CZARNA LISTA

Pytania, sugestie i propozycje zmian na forum.
ODPOWIEDZ
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

:arrow: laRy za:

tez popieram ban dla Jarosika na jakis miesiac, dwa. moze sie nauczy, moze zostawi forum w spokoju i idzie na inne (dwie bardzo wskazane mozliwosci), albo sie zarejestruje pod innym nickiem (niewskazane).
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


:arrow: Kamil Master - najpierw pisze, że forum schodzi na psy (przy okazji obrażając jednego z użytkowników i nie podając jakichkolwiek argumentów), a potem daje temu dowód w całej serii krótkich, nic nie wnoszących i niechlujnie napisanych post'ów.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Dla tych, któzy jeszcze nie wiedzą...

Jarosik dostał bana - na stałe - nie spodziewałem sie czegoś takiego, a jednak się o stało. Sam nie wiem, czy Jarosik był tak złosliwy czy taki głupi żeby zachowywac sie tak jak się zachowywał mimo upomnień jakie dostawał od adminów, moderatorów i zwykłych userów. Cóż - jednak przekroczył linię, której nie powinien był przekraczać - dlatego niech nikogo nie dziwia konsekwencje.

Jedyne co mi pozostaje to żywić nadzieję, że kiedyś Jarosik pożałuje swojego zachowania i tego, ze zmusił nas do usunięcia jego osoby z forum. Szkoda, ze będzie juz zapóźno na cokolwiek...

Niech jego przypadek bedzie przestroga dla innych!
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


:arrow: Dante - za dwukrotne złamanie regulaminu w dniu dzisiejszym, mimo wcześniejszych upomnień i mojego dopisku do jego post'u, w którym go ostrzegałem... (później jednak stwierdził na GG, że jest mu trochę głupio, więc to ostrzeżenie może mieć "lżejszy" charakter)
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Zbanowani:
:evil: Jarosik

Upomnienia:
:arrow: Dante - 6 upomnień
:arrow: dsadfga_atadf_a - 3 upomnienia
:arrow: Kamil Master - 3 upomnienia
:arrow: Darkelfft - 3 upomnienia
:arrow: Khazar - 2 upomnienia
:arrow: Radkoff - 2 upomnienia
:arrow: LukaS - 2 upomnienia
:arrow: Haer'dalis - 1 upomnienie
:arrow: eRyahXa0S/Darth Wojtex - 1 upomnienie
:arrow: Niziolica - 1 upomnienie
:arrow: sigma!!!! - 1 upomnienie
:arrow: laRy - 1 upomnienie

W związku z powyższym na przymusowy urlop jestem zmuszony wysłąć Dantego - słuchaj stary - przeprosiny swoja drogą, a myślenie co sie robi swoją - nadal piszesz krótkie posty, statsujesz i urzadzasz sobie głupie żarty - to wszystko sie zebrało na tę decyzję...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


BARDZO poważne, podwójne lub nawet potrójne ostrzeżnie otrzymuje:
:arrow: lord_sax
za:
- Wybitną ortografię\gramatykę\stylistykę\interpunkcję - przebił wszystkich i wszystko co było dotychczas i to razem wzięte
- Założenie tematu w dziale Sesje, bez jakiejkolwiek Rekrutacji - i gra samemu ze sobą....
- Dopisanie się do sesji, w której nie bierze udziału
- Wybitną treść postów (te co mogłem, usunąłem)
- O napisaniu 4 postów pod rząd (jeden pod drugim) w krótkim odstępie czasu już nie wspomnę.....
- Uwagę moderatora, zbycie odpowiedzią "Nie umiem usuwać" i wyjście z Forum
- Podanie nie swojego numeru GG w profilu
- A i do avatara możnaby się przyczepić
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


:arrow: dsadfga_atadf_a - za robienie bałaganu w Tafernie i jawną nieznajomość regulaminu LUB korzystanie z forum w odmiennym stanie świadomości....
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

:arrow: GRABER - normalnie dostałby bana od razu, ale ze względu na krótki czas w którym sobie na niego zaslużył, uznałem, ze mozna dać mu jeszcze jedna szansę. W końcu każdy moze zrozumieć błędy i poprawić swoje postępowanie. Niemniej kazde wykroczenie zaskutkuje banem.

