Lineage II

Miejsce na wszelkie dyskusje dotyczące gier sieciowych.
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Lineage II

Post autor: Pavciooo »

Hej, po około roku przerwy od gry w Lineage II zaczynam razem z kolegą grę na prywatnym serwerze Paradise.

Czy ktoś z Was gra na tym serwerze?

A może ktoś chciałby zagrać?
Moglibyśmy zebrać jakąś ekipę i założyć klan albo coś.
Albo chociaż zgadywać się na duże party żeby efektywniej expić

Jak coś to ja gram Elfem fighterem lvl 19 (docelowo Silver Ranger czyli łucznik) a mój kolega orkiem fighterem lvl 12 (docelowo Destroyer)
Może ktoś gra magiem? :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 11 września 2006, 22:43 przez Pavciooo, łącznie zmieniany 1 raz.
I tak nikt tego nie czyta...
NdwZ
Majtek
Majtek
Posty: 75
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2005, 15:59
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post autor: NdwZ »

Hmm... wsomie myslalem zeby sobie troche w L2 pograc...
Paradise mowisz? Pogralbym nawed :) Tak ajwczesniej jutro bo mosze L2 sciagnac spowrotem. Moze zagralbym warcryerem (czy jak to sie tam pisalo ale ogolnie orc mystic).
Moglbys podac linka do strony servera bo niechce mi sie szukac :P
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

http://www.l2-paradise.com/index.php

Tylko przy ściąganiu uważaj, ten plik jest złośliwy i nie chce się rozpakować :/ Jakby co to ściągnij Total commandera i nim wejdź w plik, zaznacz wszystko w środku i poprostu skopiuj ;) Albo napraw archiwum winrarem.

Jak coś gramy na podserwerze Aurora x15, a mój nick to PavcioooPL
Warcrayer nam się przyda, nie ma to jak buffy na całe party :D
A teraz sie męczymy z questami na pierwszą profesję (kolega musiał zabić 250 (!) goblinów i 10 bosów w sumie, a to jeszcze nie koniec zadania :P)
I tak nikt tego nie czyta...
NdwZ
Majtek
Majtek
Posty: 75
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2005, 15:59
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post autor: NdwZ »

Jednak niepogram na Paradise... Zczailem ze na Red Dragonie jest pare osob z mojego klanu (Braterstwo Krwi) i tam skierowalem swe kroki...
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Szkoda, no trudno, może inny chętny się znajdzie?:P
Ale za dużo osób do tego topicu nie zagląda :P
PS: Masz jakiś dobry sposób na kasę? Albo znasz jakieś moby co dają dość często wartościowe rzeczy?
I tak nikt tego nie czyta...
NdwZ
Majtek
Majtek
Posty: 75
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2005, 15:59
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post autor: NdwZ »

Na poczatkowy etap gry to nieznam zadnego sposobu na kase oprucz bicia czego popadnie ;) No może oprucz takiego myku ze sie dolanczasz do jakiegos dobrego klanu (wtedy najczesciej dostajesz albo kaske ale itemki top d czy top c grade a jak sa itemki to juz samo klepanie mobow daje dobra kase).
dragonslayer
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 5 września 2006, 12:55

Post autor: dragonslayer »

witam, znalazlem w sieci nawet fajna stronke do servera virtuy na paradisie
http://www.l2stat.prv.pl/ mozna tam sobie zobaczyc cale statystyki gracza i calego konta, mozna sobie zobaczyc konto z perspektywy admina, szkoda tylko ze nie mozna nic tam zmieniac :PPPP
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Z powodu, że temat nie cieszy się zbytnią popularnością usunęłem w nazwie nawias z napisem serwer Paradise, tak aby ten temat służył do rozmów ogólnie o Lineage II.

Kto gdzie gra/grał?

