzyłem to forum, to przez chwilę pomyślałem, że trafiłem nie tu, gdzie chciałem (chociaż byłem na forum już wczoraj) :P.
...
Koval
Marynarz
Marynarz
Posty: 310
Rejestracja: wtorek, 1 maja 2007, 23:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe forum

Post autor: Koval »

Skoro wcześniej była umowa, że zmieniamy, to niech zostanie, że musi się pojawić nowy skin. Obecny jednak nie za bardzo mi odpowiada (ciut za mało przejrzysty), więc to jeszcze nie to.
"Ogrom szaleństwa jest najlepszym zmysłem."
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: Szelmon »

Nie lekaj sie Heimdal, nie bedzie to tak radykalna zmiana jak w przypadku przesiadki na nowy silnik. Zmieni sie kolorystyka, logo na gorze i przyciski. Nic takiego po czym mozna by sie pogubic.
@Koval: Ja tam bardziej przejzystego nie potrafie sobie wyobrazic ;)
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Koval
Marynarz
Marynarz
Posty: 310
Rejestracja: wtorek, 1 maja 2007, 23:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe forum

Post autor: Koval »

Może użyłem złego kontekstu. We wcześniejszej formie jakoś szybciej mi się odnajdywało nowe posty i lepiej klikało tu i ówdzie.mimo to nadal jestem za nie-wracaniem do poprzedniej skórki.
Aha, świetne są paski "online" i "offline" przy avatarach.
"Ogrom szaleństwa jest najlepszym zmysłem."
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Nowe forum

Post autor: Heimdall »

Prawda, paski bardzo przydatne. Tylko nie podoba mi się ich miejsce. Powinny być gdzieś pod avatarem, a w miejscu pasków nick. Teraz usera rozpoznaję praktycznie tylko po avatarze, bo ksywa w ogóle nie rzuca się w oczy.
...
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Nowe forum

Post autor: Craw »

Rozumiesz znaczenie slowa kontekst? Bo chyba nie.

A co do interface'u, to jest to zmiana w nowym silniku, nie skorce, ktora zreszta idzie z duchem wielu innych silnikow. I tak np, podobnie jak w IPB, przycisk cytowania jest pod postem, nie nad nim. Kwestia przyzwyczajenia tak na prawde.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Nowe forum

Post autor: Force »

Czyli, dzieki Bogu, musicie się przyzwyczaić. 8)
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Saturas
Pomywacz
Posty: 39
Rejestracja: poniedziałek, 21 maja 2007, 20:26
Lokalizacja: Z Korinis

Re: Nowe forum

Post autor: Saturas »

Mi sie bardziej podobalo dawne forum i powinno ono zostac, byla lepsza atmosferka i w ogule jakos lepiej mi sie pisało. To jest takie jasne, ze az w oczy razi :D
"(...)Ponieważ tchórz umiera 1000 razy, a bohater tylko raz(...)"
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: Nekonushi »

Chyba nikt się nie zdziwi jak powiem, że wolę old TRPG :D ?

2 powody. Pierwszy - tamto było bardziej przejrzyste (a co, nie ?) Drugi .... ludzie to TRPG i ona zawsze miała swoją skórkę a nie standardowy silver. Już wolałbym stare forum ^_^
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: BAZYL »

No to macie - stare, ale odmłodzone forum. Oczywiście czekam na uwagi gdybym coś przeoczył - jak np. kolor okna w któym piszę tę wiadomość. Jestem pewien że przeoczyłem jeszcze parę rzeczy...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Nowe forum

Post autor: Heimdall »

Hehe, odświeżam forum, a tu mi się kolory zmieniają ;). Od razu lepiej to wygląda, chociaż stara wersja była ciut lepsza, ale ta też jest dobra (na pewno lepsza niż Silver) :).
...
Zablokowany