Czy forum się stacza?

Pytania, sugestie i propozycje zmian na forum.
ODPOWIEDZ
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

Khazar nie płacz :D To nie twoja wina :P le dobrze że ktoś (np Ty) myśli przed stworzeniem takiego topicu a nie na ślepo wali (bez skojarzeń:P) i "Produkuje" topici jakie mu do głowy przyjdą. Żeby więcej takich ludzi było to może świat bylby lepszy.
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

Khazar pisze:A co do statsiarstwa Runiqa: NO PRZECIEŻ PISZĘ, ŻE ON ŻADNYM STATSIARZEM NIE JEST, DO JASNEJ CIASNEJ! Runiq nie statsiarz, ok?.
<rotfl> ... nie wiesz co to sarkazm ... :?: :?: :?: :roll: :roll:
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Eee... Hmm. Aha... Dobra, mówcie mi LOL :P. Bo LOLem byłem, jestem i zapewne będę.
Obrazek
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Nie bezie miejsca na bluzgi. Polecam lekture pierwszego punktu regulaminu forum...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Dziękuje, Khazarze, mój obrońco :oops: :) :D :lol: ! Ty jedyny mnie rozumiesz! :P

A jak ktos mnie statsiarzem nazwie, to go odeślę do mojego poprzedniego posta w tym topicu.

Na szczęście MAMY DŁUUUUUGI WEEKEND, więc mam skrócony szlaban, a co z tym idzie: nie muszę już tak dużo postów dziennie wysyłać.
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

ja tam sie nigdy nie czepiam duzej liczby postow ... chyba ze ktos wali same emotki jak US Svift .... :/ .... :roll:

mamy dlugi weekend a ja na tym forum nie widze tematu, ktorym moglbym sie zainteresowac :cry: :cry: :cry:
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Spoko, DrkS.*Radkoff, na pewno sobie coś ciekawego znajdziesz.
A co do Runiqa: dzięki za słowa uznania. A jak ktoś go nazwie statsiarzem, to naślę na niego Rajah'ę, a wiecie, jak on potrafi się wkurzyć :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz Runiq - statsiarz

:?: :?: :?: (Oczekiwanie na atak) :?: :?: :?:

Czekam na ciebie Khazar i mam nadzieję że to będzie wlka jakiej żaden z nas nie zapomni :D Spox.
A teraz tak na serio. Po co to się robi?? By co mieć duuuuuuuuużo postów na liczniku?? I co to daje?? Jakieś bonusy (pierwszeństwo w kolejkach w Donkey'u??) ?? czy może jak ktoś będzie niał XXX postów to zostanie moderatorem?? Ludzie to jest dla zabawy a nie do wywyższania się nad innych!!
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

hmmm... statsiarstwo... Kiedyś mnie kręciło, by mieć jak najwięcej postów, dlatego udzielałem się także w tematach, o których bladego pojęcia nia miałem. I do tej pory się zastanawiam, jaką w tym radość miałem. Ale tera jestem duży i mądry i wiem, że stasiarstwo jest be i ogólnie rączka mu w oko! :P
Naotmiast bluzgi: kolesie, którzy przeklinają są jacyś dziwni delikatnie ujmując. Czy nie starczy im bluzganie w szkole/pracy/klubie/stadionie/przed monopolowym/przed kościołem/na przystanku/w domu (niepotrzebne skreślić cyrklem) i muszą to przynosić tu? Bo mi to, czego doznają moje uszy w szkole zupełnie mi wystarczy. A bluzgania na sesjach nie potępiam, bo to w końcu trza się wczuć w sytuację i w ogóle :D
żyję
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Daaaajcie spokój! Uszy więdną od tego, gdy jakiś łysy skejt z innym łysolem stoją sobie na boisku i cały czas miotają przekleństwami.

Waltos: Klnięcie na sesji? Potępiam, chyba że gra sie w Nieboraków. :D

Vircung: Śmierci się nie boisz, chłopak?
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Runiq, wiem (albo mam nadzieję) że Twoja powyższa wypowiedź była żartem, ale wolę naprostować aby wszystko było jasne: W Nieborakach preferujemy humor wyrafinowany (czyli z rafinerii) i inteligentny (no... może przesadziłem) - taki jaki prezentuje np. Monty Phyton, Pratchett czy Shreck 1 ...

