World of Warcraft

Miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące gier sieciowych.
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Ja grałem (jak i gdzie nie powiem:P), i powiem Wam, ze gra jest WIELKA i nie tylko pod wzgledem grywalnosci, ale rowniez zlozonsci swiata, postaci, miejsc, akcji.. I wciaga oraz uzaleznia! Razem ze swoimi 3 dobrymi kumplami, ktorych juz znam kazdego z osobna od kilku dobrych lat, uzaleznilismyt sie na maxa! :twisted: Ja mam postac pala na 50 lv :wink: , w niecale dwa tygodnie, jednak bez pomocy innych tak szybko bym tego poziomu nie osiagnal.. A poznanie calego swiata WoWa to trwa.. oj trwa.. na poczatku jest gnanie po levele i jak najmocniejszy char, a pozniej penetrowanie swiata.. Wciaga jak diabli! I autentycznie uzaleznia.. a koszty no coz... nielegalnie da sie je ominac.. ale legalnie trzeba placic.. :wink:
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
goki
Tawerniany Emeryt
Tawerniany Emeryt
Posty: 189
Rejestracja: środa, 18 sierpnia 2004, 09:34
Numer GG: 0
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: goki »

topic do zamkniecia imo

zaczety prawie rok temu nikt nic nie pisal, gdzies an forum jest thread o wowie tak wogole


[Racja - dwóch tematów o WoW nam nie potrzeba ;p - dop. MAd Phantom]
kra.
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Jeśli ktoś na serio chce korzystać z pirackich serwerów to zapraszam na http://www.kgp.gov.pl - trzeba tylko podać w mailu własne imię i nazwisko oraz adres. Otrzymacie też atrakcyjną wycieczkę GRATIS!!!
Obrazek
Goth
Marynarz
Marynarz
Posty: 160
Rejestracja: piątek, 22 lipca 2005, 13:21
Numer GG: 20804960
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: Goth »

wlasnie wyslalem maila :? czy aby napewno oni podadza mi liste tych serwerow :?: :!: :idea: :lol:
narazie brak
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

To zależy. Ale wycieczkę masz pewną :lol:
Obrazek
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Hahaha :D . Prosto na komende :!: Albo lepiej do cieplej przytulnej celi - nawet klimat WoWa da tam o sobie znac (w koncu cela, a to juz sa pewne sredniowieczne klimaty :wink: ) :twisted: . Ludzie tak jak pisal Mad - nic nie ma za darmo i Blizz tez musi za to placic, jesli chcesz grac w pirata licz sie z tym, ze lamiesz prawo i korzystasz z efektow pracy ludzi, ktorzy sie nameczyli aby te gre stworzyc :!: Jesli chodzi o sama gre to mi sie osobiscie WoW znudzil.. Dobilem do Max lv i jakos.. ambicje na dalsze granie mi padly. Gre dobre poltora miesiaca temu rzucilem w kat i sie kurzy.. Jak pierwszy miesiac grania byl naprawde wspanialy, tak pozniej jakos.. Przejadlo mi sie i sama gra mnie teraz nie pociaga, jak i wielu moich znajomych.. Wiec pytanie - czy warto jest kupowac? Bo jednak to przeciez tylko gra...
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
Goth
Marynarz
Marynarz
Posty: 160
Rejestracja: piątek, 22 lipca 2005, 13:21
Numer GG: 20804960
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: Goth »

BearClaw pisze:Wiec pytanie - czy warto jest kupowac? Bo jednak to przeciez tylko gra...
Gra ktora zmienia ^^ ...
narazie brak
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Zmienia? Co zmienia? Czlowieka? Hmm... Wlasciwie to masz racje.. Moze zminiac, ale bynajmniej, nie na jego korzysc... Co z tego bedzisz mial, iz spedzisz mase czasu, uzaleznisz sie, rzucisz wszystko w diably dla kawalka przyjemnosci, ktora sie przeistoczy w Twoj najgorszy koszmar uzaleznienia... Ostatnio zreszta spotkalem sie z informacjami, o ŚMIERTELNYCH wypadkach nalogowego grania w WoWa... Oczywiscie to sie stalo (o ile dobrze pamitam, jesli nie poprawicie mnie, bo juz dawno o tym czytalem) w Korei... Jakas dziewczyna grala przez dlugi weekend non stop! Bez jedzenia picia itd.. To juz jest przesada... Zatem pytanie - jesli gra zmienia czlowieka uzalezniajac go od siebie i nie wnoszac w jego zycie niczego nowego, to czy tak naprawde warto kupowac i pchac sie tam gdzie nie trzeba? :roll:
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
goki
Tawerniany Emeryt
Tawerniany Emeryt
Posty: 189
Rejestracja: środa, 18 sierpnia 2004, 09:34
Numer GG: 0
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: goki »

w korei to juz dawno temu jeden koles "wymiekl" :)
ta dziewczyna o ktorej ty mowisz to w chinach mieszkala =]
ale wine za to ponosi mentalnosc koreanczykow i chinczykow, ci ludzie poprostu tak maja ;]
kra.
Goth
Marynarz
Marynarz
Posty: 160
Rejestracja: piątek, 22 lipca 2005, 13:21
Numer GG: 20804960
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: Goth »

BearClaw pisze:Ostatnio zreszta spotkalem sie z informacjami, o ŚMIERTELNYCH wypadkach nalogowego grania w WoWa...
Gra ktora zabija ^^ ...
narazie brak
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Z tego co wiem WoW dobry. W mojej klasie jest jeden maniak WoW'a. Cała trzecia klasa zażyna w WoW'a, więc musi to być coś naprawdę fajnego. Szkoda, że płatne :(.
Goth
Marynarz
Marynarz
Posty: 160
Rejestracja: piątek, 22 lipca 2005, 13:21
Numer GG: 20804960
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: Goth »

Gra ktora uzaleznia ^^ ...
narazie brak
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Gra, w którą raczej nigdy nie zagram ;P ... (a szkoda)
Obrazek
Goth
Marynarz
Marynarz
Posty: 160
Rejestracja: piątek, 22 lipca 2005, 13:21
Numer GG: 20804960
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: Goth »

Ra-V pisze:Gra, w którą raczej nigdy nie zagram ;P ... (a szkoda)
Gra ktora nie jest dla kazdego ^^ ... (a szkoda)
narazie brak
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Miom zdaniem world of warcraft niepowinno powstać. Dlaczego? Bo całkowicie psuje klimat warcrafta. oczywiście to jest moje zdanie, a wy niemusicię się z nim zgadzać.
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Ja wolę strategie Warcrafta, a do WoW'a mnie nie ciągnie, chociaż wiem od innych jakie to jest super i w ogóle.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Heh ja mam wrażenie że to tylko chwiloey zachwyt. Dlamnie warcraft był jest i zawsze będzie strategią
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
ODPOWIEDZ