Wyrok nie jest prawomocny - jeżeli Moderatorzy sie z nim nie zgadzają (a maja do tego prawo) prosze o kontakt na priv.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
dziub
Pomywacz
Posty: 44
Rejestracja: sobota, 25 grudnia 2004, 17:55
Lokalizacja: konin

Post autor: dziub »

:arrow: dziub za:
mam prośbę czy mógłbyś wymienić wszyskich którzy dostali kopa???

[już są wymienieni - w tym temacie na bierząco. Zreszta nie rozumiem po co Ci ta wiedza... - dop. BAZYL]
witam lecz o zdrowie nie pytam!
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

:arrow: powalonywilczur

Oj tak, powalony i pluje na wszystkich jak wściekły. Trzy posty jego twórczości w Karciankowym Kręgu to wszystko, czym mógł się pochwalić, ale już one wystarczają, żeby uznać go za niereformowalnego. Składam wniosek o permanentnego bana.
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


:arrow: Dante za:
[CENZURA] [CENZURA] JA [CENZURA]

Tego już za wiele najpierw [CENZURA] dostają kopa w [CENZURA] od wałęsy a teraz [CENZURA] chcą żądzić Polską! Ide po Snajperke zaczeła się godzina działąń!

nie trzeba chyba komentować (pisownia oryginalna, "cenzury" moje)?
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Solidnie zapracowane upomnienia otrzymują:
:arrow: Bogdan
:arrow: SonGo

Za robienie bałaganu w Rekrutacji (prywatne pogaduszki, posty bez sensu, kłótnie (z wyzwiskami i oczywiście nie związane z tematem), pisanie nie na temat, pisanie paru notek jedna pod drugą, statsowanie... w skrócie: dwóch 8-10 latków (więcej bym im nie dał) pomyliło forum z czatem ) i zignorowanie (czy wręcz wyśmianie) uwagi moderatora.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


:arrow: Dźwiedź:
Nie wiem jakim cudem ten delikwent uchował się przed ostrzeżniem, wieć od razu daję podwójne - jedno za całokształ twórczości i jedno za ostatni post, będący jej zwieńczeniem. A czym zawinił? Cóż: grubiaństwem, chamstwem, (zerowa.. ba! ujemna kultura wypowiedzi), bezmyślnością, bluzganiem na lewo i prawo (zwłaszcza w ostatnim post'cie), ostrym krytykowaniem bez podania jakiegokolwiek argumentu, wielokrotnym obrażaniem innych użytkowników, pisaniem nie na temat...

Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

...Dajcie mi nóż...
...Dźwiedź...
...Jakikolwiek...
...Dźwiedź...
...Nawet tępy...
...Dźwiedź...
...To nawet będzie lepiej...
...Dźwiedź...
...Przerąbię się nawet kijem od szczotki, to nie problem...
...Dźwiedź...
...Dźwiedź...
...DŹWIEDŹ!!!

Odpuśc sobie facet. Wnioskuję abyś choc raz kulturalnie coś powiedział, nejlepiej DO WIDZENIA! Pisz felietony do "Dresiarza polskiego", tam Cię docenią.


Offtopic, wulgarnosc, obrażanie innych użytkowników, wielokrotna recydywa- to moje argumenty, które muszę z przyczyn regulaminowych tutaj zamieścic. Ale czy jest tu ktos, kto o nich nie wie?
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


:arrow: Cwaniak za ostatnie 4 (a właściwie nawet 5) postów w tym temacie:
http://www.tawerna.rpg.pl/forum/viewtop ... 5&start=80

a w nich offtopic, flood, spam ("kkkkkkkk" tudzież milion razy podany link nie zwiazany z tematem, czy działem...) i statsiarstwo (5 kolejnych postów w dziale z włączoną edycją....)

Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

:!: Niejaki nudaveritas1111 został usuniety :!:

Powód: Spamował skrzynki forumowe userów - recydywista robił to mimo ostrzeżenia. Zresztą i tak nie pisał na forum, a domagaliście się usuwania nieaktywnych ;-)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


:arrow: Dante za:

Niedawno dwóch moderatorów dało mu prywatne upomnienia za jego zachowanie... nie przeszkodziło mu to jednak w złamaniu regulaminu działu Sesje w dniu dzisiejszym.
ODPOWIEDZ