BTW: Ehh... nie ma to jak off-topicowanie w temacie przeciwko off-topicowaniu :wink:

A co do przekleństw - ja jeszcze mogę zrozumieć jak komuś się coś "wymknie w czasie rozmowy"... ale żeby na piśmie? Podczas pisania posta? Pozatym przeklinanie jest zakazane przez regulamin forum, a ti ucina wszelkie dyskusje :P
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Czasem bluzg jest potrzebny to odpowiedniego wyrażenia emocji, pokazania wizerunku postaci (vide "Stary człowiek i morze" E. Hemingway'a: fragment, w którym rybak mówi "ty k*rwo" to meduzy... :D )... ale zdarza się niezmiernie rzadko, dlatego nie mam nic przeciwko, powiedzmy jednego bluzga na 10 postów. Ale tylko wtedy, gdy nie można tego określić w inny sposób. A takich sposobów jest wiele, także raczej nie chciałbym dostrzegać bluzgów na innych forach, poza sesją... i tam przekleństwa powinny być ograniczone do minimum.
MAd - sam przyznasz, że przy niektórych dobrych gagch i dowcipach (nawet inteligentnych) balansuje się na krawędzi przyzwoitości i czasem jaieś tam przekleństwo poleci... ale to jest niezmiernie rzadkie.
żyję
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Ależ ja temu nie zaprzeczam - tylko, że użycie wulgaryzmów (czyli (z łaciny, w wolnym tłumaczeniu) języka popularnego) jest koniecznie absolutnie niezbędne niezmiernie żadko - a i wtedy często można użyć czegoś bardziej wyrafinowanego (napisanie bluzgu bez użycia wulagaryzmów (oparte na skojarzeniach) jest wykonalne i daje ciekawe efekty). Zdażają sie jednak wyjątki, ale niezmiernie rzadko. Nawet w dowcipach można wszystko zgrabnie ocenzurować bez zubożenia efektu.
Acha - słowa tego rybaka były "troszkę" inne niż zacytowałeś (r=t) :wink:
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

hyhy, z rybiakiem to ni masz racji - wczoraj ta książkę przeczytałem :D Chyba, że masz ocenzurowaną wersję... :)
żyję
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


To raczej Ty masz "ulepszone" tłumaczenie - w kilku różnych wydaniach (starych i najnowszych zarówno) było tak jak Ci podałem - wiem bo jak omawialiśmy kiedyś tę lekturę to wzbudziło to wielkie zainteresowanie w klasie.
:wink:
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

Runiq pisze: Vircung: Śmierci się nie boisz, chłopak?
Zależy o jakiej śmierci mówisz.

Śmioerć fizyczna - zmierzam do tego jak każdy człowiek czy inne żywe "coś" ale nie śpieszy mi się

Śmierć psychiczna\mentalna\nie fizyczna - to ja praktycznie umarlem. Wiesz są sytuacje, gdy wystepują one w nadmiarze to prowadzą do załamania nerwowego lub człowiek staje się kłębkiem nerwów i bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi...

Jeśli ktoś się mnie jeszcze raz zapya "Nie boisz się śmierci??" to od razu może sobie odpowiedzieć "Nie, nie boję się"
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Nie. Chodzi mi o śmierć duszy. Nadal się nie boisz? :twisted:

Nie, no. To był żart. Mam nadzieję, że ty też żartowałes z tym statsiarstwem, prawda? PRAWDA?!
-------------------------------------------------------------------------------------
Czy forum się stacza?

Zależy z jakiego punktu na to patrzeć.

:arrow: Z lepszej strony: Przybywa wielu nowych ludzi.
Z gorszej strony: Wielu z tych ludzi w ogóle nie wysyła postów.

:arrow: Z lepszej strony: Rozwijają się nowe tematy.
Z gorszej strony: Wiele tematów zamienia się w Offtopic lub umiera.

:arrow: Z lepszej strony: Poznajemy zdanie innych na temat różnych spraw.
Z gorszej strony: Wiele rzeczy nas bulwersuje, co prowadzi do wyładowywania złości na forum (jak MAd Phantom i ja).

Dlatego moja odpowiedź brzmi: Forum się stacza, po czym się podnosi i znów stacza, ale znów wstaje. I tak w kółko.
Ogólna ocena: neutralnie.
ODPOWIEDZ