Ogłaszamy nabór...

Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Ogłaszamy nabór...

Post autor: Khazar »

Raz, dwa, raz, raz... Słuchać? Mogę mówić? Ok, zaczynam...

Szanowni państwo!
Ogłaszamy nabór do nowej, jedynej w swoim rodzaju, pierwszej na tym forum grupy użytkowników! (fanfary). Zwie się ona "Runiczna Gwardia", a założycielami jej są ja i Runiq. Czekamy na zgłoszenia!
Obrazek
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


no to żeś się rozpisał ;-P
A co to za grupa? Czym się zajmuje? Jakie są jej cele? Po co została założona? Czy będzie w niej cokolwiek czego nie ma w normalnej części forum?

Te kilka podstawowych informacji chyba możesz podać?
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

A te pytania to proszę kierować to moderatora grupy - Runiqa. Jeśli chodzi natomiast o różnice od normalnego forum, to narazie się na to nie zanosi - BAZYL nie zezwolił na jakiekolwiek odstępstwa, przynajmniej na razie.
Obrazek
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


I skierowałem wcześniej do niego te pytania, podczas rozmowy na GG i powiedział, żeby spytać Ciebie... niezła organizacja ;-P

To w takim razie czym się będzie różnić posiadanie członkostwa w tej grupie od nie posiadania go? Będziecie mieli ukryty dział gdzie będą sie toczyć dyskusje na tematy z forum, ale tylko w gronie "wybranych"?
Skoro ogłaszacie nabór to powinnieście wiedzieć czy i co macie, czym możecie ludzi zainteresować....
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

A co trzeba zrobić żeby tam się dostać?
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

a może to dotyczy tylko tej całej przynależności do gwardii... hm... a polega ona na tym, że jesteś. Równie dobrze możesz tam nie być - nie poczujesz różnicy
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Co do naboru do grupy, to mam jedną ważną regułę: MUSISZ BYĆ AKTYWNY(A) NA FORUM. To znaczy, może nie aż tak jak MAd, ja lub Khazar, ale muszę wiedzieć, czego się można po tobie spodziewać, jaki masz charakter. Słowem: Muszę wyrobić sobie o tobie opinię.

Po second: Czym się będziemy zajmować? Jak już mówiłem MAdowi przez gg, Khazar miał fajne pomysły (A może nie?! Kto mi wysłał tyle propozycji na PW?). Moim zdaniem ludzie w małej grupie lepiej się poznają, aniżeli wysyłając posty, które przejrzy kilkanaście osób z ponad 170. Zasada Listy Dyskusyjnej. Apropos LD: Wybaczcie, że nie jestem aktywny na Liście, ale oprócz pisania na forum chcę także mieć czas na gry (no i jeszcze jest czas używania komputera przez brata). Wkrótce się to zmieni.

P.S.
Jeśli ktoś chce się skontaktować ze mną, to przez Gadu-Gadu lub PW. Zaś jeśli chcecie skontaktować się z Khazarem, to tylko przez PW, bo chyba mu się coś zryło z GG.
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Ale zauważcie, że ta grupa jest pierwszą grupą zwykłych użytkowników. Jak się zbierze trochę ludzi, to może BAZYL zezwoli na jakieś przywileje (inna klasyfikacja za liczbę postów, może nawet własny kącik na forum). A zapisać się można np. pisząc w PW do Runiqa. On w końcu jest moderatorem grupy.
Obrazek
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

jezeli do grupy bedziemy przyjmowac tylko najbardziej aktywnych, lub zasluzonych dla forum, to moze milosiernie nam panujacy BAZYL pozwoli na speclajne rangi dla Runicznych Gwardzistow ... moze.....
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Spróbujcie dołączyć do Runicznej Gwardii - to nic nie kosztuje. Mamy tylko dwa wymagania:

:arrow: Osoba chcąca zostać gwardzistą, musi mieć przynajmniej 50 postów (Kaczmar, piekielna i Ripper stanowią wyjątki. Jeszcze wtedy nie mielismy kodeksu.).
:arrow: Nie przyjmujemy osób podejrzanych o statsiarstwo. Takie osoby muszą się poprawić, aby dołączyć do grupy.

Każdy Gwardzista dostaje kodeks naszej grupy i musi sie go trzymać. Na szczęście nie jest trudno go przestrzegać.
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Kochani, dołączajcie do naszej grupy! Przecież rządzą nią jedne z dwóch najbardziej wpływowych ludzi na forum :D. Mowa o mnie i Runiqu, jakby ktoś nie wiedział. Naprawdę potrzeba nam członków. Jak ans będzie dużo, to może przekonamy BAZYLA na jakieś przywileje (własne forum, własne rangi, itp.). ZGŁASZAJCIE SIĘ DO NAS! Przypominam, że w sprawach dołączenia do nas należy się zgłaszać do mnie bądź Runiqa (najlepiej do Runiqa).
Obrazek
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »

Khazar pisze:Przecież rządzą nią jedne z dwóch najbardziej wpływowych ludzi na forum :D.

