Przedstaw się

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
Spiryt
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 8 marca 2011, 09:49
Skype: jasczur1212

Witajcie.

Post autor: Spiryt »

Nie widziałem tego typu wątku na forum, ale mogę się mylić. (sprawdzałem na wyszukiwarce)

Dołączyłem do tej strony z nadzieją, że odżyje we mnie duch rpgowca, którego utraciłem wraz z rozpoczęciem studiów na AGH (IMIR). Rozumiem podstawy RPG, (grało się w DnD z kumplami jak była "wolna chata") mam nadzieję, że będzie się nam dobrze współpracowało.

EDIT:
Ok. Jednak temat już był, mea culpa. Przepraszam za błąd.
Playlista: Mass Effect 2, M&B Warband, Left 4 Dead 2 i Dead Space 2, Commbat Arms.
Wideolista: Black Lagoon, Filmy G. Romero, Dead Space Downfall,
Dirnwod
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2011, 19:30
Numer GG: 8350845
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przedstaw się

Post autor: Dirnwod »

Witaam.
Na forum, a także wśród gier RPG (można by to nazwać poziomem zero) jestem naprawdę nowa. Zacznę od takich podstawowych danych osobowych:
Nazywam się Asia, lat mam prawie 14 (skończę w ten poniedziałek), interesuję się głównie kynologią (nauka o psach), dajmonizmem (jest o tym trochę w "Złotym Kompasie") i jeździectwem, ogólnie to mega dobre nastawienie na punkcie zwierząt. Grywam często, nie tak nałogowo jak kiedyś, na PBF'ach, takim najbardziej przeze mnie lubianym jest Feainnewedd, mało znane. Uwielbiam walkę na miecze, choćby drewniane i myślę, że całkiem mi idzie, w ogóle to rycerstwo kocham. A, i mieszkam w Gdańsku.
Z charakteru:
Jak się uprę to trudne będzie u mnie wywalczyć cokolwiek, przekonują mnie jedynie bardzo mocne argumenty, których nie uda mi się pokonać. Żyję od samego początku według swojego kodeksu moralnego (z ustępstwami), zawsze staram się kierować honorem, trzymać się dobrego wychowania i tego samego wymagam od bliższego mi środowiska (patrz: przyjaciele). Przy sobie trzymam 3-4 osobowe grupy zaufanych osób, obecnie jest ich o połowę mniej, bo dwie. Przeważnie moim działaniem kierują impulsy, czego wynikiem jest np. przykleszczenie drzwiami tramwaju i Biedronki (akurat był lekko popsuty czujnik), więc najpierw czyny, potem myślenie. Staram się pokonywać wszystkie swoje obecne lęki i odważnie mierzyć się z życiem. Za nic nie dałabym skrzywdzić swojej rodziny, a co dopiero przyjaciela, bez zastanowienia te grupy bronię. Jeśli coś mi się nie podoba powiem to wprost, nie mam zamiaru nikogo obgadywać po kątach i szeptać za jego plecami, wolę by wiedział co mi się nie podoba w jej/jego zachowaniu.
Osoby zainteresowane bliższym poznaniem mnie zapraszam na GG (tylko się przedstawiać!).
No Name
Bombardier
Bombardier
Posty: 676
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 20:41
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków, Bielsko w weekendy i święta. :)

Re: Przedstaw się

Post autor: No Name »

Greetings outlander!

Bliższe poznanie? No, no, to poczekaj trochę, ja się odezwę za cztery lata. :lol:
"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

May the Phone be with you!
Dirnwod
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2011, 19:30
Numer GG: 8350845
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przedstaw się

Post autor: Dirnwod »

E, tam! Od razu skojarzenia, o charakter chodzi, ot co!
Vazurel
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: środa, 21 lipca 2010, 20:21
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedstaw się

Post autor: Vazurel »

To i Ja się przedstawię.

Pseudonim: Vazurel.
Pamiętajcie, na świecie jest tylko jeden Vazurel :D Już o to zadbałem by wpisując ten nick w google nie wyskoczył nikt inny tylko Ja.
Imię: Arkadiusz.
Wiek: 20.
Miasto: Łódź.
Coś o sobie: A taki tam marzycielo-optymisto-pesymista. Non stop szukający jakiegoś nowego hobby, od czasu do czasu rzucający tekstem do szuflady z zamiarem opublikowania go jakoś, gdzieś, kiedyś ;).
A tak z zainteresowań to oczywiście fantastyka, chociaż ostatnio odeszła na drugi plan ze względu na anime, mangi i ogólnie Japonię.
ardek123
Pomywacz
Posty: 69
Rejestracja: wtorek, 17 sierpnia 2010, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedstaw się

