Czy forum się stacza?

Pytania, sugestie i propozycje zmian na forum.
ODPOWIEDZ
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

A mi jakos nie przeszkadza, ze nie ma juz mas postow, ktorych i tak nie czytalam (vide wspomniany temat '1').

Co do reklamy Forum, jak ktos zajrzy na najnowszy nr Tawerny, to zauwazy w menu linka do Forum. Tak wiec mamy reklame, ktora dociera do cztelnikow CDA, ale tylko do tych, ktorzy Tawerne czytaja. Inni nan niepotrzebni :P

Co do bannerow, to najlepiej robic reklame samej Tawerny, link do forum jest na naszej stronie. Jaki jest sens w reklamowaniu samego forum?? Przeciez nikt, kto nie zna TRPG, tam nie wejdzie, bo niby po co?

BTW. Dyskusje zastygaja, bo widocznie nikt nic ciekawego nie pisze :P
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Oj, mylisz sie. Forum odwiedzam codziennie, a stronke baaardzo zadko
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Jakos mnie to nie dziwi, bo ja tez na stronke zadko zagladam, a zakladke z Forum mam caly czas otwarta w Operze. Ale prawda jest taka, ze ludzie na Forum trafiaja wlasnie ze strony.

Pisalam to wczesniej i sie (bez najmniejszego powodu) powtorze - w nowej Tawernie (mowa o zinie, nie stronie) jest juz bezposredni link do Forum, co powinno rozwiazac problem propagowania go i sciagnac wiecej ludzi, ktorzy beda pisac wiecej postow. Nie wiem dlaczego, ale mnie to przeraza ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Runiqowi znów się komputer zepsuł, więc na forum zastój, bo nie ma na kogo narzekać. :)

Ale powiedzcie mi: Dlaczego nowi ludzie przychodzą, ale starzy odchodzą. Grono tych, co kiedyś pisali posty niemal w każdych tematach już się zmniejszyło. Nadal są takie osoby (MAd, Waltos, Dante, że o sobię nie wspomnę) które piszą, ale to są jednoski, a na liczniku mamy masę uzytkowników. Co się w takim razie dzieje? Może to forum upada? Dlaczego sesje sa porzucane? Czemu tematy umierają?

Warto to przemyśleć i odpowiedzieć na te pytania. Bo ta sprawa mnie intryguje.
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Racja... Mnóstwo nowych ludzi doszło, a starzy to umilkli... Hm, nie wiem co jest nie tak. Może czas na wielką mobilizację? (ale nie na wielki SPAM 8) )
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Troszkę panikujesz. "Rotacja" użytkowaników jest normalnym zjawiskiem i tyczy się wszystkich forów/chatroomów/czegokolwiek.
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Ale troszkę szkoda, że starzy użytkownicy (zwłaszcza ci, którzy udzielają się na forum) milkną.

Ale chyba warto trochę odświeżyć to forum... W końcu to nie zaszkodzi...
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Nie ma sensu odswiezac forum na sile. Jak sie ludzie beda chcieli udzielac, to beda to robic. I tyle.

A to ze sie przestaja odzywac... Widocznie tematy nie sa ciekawe ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Suhar
Majtek
Majtek
Posty: 124
Rejestracja: piątek, 21 stycznia 2005, 19:33
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Suhar »

Falka pisze:Widocznie tematy nie są ciekawe
No więc właśnie. Myślicie, ze dlaczego tutaj mam jakies 50 postów, a na forum mojej szkoły jakieś 170? :P
Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.
I sure could use a vacation from this

Bullshit three ring circus sideshow of
Freaks
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

A ja mysle ze to dobrze swiadczy, iz ludzie maja cos innego do roboty niz ciagle siedziec przed komplem i pisac posty na forum tawerny
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

To mi przypomnialo cytat z bash.org.pl

<Dragomir_> za duzo przed kompem
<Dragomir_> trzeba od czasu do czasu wyjsc
<Dragomir_> tam tez jest swiat
<Dragomir_> piekny, weosly
<Dragomir_> swiat
<Xion> gdzie? za firewallem?
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

są uży(szkodnicy)tkownicy którzy zaglądają na frum codzinnie... ba nawet kilka razy dziennie ale nie mają nic do powiedzenia... inni wręcz przeciwnie zaglądają rzadko ale piszą w wielu tematach... a to że tacy użytkownicy którzy pisza dużo nie spotykają sie już o tych samych porach nie znaczy że forum się stacza ale o tym ze niektórzy ają już jakieś ważniejsze rzeczy do roboty... a drugim argumentem jest to że mimo że są sprawy ważniejsze, są tyacy ludzie którzy o forum nie zapomnieli i ciągle coś piszą... chwalmy ich za to... a "młodziaki" niech czytaja i piszą (na forum)... kto wie może ktoryś z nich zostanie jednym z wyjadaczy tego forum...
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
Krycho
Marynarz
Marynarz
Posty: 233
Rejestracja: czwartek, 2 września 2004, 14:40
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Krycho »

