CZARNA LISTA

Pytania, sugestie i propozycje zmian na forum.
ODPOWIEDZ
Jarosik
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 18:41
Lokalizacja: z konina

Post autor: Jarosik »

:arrow: Jarosik za:

masz racje drogi darkelfie bazyl mnie dopadł a inni ostrzelili czemu wszyscy są przeciwko mnie :cry: ?
hello beaby
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

:arrow: Dante za:

Bo jesteś większym statsiarzem odemnie :P A tak serio to takich postów jeszcze nie było.
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

:arrow: Darkelfft za:

Przy okazji, co to za zjawisko, że licznik postów Jarosika wykreśla sinusoidę, raz ponad 50, raz poniżej 40 i tak w kółko... i jeszcze drugie zjawisko, w tej chwili, gdzie nie wejdę na jakiś ciekawszy temat to wszędzie jest Jarosik, "przewijam" na poprzednie posty- tam też Jarosik, czyżby rozmawiał sam ze sobą...
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Jarosik
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 18:41
Lokalizacja: z konina

Post autor: Jarosik »

:arrow: Jarosik za:

czytaj dante dzięki za te wszystkie komplementy na serio nie trzeba było przynajmniej przy wszyskich no i jeszcze raz dzięki :D
hello beaby
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

:arrow: Jarosik - po raz kolejny za statsiarstwo - na forum rekrutacji do sesji RPG - to ostrzeżenie jest jednoznaczne z wysłaniem wyżej wymienionego na przymusowe świeta - Zdrówka życzę!
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Niziolica
Szczur Lądowy
Posty: 16
Rejestracja: sobota, 25 grudnia 2004, 20:46
Lokalizacja: Rzeszów (Thaash'aylien)

Post autor: Niziolica »

:arrow: Niziolica za:

Mam pytanie odnośnie formy czarnej listy- czy nie lepiej byłoby, gdyby zsumowane wszystkie ostrzeżenia widniały w pierwszym poście tego tematu? Nie trzeba byłoby wędrować ku niezbadanym zakamarkom kolejnych dyskusji... No i wszystko byłoby bardziej przejrzyste.

Kolejna propozycja: Czy możnaby pod awatarkami lub gdzieś przy opisie użytkownika zaznaczyć, że jest on wpisany na czarną listę? Nie po to, by omijać założone przez niego tematy, o nie (Właściwie to też)... Ale wtedy taka kara byłaby podwójnym ciosem i naapraawdęę solidną mobilizacją...

No i mam nadzieję, że ten post nie zostanie poczytany za krytykę i nie dostanę ostrzeżenia...
Koniec z tym!
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

:arrow: Jarosik - 5 upomnień
:arrow: Dante - 4 upomnienia
:arrow: dsadfga_atadf_a - 3 upomnienia
:arrow: Khazar - 2 upomnienia
:arrow: Darkelfft - 2 upomnienia
:arrow: Radkoff - 2 upomnienia
:arrow: Haer'dalis - 1 upomnienie
:arrow: eRyahXa0S/Darth Wojtex - 1 upomnienie
:arrow: Niziolica - 1 upomnienie

Ta lista jest dość specyficzną lista, bo wpisując się w tym temacie, bez względu na wszystko, ląduje sie na tej liście. Nie ma potrzeby - uważam - przepisywać jej w pierwszym poście, bowiem, widząc że jest tu jakas nowa wiadomość bardzo łatwo sie z nią zapoznać.
Co do tematów które należy unikać - nie ma takich tematów, ponieważ są one usuwane/blokowane na bieząco - nie potrzebyjemy śmieci na forum.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
LukaS
Marynarz
Marynarz
Posty: 166
Rejestracja: poniedziałek, 20 grudnia 2004, 17:34
Kontakt:

Post autor: LukaS »

:arrow: LukaS za:

Wyręcze Falke i sam się wpiszę

:arrow: LukaS za:

błędy ('zamknol', 'muwi' czy 'zniknol') na tafernie PGR

[Ty nie masz kogo wyręczać - tylko osoby uprawnione mogą wpisywać stutaj cokolwiek - resza wpisów jest nieważna, bądź traktowana jak chcę... - dop. BAZYL]
Kamil Master
Majtek
Majtek
Posty: 86
Rejestracja: sobota, 18 grudnia 2004, 22:32
Lokalizacja: z Warhammera prosto z Altdorfu
Kontakt:

Post autor: Kamil Master »

:arrow: Kamil Master za:

Hej BAZYL jak można dostac sie na twoją czrna liste . Koniecznie musze coś przeskrobać czy mnie wpiszesz bo nie zwracam UWAGI na ORTOGRAFIE.
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

:arrow: Darkelfft - 3 upomnienie za:

Nie chcę się sprzeczać ale miałem tylko jedno upomnienie, nie dwa... Może nie doszło drugie, albo zostało mi przyznane za coś o czym nie wiem...
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Kamil Master
Majtek
Majtek
Posty: 86
Rejestracja: sobota, 18 grudnia 2004, 22:32
Lokalizacja: z Warhammera prosto z Altdorfu
Kontakt:

Post autor: Kamil Master »

:arrow: Kamil Master za:

Drogi Darkelffie może za ortografie dostałeś 2 upomnienie. HEHEHEHE
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

:arrow: sigma!!!! za... ortografie...

bez komentarza...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Jarosik
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 18:41
Lokalizacja: z konina

Post autor: Jarosik »

:arrow: Jarosik za:
no ja się ciesze jestem na pierwszym miejscu churrrrrrrrrrrrrrraa dziękuje bazylu ty ktUry pozwoliłeś mi być pierwszy
:D
hello beaby
EmpE
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 58
Rejestracja: środa, 8 września 2004, 15:50
Lokalizacja: Inąd

Post autor: EmpE »

=> EmpE, żeby sprawiedliwości stało się zadość, za:

Słuchajcie, według mnie bez sensu jest w ogóle taki "motyw", jak "czarna lista". Znacznie lepszym rozwiązaniem, moim zdaniem, byłoby zainstalowanie moda na forum pozwalającego przyznawać kartki "aktywnym inaczej" użytkownikom. Przykład możecie zobaczyć np. na http://haker.com.pl/forum.

BAZYL nie będzie musiał zliczać i wpisywać tu wszystkich wykroczeń poszczególnych użytkowników, a przy okazji pod avatem każdego z nich widniała będzie rodzaj i ilość otrzymanych kartek.
"Gdy nie ma floty zaczynają się kłopoty. Kłopotów nie kocham, więc kocham banknoty, zamieniam je w zielone, a zielone w siwy dym, siwy dym w dobry humor, dobry humor w dobry rym - to mój sposób na życie..."
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

:arrow: Dante za:

Dostane kolejne upomnienie, ale mniejsza robię to dla was.
Do diabła nie pisać na czarnej liście!!!! To automatyczny Ban!!!

:!: :!: :!: :!: :!: :!:
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Proponowany długoterminowy ban dla:
:arrow: Jarosik
Za recydywę.

Nie tylko BAZYL potrafi być zły.
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Popieram Asthnera -> Jarosik nie pojął swojej lekcji, widocznie trzeba mu dać więcej czasu, aby mógł dojrzeć do użytkowania forum.


A co do tego tematu: za pisanie tu jest nie Ban, tylko upomnienie, nie automatycznie, tylko ręcznie i nie dla każdego, tylko dla użytkowników nie będących modami, adminami lub Tawerniakami. Sugestie/komentarze co do tej listy najlepiej jednak pisać w temacie "Czy forum się stacza?".
ODPOWIEDZ