Post autor: ardek123 »

dokasacjipost
Ostatnio zmieniony wtorek, 15 października 2013, 21:43 przez ardek123, łącznie zmieniany 1 raz.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Przedstaw się

Post autor: Alien »

Najpewniej to:
Obrazek
Edycja druga.
00088888000
No Name
Bombardier
Bombardier
Posty: 676
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 20:41
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków, Bielsko w weekendy i święta. :)

Re: Przedstaw się

Post autor: No Name »

Nie wie, bo w PDF-ach może nie być okładek. :P
"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

May the Phone be with you!
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Przedstaw się

Post autor: Alien »

Hah no tak :D Swoją drogą nie wiem jak można nie mieć oryginalnego podręcznika :D Cena w większości nie jest jakoś niesamowicie duża, a 100 razy wygodniejszy od pdf'a :D
00088888000
Black Dragon
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 5 lipca 2011, 20:09

Re: Przedstaw się

Post autor: Black Dragon »

Witam, jestem nowy na forum, lecz mam nadzieję zostać tu na dłużej. :)
Ale Tawernę czytałem już od jakiegoś czasu w CD-Action i bardzo mi się spodobała. Nazywam się Filip i mam 14 lat. Zgadnijcie, czym się interesuję. :D No jasne że RPG. :lol: Jeszcze raz witam bardzo wszystkich forumowiczów. :)
SkyGrinder
Szczur Lądowy
Posty: 7
Rejestracja: środa, 13 lipca 2011, 12:10
Numer GG: 9611241
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Przedstaw się

Post autor: SkyGrinder »

Witajcie że tubylcy!
Zawitałem w Wasze progi by usiąść i napić się jakiegoś to napoju chmielowego!
Opowiedzcie że o sobie, a ja Wam po krótce opowiem moje przygody zacni wojownicy.
Moje imię - Damian. Serdecznie raz witam się z Wami i żyję w nadziei że razem spędzimy miłe chwile.

Żeby nie wbijać się w Wasze grono bez niczego i udowodnić żem jest fanem FANTASY oraz RPG zapraszam do oglądania:

http://www.youtube.com/watch?v=UBbyY017Nmg

Pozdrawiam! :smile:
= You Never Take Me Alive =
Pizarro
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: środa, 13 lipca 2011, 01:19

Re: Przedstaw się

Post autor: Pizarro »

Witam wszystkich!
Zarejestrowałem się tutaj z owodu takiego, że zobaczyłem iż można poprowadzić tutaj sesję na forum. Od jakiegoś czasu po głowie krążył mi pomysł na sesję w świecie Warhammer w klimatach konkwistadorów, takich jk Pizarro i Kortez. Serdecznie zapraszam do rekrutacji, którą otworzyłem.
Przy okazji na imię mi Łukasz.
Alistar
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2011, 19:50
Numer GG: 7459427

Re: Przedstaw się

Post autor: Alistar »

Witam ! Jestem Patryk znany jako Alistar :) Mam nadzieje, że te forum i jego użytkownicy przyciągną mnie na dłużej i spędze tu miłe godziny na wymienianiu sie wrażeniami, poglądami itp ;D

Interesuje się: muzyką, fotografią, fantastyką i sportem

Miłego wieczoru ;)
"Prawdziwych bohaterów poznajemy w najtrudnejszych chwilach"
Strider
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 41
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2009, 21:06
Numer GG: 0

Re: Przedstaw się

Post autor: Strider »

Alistar pisze:Mam nadzieje, że te forum i jego użytkownicy przyciągną mnie na dłużej i spędze tu miłe godziny na wymienianiu sie wrażeniami, poglądami itp ;D
Wątpisz, że w naszym małym panopticum nie znajdziesz nic dla siebie? :) No i witamy serdecznie w Tawernie!
ardek123
Pomywacz
Posty: 69
Rejestracja: wtorek, 17 sierpnia 2010, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedstaw się

Post autor: ardek123 »

Tak to! I Wypraszam sobie, bo podręcznik mamy, ale nie należy do mnie, wiec nie wiedziałem.
No Name
Bombardier
Bombardier
Posty: 676
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 20:41
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków, Bielsko w weekendy i święta. :)

Re: Przedstaw się

Post autor: No Name »

Spoko, spoko, ja też pożyczałem od koleżanki, jak grałem w 2 ed. :P

Zresztą śmieje się, a sam mam Warhammera w segregatorze (a nawet dwóch), w postaci wydrukowanego PDF-a.
"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

May the Phone be with you!
gargamel84
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 10 października 2011, 00:06

Re: Przedstaw się

Post autor: gargamel84 »

Witam, jestem nowy i poszukuje informacji o grach komputerowych rpg, tj. idewind dale, neverwinter nights . Nie jestem pewny cy dobrze trafiłem...
Obrazek
ODPOWIEDZ