Ja wchodzę 1-2 dziennie na kilka minut. I to wystarcza, mamjeszcze czas żeby pojeździć na desce, zażywać prochy :D itd.
!!!Chcemy własnego tematu dla runicznej gwardii!!!
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

AC pisze::arrow: Szelmon za:

Uważanie się za najmądrzejszego na świecie i uznawanie tego za najważniejszy i jedyny argument w dyskusji.
No to forum się nam stacza. Wpisywanie na Czarną Listę, gdy nie ma się argumentu, który można by użyć w dyskusji nie jest chyba zbyt dobrą zagrywką :? .

Poza tym Szelmon pisze zawsze sensowne argumenty w dyskusji i potrafi przyznac się do swojej niewiedzy w przeciwieństwie do AC, który opiera swoje wypowiedzi a bardzo niepewnych źródłach...
...
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Szelmon pisze:
Pavciooo pisze:ale chodziło mi o to, że gdyby tak za wszelką cenę chcieli uniknąć rozlewu krwi to by się z nim pewnie jakoś dogadali, na szczęście tego nie zrobili i chociaż Hitlera usunęli od władzy, ze Stalinem niestety za bardzo się bali walczyć...
A co ma piernik do wiatraka? Prosze przestan sie wypowiadac na temat II Wojny Swiatowej, bo widac ze ni w zab nie kumasz o czym piszesz.
Nie wyjaśnił czym dla niego była II Wojna Światowa i Zimna Wojna. Zupełnie nie wiadomo czemu napisał o Pavciuuu, że ten nie rozumie historii.
Szelmon pisze:No tak, Irak jest dzisiaj kraina marzen i nie ma w nim terrorystow, Afganistan tez. Jest wspanialym wyzwolonym krajem. Nie panuje w nim totalny chaos, i niespotykana nigdy wczesniej eskalacja przemocy. Twoja glupota jest porazajaca. Tylko tyle mam ci do powiedzenia w tym temacie.
To bardzo miłe podejście w dyskusji, prawda? Żeby było zabawniej kontynuując swoje głupoty wyzywa dalej:
Szelmon pisze:Wiekszosc wyzszych duchownych? O jakich to duchownych mowisz? O tych moze ktorych za najwyzszych uznaja amerykanie? O ekstremistach o ktorych brzecza bez ustanku media, i ktorych ciagle pokazywanie w telewizji jest na reke USA? Oni stanowia zaledwie promil wsrod islamskich duchownych na swiecie. To tak jakbys wszystkich najwyzszych duchownych kosciola nazwal pedofilami, gwalcicielami, rasistami i zlodziejami. Twoja glupota jest przerazajaca. Tyle.
Nie wspominając o przyjacielskim stosunku osobnika, który zwie się Yacek:
Yacek pisze:A słyszałeś o My Lai ? Chyba się spóżnilem, bo jakby AC zrezygnował. A podsumowanie ? Raczej podpis jest podsumowaniem.
A podpis jego: Jedyną kompletną rzeczą na tym świecie są kompletni idioci.



Niestety moderatorzy nie reagują i to jest smutne, bardzo smutne. Łatwo wyzywać ludzi od idiotów i mówić jaką nikłą mają wiedzę, ale co komu po tym? Czuje się lepiej? Szkoda, że niektórzy poprawiają swoje beznadziejne życie wyżywając się na nieznanych ludziach na forach. I szkoda, gdy moderatorzy nie reagują.
Obrazek
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Coz moge rzec? Ktos tu ma ze soba powazne problemy.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

AC... Wybacz ale mam wrażenie że zaczynasz bredzić sam do siebie... Przy "dyskusji" z Tobą na prawdę straciłem siłę żeby być miłym i kulkturalnym wobec każdego usera forum, w Twym wypadku to jest awykonalne. :/
ODPOWIEDZ