Klan henia

Zablokowany
Krycho
Marynarz
Marynarz
Posty: 233
Rejestracja: czwartek, 2 września 2004, 14:40
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Klan henia

Post autor: Krycho »

Tworzę grupę graczy która będzie grać regularnie w henia... Wszyscy będą mieli prioretyty w sesjach ( bo oprócz nich także gracze z poza "gildi" będą brani do sesji. Prócz tego członkowie dostają specjalne przedmioty niedostępne dla zwykłych graczy. Po resztę kieruję do tematu
Dant'ego, ponieważ powiedziałem mu na gg o tym pomyśle i zgapił on ze mnie ( TY ***************** :D :D :D ). Ale nic się nie stało, w końcu i tak ktoś stworzy ( lub nie) Własną "gildię"...
Aha, i jeszcze jedno- do KGH (klub graczy henia? :D ) NIE MOŻNA
wstąpić ot, tak. Musisz albo dostać PW ode mnie, w którym dostaniesz informacje o tym, że możesz przystąpić, albo uczestniczyłeś kiedyś w sesji henia na forum, albo spytasz mnie o pozwolenie ( odpowiem tak albo nie, nie będę przyjmował graczy o niskim zaangażowaniu w sesje itp. ).





Za miesiąc bycia w klubie płaci się 19,99$, ale to małym druczkiem , żeby nikt nie dojrzał:D (to był, oczywiście żart.)
!!!Chcemy własnego tematu dla runicznej gwardii!!!
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Re: Klan henia

Post autor: Dante »

Krycho pisze:Po resztę kieruję do tematu
Dant'ego, ponieważ powiedziałem mu na gg o tym pomyśle i zgapił on ze mnie ( TY ***************** :D :D :D ).
Ohh wypraszam sobie fakt że zgapiłem pomysł z gildią od ciebie ale zasady mojej gildii to moje dzieło... Jak by było problemem napisanie paru zdań :wink:
Krycho
Marynarz
Marynarz
Posty: 233
Rejestracja: czwartek, 2 września 2004, 14:40
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Krycho »

Ci co chcą należeć do Klanu Henia, niech się zapiszą na próbę do:
Henio RPG: butelka, puszka , szklanka (czy jakoś tak) kolesie zaproszeni już do gildii (Khazar, Dante, Cwaniak dodatkowo dostają kasę na starcie przygody.
!!!Chcemy własnego tematu dla runicznej gwardii!!!
Zablokowany