Ja obecnie gram na Aurorze (L2Paradise) i mam Silver Rangera (elf łucznik) na lvlu 47. Gra się całkiem przyjemnie, w klanie w którym jestem jest sporo krasnoludów o wyższych levelach niż ja, ale ja zadaję najwięcej dmg więc chętnie mnie biorą ze sobą na silniejsze moby :)

Wcześniej grałem DA. Grało się całkiem fajnie. Innych postaci nie wspomnę, bo były to albo low levelowe postacie (czyli w moim rozumieniu poniżej 40-go) lub postacie na serwerach o bardzo wysokich ratach.
I tak nikt tego nie czyta...
dragonslayer
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 5 września 2006, 12:55

Post autor: dragonslayer »

http://l2hack.awardspace.com/index.php

fajny dopalacz do Paradise =] garaco polecam
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Nawet nie sprawdzam, po 1 wygląda na jakąś ściemę po to, by kraść konta, a po drugie nawet jeśli to prawda, to jest to poprostu cheat, a ja na cheatach nie gram :P
I tak nikt tego nie czyta...
NdwZ
Majtek
Majtek
Posty: 75
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2005, 15:59
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post autor: NdwZ »

Ja gralem na wielu serverach (Last Abyss, Red Dragon, L2Legacy, BnB, Existance) a obecnie gram na servie EPI i mosze przyznac ze jest świetny serv. Jest full C4 a nie nedzna imitacja jak na servach L2j, serv śmiga na okolo 80% orginalnych plikow C4 a nie emulacji javy gdzie wiekszosc rzeczy jest ustawione wedle observaji GM'a mniej wiencej podobnie jak na retailu.

Ogolnie roznica jest wielka, jak zaczolem grac na EPI to juz po 13lvl'ach stwierdzilem ze wczesniej to ja chyba w demo gralem a nie L2.

A pogrywam sobie orkiem magikiem WarCryer 60lvl w zajebistym klanie gdzie wiekszosc populacji to moj stary klan (Braterstwo Krwi z RD i LA) wienc jest swietna zabawa =]. Wlasnie teraz dropie recki na B grade bron ;)

Ogolnie goraco polecam serv EPI i wogole Lineage 2 =]

pozdro
&
szacunek
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Paradise też ma full C4 ;]
Tylko ostatnio na Aurorze gdzie gram zapanowały dziwne ceny (czysty BOP 220kk :O) ale już zaczynają wracać do normy ;]
I tak nikt tego nie czyta...
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Pavciooo, daj mi swój nick, bo ja też gram na tym serwie :P Nick mam ten sam co tu :P
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Dzisiaj zacząłem zabawę z L2 na EPI. Jest to mój pierwszy serwer ale póki co nikogo nie spotykam :/ Może poprostu przede mną uciekają :P
Meniyaki tsukete shinugaii!
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Kloner pisze:Pavciooo, daj mi swój nick, bo ja też gram na tym serwie :P Nick mam ten sam co tu :P
Ale Ty grasz chyba na Eurece, a ja gram na Aurorze :P
Nick jakby co to PavcioooPL
I tak nikt tego nie czyta...
NdwZ
Majtek
Majtek
Posty: 75
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2005, 15:59
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post autor: NdwZ »

t0m3ek pisze:Dzisiaj zacząłem zabawę z L2 na EPI. Jest to mój pierwszy serwer ale póki co nikogo nie spotykam :/ Może poprostu przede mną uciekają :P
Zalezy jaka rase wybrales ale czasem w miastach startowych niema duzo ludzi bo wszyscy emigruja szybko do tych ogolnodostepnych zeby nieograniczac doboru druzyny do tej sammej rasy.
Btw. jak cos to prv "NdwZ tylko zaznacz ze z forum tawerny jestes to cosik moge pomoc w miare mozliwosci.
Rodic
Mat
Mat
Posty: 452
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 17:08
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: Rodic »

Ja gram na Shadow x10 mam 62 lvl, nazywam sie Jungil...
Obrazek
Forum w pełni o komputerach...
ODPOWIEDZ