Ogłaszamy nabór...

Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

No, ok. Zawiadomię resztę Gwardzistów przez GG lub PW. Ale co sie tak spieszysz? W 11 minut nie jestem w stanie nic zrobić (zważywszy na to, że mam problemy z kompem i net mi działa dwa razy wolniej). Raczej powinni sie podjąć zadania (zawsze to coś do roboty w grupie). Poza tym, wciąż będe czekał na kolejne pomysły do roboty dla Runicznej Gwardii.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Mnie się nie śpieszy - macie dowolną ilość czasu - naprawdę przemyśłcie wszystko dokładnie - ja naprawdę nie szukam dla Was wymówki, a czegoś co pozwoli mi z czystym sumieniem nadać Wam jakieś przywileje.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

Runiczna Gwardia: Dorre

Post autor: Dorre »

Witam..
Mam dość innowacyjny pomysł, dotyczący Sesji.. więc,
Może od czasu do czasu, gdy w danej grze drużyna będzie
miała problemy, np. z ilością wrogów, będzie na wykończeniu,
lub coś w tym stylu, my.. Runiczna Gwardia, przyjdziemy im z pomocą?

Wiem, że ten pomysł może rodzić kontrowersje, ale chyba nie jest najgorszy, co? Czekam na opinię..
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Jako jeden z zarządców Runicznej Gwardii powiem, że... chyba nie trafiłeś z pomysłem. Musiałbyś robić karty do każdej z sesji, a forumowicze mieliby za łatwo (w końcu gracze by zaczęli pisać: "mamy kłopoty, bo nie możemy pokonać jeża. POMÓŻCIE!" ;)). Poza tym już się zajmujemy (na razie) czym innym: pisaniem newsów na stronie Tawerny. Więc jak chcesz zostać takim newsmanem, to wstąp do nas! (taka mała reklama :])
Obrazek
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Faktycznie, mała rekalma, Khazar. :)

Pamiętajcie, że nadal czekam na jakieś pomysły dla RG. Z pomaganiem był mały bałagan, ale jak na razie, ten pomysł został zawieszony. Może kiedyś do niego powrócimy (jak będzie Pomocna Dłoń).

Dorre, nieźle kombinujesz z sesjami, ale wymyśl cos lepszego. Wiem, że potrafisz. Taki mały komplemencik nigdy nie zaszkodzi...
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


hmmm... IMO pomysł wtrącania się kogokolwiek z zewnątrz do sesji (poza interwencjami modów\adminów w skrajnych przypadkach łamania regulaminu) jest pomysłem fatalnym. Jeżeli gracze nie mogą sie poradzić jest to sprawka MG, który albo ma plan, albo jest sadystą, albo się pomylił - i to jego sprawa jak z tego wybrnąć ;-D Pozatym jak pisał Run - nigdy nie wiadomo kiedy taka interwencja by była potrzebna... Zresztą, idę o zakład, że (prawie?) żaden szanujący się MG by się na to nie zgodził (Niszczyłoby to sesje pod wieloma względami) A jak (jeśli) będzie PD to każdy będzie w niej pomagał, niezależnie od tego, czy będzie w RG (przynajmniej taką mam nadzieję ;-) ) Acha - słowem antyreklamy ;-P - aby być newsmanem, nie trzeba być w RG - newsy pisać każdy może, jeden lepiej, jeden gorzej... choć współpraca w grupie może być tu przydatna ;-P
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Jasne że newsy może pisać każdy, ale skąd masz wiedzieć, że twoja informacja już czasem nie była dodana...

I tu kolejny apel do Gwardzistów (kto je tak w ogóle czyta? :wink: ): jeśli masz choćby jeden argument, mówiący dlaczego RG ma mieć temat, wyślij mi na PW (Khazowi, mi i Dantemu skończyły się pomysły).
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


No to włąsnie piszę, że współpraca moze być przydatna, choć nie niezbędna ;-P

A ja tam nie widzą potrzeby robienia tematów do pogadanek tylko dla wybranych... chyba, żebyście pracowali tam np. nad jakimś projektem - wtedy to już co innego - takie jest w każdym razie moje zdanie, z którym nie musicie się liczyć ;-P
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

Runiczna Gwardia: Dorre

Post autor: Dorre »

Chłopcy.. miałem wymyśleć coś lepszego? oto pomysł [już w trakcie realizacji] więc zrobię stronę internetową, zapodam ją na jakiś [najlepiej bezpłatny] serwer. Mam wrazie czego załozony na piwku..
założyłem alias.. http://www.rg.xu.pl i mail'a dla Runicznej Gwardii runiczna_gwardia@go2.pl.

Hasło podam Runiq'owi na PW.