Heh, fajne zdanie ;-P
Najbardziej wpływowi to BAZYL, borg i Darky... w porywach Asthner i od biedy czasem ja ;-P... to tylko tak słowem wyjaśnienia, żeby się nikt nie nabrał ;-P

A na serio: Napiszcie może coś o sobie i CO konkretnie TERAZ macie do zaoferowania (bo zdanie "będziemy mieć przywileje!" jest nieco śmieszne...) - oprócz dwóch tyra... eee... no... jako władców... ;-P Bo ja się nie dziwię, że ludzie nie chcą się przyłączać do grupy, o której prawie nic nie wiadomo, pozatym, że jest... im więcej napiszecie i o sobie i o całej grupie, i im więcej z tego będzie prawdziwe, tym lepiej dla Was ;-)
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Tak jest, ile musimy ci kopsnąć za dobre rady, MAd? :D

A tak na serio, to narazie możliwości grupy sa zerowe, więc nie ma zabardzo czego reklamować. Chyba, że będziemy wam wciskać kit, ale tego nikt nie żąda. Poprostu, jak BAZYL nam nic nie da, to nie ma nic do roboty, a BAZYL nie chce nam nic dać, bo... no właśnie, co z BAZYLem? Bo powiedział mi tylko "zapomnij", gdy pytałem się o temat i (Khazar może przyznać) nie dostałem odpowiedzi na moje argumenty :P . Czyżby BAZ nie chciał mieć na forum grupy dla użytkowników? No bo jeśli nic nam nasz 'kochany' admin nie da, to nikt sie nie bedzie zgłaszał. Ja przepraszam, ale to jakaś paranoja!
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Niop, taka niestety prawda. Odpowiedzi nie udzielił. Witamy na forum autorytarnym. Dobrze, że jeszcze trochę brak do totalitryzmu. Ech, BAZIU, jak tak można? Boisz się konkurencji, czy jak? Że ci rewolucję zrobimy na forum? My się chcemy tylko organizować. Powinieneś się cieszyć, że nie będziesz musiał pilnować (wraz z borgiem i modkami) wszystkich użytkowników, żeby nie rozrabiali, tylko będziesz mógł zwalioć część roboty na dwóch kolesi. Już mamy kodex, prawa swoje ustanowiliśmy, więc nauczymy niektórych "elementów prospołecznych" dyscypliny i netykiety (i może dzięki temu historia Jarosika się już nie powtórzy). ALE POTRZEBA nAM JAKICHŚ PRZYWILEJÓW! Bez nich to gucio przyjdzie nam z grupy i dalej będziesz musiał harować lub zwalać robotę na modków. DAJŻE NAM JAKIEKOLWIEK PRZYWILEJE!
Obrazek
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Nie możecie stawiać sprawy w ten sposób - dajcie przywileje, bo nie bezie grupy. To tak nie działa - wykażcie że potrezebujecie przywilejów, albo chociaż że na nie zasługujecie i wtedy pogadamy. Póki co - zapomnijcie!

Weźmy przykład Waltosa - wymyślił fajną rzecz, zobowiazał sie przestrzegać pewnych zasad, pokazał że mu zależy i dostał kawałek forum na któym prezentuj swoją (i nie tylko) prace. Zapytajcie go - nie robiłem mu wiekszych problemów.
Wy niestety chcecie przywileje oferujac tylko "bycie" - nie dzieki - to to chyba nie jest powód do jakichś profitów...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Tylko co wymyślić do roboty grupie posiadającej kilkunastu członków? WIEM!

Co ty na to, BAZYLu, żebyśmy nieśli pomoc? :D Zawsze to jakiś pomysł. Możemy pomagać "zielonym" w grach, możemy rozprawiać o problemach ze sprzętem. Jeśli ktoś będzie chciał wysłać jakiś tekst (niekoniecznie do Tawerny), wystawimy własna opinię. Co ty na to? Zawsze to jakiś pomysł na początek.

CZEKAM NA INNE POMYSŁY GWARDZISTÓW!!! (zwłaszcza twoje, Khaz)
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Wiesz - ja nie czekam na pomysły - ja czekam na inicjatywe, którą naprawde chcecie podjąć - WSZYSCY !
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Zablokowany