GaTeWay

Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: GaTeWay

Post autor: Solarius Scorch »

No i właśnie.
GTW, jak i cała Tawerna, służy zabawie. Moja propozycja rzecznikostwa itd. również w formule zabawy się zawierała - skoro bawimy się w "Grupę Trzymającą Władzę", a więc w organizację polityczną, to dlaczego nie pociągnąć tego dalej? W międzyczasie jednak co poniektórzy (Tak, KrucaFuks, mówię o Tobie) zapomnieli chyba, że to zabawa, i zaczęli się zachowywać jak jakaś Walentynowicz. Z taką formułą GaTeWay nie chcę mieć absolutnie nic wspólnego.
Szczerze mówiąc nie wiem, skąd się w ogóle wzięły te kwasy - przecież KF nie ma czternastu lat i nigdy nie był fanatycznym pieniaczem; szczerze mówiąc, jego posty zwykle były jednymi z najciekawszych i najwięcej wnoszących. Skoro głupia GTW wyzwala w nim takie postawy, to co dopiero czyni z ludźmi prawdziwa władza, choćby malutka? Tłumaczyłoby to w każdym razie wiele zjawisk, które mamy nieszczęście oglądać wokół.
Ale do rzeczy. GTW nie jest póki co instytucją, która ma do spełnienia jakieś wiekopomne misje; jest to dział Tawerny, skupiający niektórych członków społeczności w nie do końca jasnych celach, coś w rodzaju klubu honorowego. Nie warto więc drzeć kotów, podgryzać się nawzajem, ciskać, wyrywać sobie zabawki i obrzucać się błotem w nadziei osłabienia pozycji wrogów. Jeśli to się natychmiast nie skończy, to ja olewam GTW ciepłym moczem i nie kiwnę choćby palcem w jej sprawie. Równie dobrze bowiem mógłbym wstąpić do partii AC - tyle że tam przynajmniej od początku byłoby wiadomo, kto ma rację. ;)
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: GaTeWay

Post autor: krucaFuks »

Pff...
spokojnie, bardzo proszę, nie przedlużajmy tej dyskusji tutaj - właśnie staram się, żeby ją w ogóle wyskasowac (dyskusję moją z BAZYLem) bo dałem się sprowokowac do flejma, mój błąd.
Mój spór z BAZYLem zaczął się, bo wystąpiłem w obronie paru osób, które chciały rezygnować z tawerny... myślalem, że wszystko opiera sie na nieporozumieniu, ale obecnie trochę inaczej na to patrze.

Powiem jeszcze raz - GTW to grupa, do której należę, i nie zamierzam jej w żaden sposób zdominować. Dlatego barzo proszę, nie odpisujcie więcej na temat mojej dyskusji z BAZem tutaj, proponuję ją stąd usunąć, ew. przenieść gdzie indziej, bo mamy chwilowo ten jeden wątek i juz jest wystarczająco zaśmiecony.
Obrazek Obrazek
Max Smirnov
Marynarz
Marynarz
Posty: 201
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 11:40
Numer GG: 0
Lokalizacja: Domek bez Klamek
Kontakt:

Re: GaTeWay

Post autor: Max Smirnov »

KrucaFuks, miej przynajmniej troche honoru i niczego nie kasuj. Widze ze przejrzales na oczy to nie strzelaj sobie w stope. Jesli chcesz kasowac, to bylo nie pisac. Miales prawo popelnic blad - nie straciles przez to mojego szacunku. Ale zacieranie sladow jest moim zdaniem zwyczajnie kwasne.
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: GaTeWay

Post autor: krucaFuks »

ok, przenieść gdzie indziej, nie ma problemu.. tylko ze teraz 2 strony to dyskusja z bazylem, zupelnie nie zwiazana z tematem ;/
tylko mi o to chodzi, nie wypieram sie niczego - po prostu to nie miejsce na to. Jeżeli chcecie dalej kontynuować, to prosze załóżcie nowy watek i zalinkujcie (i priva poprosze), ale nie zaśmiecajmy jedynego wątku, który GTW ma na komunikacje z resztą tawerny!
Obrazek Obrazek
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Re: GaTeWay

Post autor: MAd Phantom »


No, uspokoiło się:)

Nazwa GTW to oczywiście autoironiczne nawiązanie do tekstu w Nieboracy Corner, a sama grupa nie posiada żadnej władzy, choć obecnie wzięła sobie za cel jej trochę dopomóc ;)

Co do dokładnych celów grupy, to cóż, obecnie jest to dokładne przeanalizowanie TRPG i zaproponowanie ew. poprawek... ale jeśli jest zainteresowanie to możemy też się wziąć za inne rzeczy, typu system rpg, dyskusje przy kawie i takie tam :)
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: GaTeWay

Post autor: Szelmon »

MAd Phantom pisze:
Jak już przed chwilą pisałem, to forum będzie ukryte, ale za kilka dni (do tygodnia)... tyle chyba możesz w ten straszliwy napis poklikać? ;p
Minal tydzien z hakiem, a ja nadal musze ten straszliwy napis klikac.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Zablokowany