I tym momęcie wkraczają graficy, na stronę potrzebuję coś w stylu fantasy, ale bez przesady.. mrocznego, ale nie za bardzo.. i najlepiej gdyby to wszystko się ładnie trzymało kupy! Chodzi mi mianowicie żeby logo, menu, tło i stopka tworzyły ładną kompozycję..

Szerokość na wysokość w pikselach.
Logo: 780x135
Menu: 200x410
Stopka: 780x30
Tło: 580x425

Najbardziej odpowiadał by mi format BMP ze względu na jakość. Jeśli nie sam sprubuję jakąś grafę walnąć..

PS. Kolejny pomysł. Widzicie to co mam w bloku podpisu? Dobre.. proponuję też walnąć, taki sam podpis dla wszystkich członków RG, pod spodem wpisując swój nick..

czekam na odpowiedź!
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Dorre, twoja wypowiedź miała być do RG, czy do innych :D. Podałeś wymiary pracy, ale powiedziałeś:
potrzebuję coś w stylu fantasy, ale bez przesady.. mrocznego, ale nie za bardzo.. i najlepiej gdyby to wszystko się ładnie trzymało kupy! Chodzi mi mianowicie żeby logo, menu, tło i stopka tworzyły ładną kompozycję..
Ja ( prawdopodobnie, chyba, zobaczę czy będę miał czas :D) bym to mógł zrobić, dokładniej mógłbym pomóc przy robocie :D, Dorre mógłbyś podać więcej informacji?? (tematyka, a nie tylko < coś w stylu fantasy>)
:D
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

Runiczna Gwardia: Dorre

Post autor: Dorre »

W rzeczy samej do RG, rzeczywiście powiedziałem to co powiedziałem i chodziło mi o to by grafik poruszył swoją wyobraźnię.. nie powiedziałem wprost jak ma wyglądać.. Darkelfft niech to będzie niespodzianka, dla nas, niespodzianka od Twojej wyobraźni.. przemyśl to!
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Dorre, tylko daj jakis link do forum, żeby ludzie wiedzieli, gdzie się mają zapisywać. :wink: Chociaż i tak ta wypowiedź pewnie była zbędna.

Co do grafiki: Gdzie mają być wysyłane prace? (mam już prawie tło)
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

RG

Post autor: Dorre »

Link do forum będzie na 100%!
Logo zrobię we flash'u [z podkładem na logo na który czekam i czekam]
Menu też będzie we flashu, spróbuję zrobić coś a'la runy =], może jakieś przejście między nazwami po polsku a runicznymi?

Runiq,
dostałeś info na PW i czy podoba się pomysł? Hę?
Następna idea: Członkowie RG zakładają mail'a na:

http://www.poczta.o2.pl

jako login podając: rg-xxx
gdzie 'xxx' to xywa z Forum

PS. Prace na mój mail: rg-dorre@go2.pl

Czekam na odpowiedź!
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

Post autor: Dorre »

Sorki, że tak post pod postem,
ale jeszcze jedna rzecz!

Kiedy już będziecie w skrzynce z RG
kliknijcie na:
OPCJE
potem
USTAWIENIA OGÓLNE
i w polu nazwa wpiszcie:
xxx z Runicznej Gwardi, gdzie xxx to Twoja Xywa na Forum

w polu adres e-mail, zaznacz środkową opcję i kliknij na potwierdzam!

potem jeszcze raz na OPCJE,
następnie
SYGNATURY,
przycisk DODAJ SYGNATURĘ,
w nazwie podpisu proponuję RG,
a w podpisie:

'Pierwsi będą ostatnimi, ostatni drugimi, a Runiczna Gwardia zawsze pierwsza'[enter]
xxx

xxx, to xywa z Forum.. tyle..

PS.
dziękuję za nie usunięcie tego postu =]
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Primo: Trochę to zamotane.

Secundo: Nie widzę w tworzeniu sobie osobnego konta e-mailowego sensu. Każdy ma swoje.

No i skoro nic nie wspomniałeś o tym, że robisz tło, to znaczy że mogę zrobić?
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

Post autor: Dorre »

Od was zależy jak strona będzie wyglądała, ja z tego tylko zrobię całość [nie licząc kodu strony] twórzcie!

Runiq,
tak możesz zrobić tło :P:
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Dorre pisze:Runiq,
dostałeś info na PW i czy podoba się pomysł? Hę?
Nic nie dostałem. Może podczas wysyłania był jakiś błąd, albo co. Prześlij jeszcze raz. Jeżeli jednak chodziło o to, że chciałeś mnie uprzedzić o projekcie strony, to już się nie fatyguj. Pytając o logo, sam dałem odpowiedź na twój pomysł: Jestem na TAK!
Zablokowany