Pytanie o ogólne dzialanie forum

Pytania, sugestie i propozycje zmian na forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Komunikatory internetowe

Post autor: Solarius Scorch »

Solarius Scorch pisze:
Solarius Scorch pisze:Krótka sprawa, ale sądzę że zasługuje na wątek.

W profilu użytkownika można wpisać swój numer GG, a także ICQ, Jabbera i paru innych sieci. Było to ustalone kilka lat temu i dobrze działało. Jednak w ciągu ostatnich paru lat sporo się zmieniło, Skype wyszedł chyba na prowadzenie (ja na przykład zacząłem go używać mimo niechęci do zmian), a w profilu Tawerny w ogóle go nie ma.

Proszę więc o włączenie Skype'a do listy obsługiwanych komunikatorów.
Whoa, sądziłem że to zajmie miesiące rozważań i przymierzań... Jestem pod wrażeniem i mi wstyd. :)
Jeśli o mnie chodzi, można ten temat skasować.
I dziękuję.
Arch
Marynarz
Marynarz
Posty: 170
Rejestracja: sobota, 27 grudnia 2008, 17:30
Numer GG: 0

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Arch »

Po co strona IRS wciąż jest na forum skoro nie istnieje już od... dwóch lat?
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Solarius Scorch »

Arch pisze:Po co strona IRS wciąż jest na forum skoro nie istnieje już od... dwóch lat?
I tu Cię... zaskoczę. :) Zaczęliśmy od nowa!
krucaFuks pisze:Jakoś nie mam problemów z logowaniem na inne serwisy, a wchodze zawsze z tej samej zakładki. Czyli co, na tawernie nie działało automatyczne logowanie z powodu plam na słońcu?
Niestety, od chyba już dwóch lat mam dokładnie te same symptomy co Fuks. Nie jest to jakoś bardzo uciążliwe, ale zaręczam, że nie jest to kwestia ciasteczek, zakładek, adresów ani firewalli. Tak dla informacji.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Deep »

Solarius Scorch pisze:
krucaFuks pisze:Jakoś nie mam problemów z logowaniem na inne serwisy, a wchodze zawsze z tej samej zakładki. Czyli co, na tawernie nie działało automatyczne logowanie z powodu plam na słońcu?
Niestety, od chyba już dwóch lat mam dokładnie te same symptomy co Fuks. Nie jest to jakoś bardzo uciążliwe, ale zaręczam, że nie jest to kwestia ciasteczek, zakładek, adresów ani firewalli. Tak dla informacji.
A mnie zazwyczaj loguje automatycznie. Zazwyczaj bo już miałem tak pare razy, że przez dłuższy okres mnie nie logowało a potem znowu spokój. Również nie wiem na czym to polega.
.
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Brzoza »

Deep pisze:
Solarius Scorch pisze:
krucaFuks pisze:Jakoś nie mam problemów z logowaniem na inne serwisy, a wchodze zawsze z tej samej zakładki. Czyli co, na tawernie nie działało automatyczne logowanie z powodu plam na słońcu?
Niestety, od chyba już dwóch lat mam dokładnie te same symptomy co Fuks. Nie jest to jakoś bardzo uciążliwe, ale zaręczam, że nie jest to kwestia ciasteczek, zakładek, adresów ani firewalli. Tak dla informacji.
A mnie zazwyczaj loguje automatycznie. Zazwyczaj bo już miałem tak pare razy, że przez dłuższy okres mnie nie logowało a potem znowu spokój. Również nie wiem na czym to polega.
ja tez tak mam. Aktualnie od pół roku loguje mnie automatycznie, bez problemu, kiedy na jednym forum jak zamknę zakładkę w operze mnie wylogowuje(?dobrze napisane, chyba tak.) i zalogowany mogę być tylko na tej jednej zakładce ( z resztą autologowanie tylko tez na niej działa)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Tevery Best »

Ma ktoś pojęcie, dlaczego wczoraj cały dzień nie mogłem wejść na forum, ani w ogóle na stronę? Ten sam problem miało paru innych userów, w zasadzie nie rozmawiałem z kimś, kto by go nie miał. Można prosić o parę słów wyjaśnienia?
qanaroo
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 7 lipca 2009, 20:29
Numer GG: 10155240

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: qanaroo »

Ekhm...
Napisałem nowy temat w dziale cRPG corner o 20:56. Nawet widziałem kilka wyświetleń, ale po kilku minutach całkowicie znikł, nie ma w swoje posty, w ogóle go nie ma. W sumie to zależałoby mi chociaż na odzyskaniu jego treści, bo pisałem go ponad pół godziny.
No i chciałbym poznać powód usunięcia go.
Z góry dziękuję modom/adminom.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: BAZYL »

Post był reklamą, a to nie było odpowiednie miejsce na reklamy. Poza tym zawierał obrazki które się nie wczytywały. Masz szczęście, bo udało mi się odzyskać treść tego posta (PW), choć po usunięciu zwykle przepadają one bezpowrotnie (tak, tak, chodzi o cuda jakie wyprawia Opera, która nie odświeża historii i pozwala odzyskać "stare" strony).
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Tevery Best »

Hmm, wchodzę na forum, widzę nowy dział (Adventure Planet). Próbuję wejść i dostaję komunikat, że nie mam uprawnień. Może mi ktoś wyjaśnić, o co chodzi?
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Phoven »

Luz, ja tam jestem moderatorem nominalnie i mam identyczny komunikat. ;) Pewnie jakaś bzdurka techniczna.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: BAZYL »

Po prostu weszliście w chwili gdy dopiero nadawałem uprawnienia. Właśnie skończyłem i wsio powinno być oki.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

aktywni forumowicze

Post autor: Alien »

hej
czemu skasowana pasek z aktywnymi użytkownikami?
00088888000
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Re: aktywni forumowicze

Post autor: Zaknafein »

Zapewne chodzi Ci o listę ludzi online?
Nie wiem dlaczego nie wyświetla się na stronie głównej forum, ale jeśli Ci na tym zależy możesz dodać kogo szukasz i chcesz wiedzieć czy jest online do "przyjaciół" w profilu i tam dowiedzieć się, czy jest zalogowany, albo w pasku adresu wklepać http://www.tawerna.rpg.pl/forum/viewonline.php i problem z głowy ;)
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Alien »

można można
ale ja się nie pytam jak to zroić tylko czemu tego nie ma!?
00088888000
Hethemaen
Pomywacz
Posty: 49
Rejestracja: piątek, 27 listopada 2009, 13:49
Numer GG: 0
Lokalizacja: Wrocław

wiadomości prywatne

Post autor: Hethemaen »

Witam, mam pytanie odnośnie pw. Wysłałem komuś wiadomość. Pojawiła się ona w moim profilu, ale w zakładce Do wysłania, natomiast zakładka Wysłane jest pusta. Czy wiadomość rzeczywiście została wysłana?
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: wiadomości prywatne

Post autor: BAZYL »

Tak. To błąd tłumaczenia forum.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: wiadomości prywatne

Post autor: Solarius Scorch »

Dopowiem że wiadomość nie będzie już się pojawiała jako "do wysłania", gdy odbiorca ją przeczyta.
ODPOWIEDZ