Przedstaw się

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
ODPOWIEDZ
100krotka
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:02
Lokalizacja: Federacja Mikronezji
Kontakt:

Przedstaw się

Post autor: 100krotka »

Właśnie zarejestrowałam się na forum i nie znalazłam tematu gdzie można by się przedstawić innym użytkownikom.Więc takowy zakładam.

Imie:Zuzia
Wiek:12 lat
Skąd:Kąty wr.
Info:Patrzyłam,że brat tu pisze i zaciekawiło mnie to więc się zarejestrowałam :D
Sis Arxela :D

Patrz opis u brata. Nie ma mnie!
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Zaparaszamy na #tawerna-rpg, tam można podłapać tawerniany klimat :P
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Nie było wcześniej takiego tematu, bo jakoś nikt nigdy nie czuł potrzeby przedstawiania się :)

W każdym razie witaj na forum i baw się dobrze. No i przeczytaj sobie regulamin ^^
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Nyano
Mat
Mat
Posty: 589
Rejestracja: poniedziałek, 6 lutego 2006, 11:51
Numer GG: 3030068
Lokalizacja: Z ukrycia i cienia

Post autor: Nyano »

Ach, witaj na forum, nadobna Zuzanno, siostro Arxela :P
Dosyć dobry pomysł z tym przedstawianiem się. Szkoda, że nie było czegoś takiego, gdy ja zawitałem na forum Tawerny
Bóg na Krzyżu był tylko kolejną religią, która uczyła że miłość i morderstwo są nierozłącznie związane - że w końcu Bóg zawsze pije krew
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Nyano pisze:Dosyć dobry pomysł z tym przedstawianiem się. Szkoda, że nie było czegoś takiego, gdy ja zawitałem na forum Tawerny
Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś się przedstawił teraz ^^ (I przy okazji mógłbyś napisać, kogo masz na avatarze - przystojny ten pan :D).

Jak ktoś ma ochotę napisać coś o sobie, to proszę tutaj. Bez krępacji i innych takich ;)

To ja skorzystam z okazji i taką jedną rzecz napiszę:
jestem Falka i *nie* jestem facetem (mimo że kilka osób na tym forum jest innego zdania;))
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

I jesteś maniaczką wiewiórów, świnek morskich, chomików... ;) A Nyano ma pewnie siebie po photoshopie w avku :P a co do przedstawainia sie... Jestem Tori zwany Władcą Zwierząt :P
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Tori pisze:I jesteś maniaczką wiewiórów, świnek morskich, chomików... ;)
Co do dwóch pierwszych to się zgodzę. ;] Trwają intensywne poszukiwania żywego świstaka, aby sprawdzić, czy też się Falcke podoba. :P
Obrazek
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Noo, ale ostatnio pisała że chomików nie lubi, bo są małe is zybko biegają ;P Ale nie wierze że ich nie uwielbia :P


Dobra, nie moge sie powstrzymać. Napisała że "Pare osób twierdzi że jest mężczyzną" Natomiast na zdjęciach jest dziewczyna. A jak... No wiecie, był taki serial na TVNie :P Uprzejmie proszę o przyjęcie to z wyrozumiałością, chcę tylko ukazać nowemu członkowi tawerny jak to członek MRK "walczy" z Frontem Wiewiórek :P
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Tori pisze:Noo, ale ostatnio pisała że chomików nie lubi, bo są małe is zybko biegają ;P Ale nie wierze że ich nie uwielbia :P
Raczej szybko zdychają, o ile pamięć mnie nie zawodzi.
Tori pisze:Uprzejmie proszę o przyjęcie to z wyrozumiałością, chcę tylko ukazać nowemu członkowi tawerny jak to członek MRK "walczy" z Frontem Wiewiórek :P
Tylko że prawdziwi członkowie MRK walczą w ukryciu. ;] Możesz posłużyć jednak jako mięso armatnie, bo głodna wiewiórka (a jak wiadomo, FLKa gotować nie potrafi :P), to zła wiewiórka. :P

[Proszę skończyć off-topować i wrócić do tematu, bo zacznę posty kasować - dop. FLK]
Obrazek
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Dobra, kończymy off top, a żeby nie było że znów tworze off top, to powiem jeszcze o sobie, że jak widać po avku, jestem milosnikiem psów bullowatych, czyli: American Staffordshire Terrier, American Pit Bull Terrier, Staffordshire Terrier, oraz Bullterier. Czyli krótko mówiąc dla przeciętnego widza TVNu są to psy mordercy ;) Ale nie tylko te rasy, ogółem psy bojowe, których ludzie nienawidzą/nierozumieją... Jakoś tak dziwnie zawsze ide w kierunku rzeczy których ludzie nie lubią... Takie choćby RPG. Ile osób gra w fabularne, i jeszcze karcianki&bitewniaki, a ile siedzi przed kompem, na ławce pod blokiem itp... I jeszcze jedno. Nie słucham muzyki, tzn słucham starych dobrych zespołów, np Queen(nie mylić z tym nowym Queens!!), a także z polskich np Perfecta. Nie wiem czemu dla mnie piosenką jest np "Jolka Jolka", "Autobiografia", "Autobiografia Jolki Jolki" :P To ostatnie to akurat dzieło kabaretu OTTO, który także uwielbiam...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

Milo mi jestem Kalasanty:)

Falka nie bulwersuj sie:p przeciez jeszcze nic o bobrach nie wspominali :twisted:

[Od bobrów to zawsze Ty byłeś ;P Poza tym nie bulwersuję się, a staram się utrzymywać porządek - dop. FLK]
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Post autor: Arxel »

Siemka sis!
To ja coś napiszę o sobie.

Imię:Kacper.
Skąd: Też kąty wrocławskie:D
Info: Eee...a... Poprosze inne pytanie:D.
Ostatnio zmieniony wtorek, 22 sierpnia 2006, 20:19 przez Arxel, łącznie zmieniany 1 raz.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Ja jeszcze pytanko do Twojej Sis... Czy już grała, jak tak to ile?? I jaki system??
Od dziś płacę Eurogąbkami.
100krotka
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:02
Lokalizacja: Federacja Mikronezji
Kontakt:

Post autor: 100krotka »

JA nie grałam w żadne systemy. Tam pamiętam jakieś takie co się gadało, znaczy bez rzutów:D
Sis Arxela :D

Patrz opis u brata. Nie ma mnie!
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Imię mhroku: BLACKSouL.
Imię wcielonego :D: Patryk.
Grobowiec: w Gdańsku.
Info: mhrrooook, gitara, klawisze i książki grozy.
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

nooo BlackSoul zes podlapal temat...zainspirowales mnie:P

Xywa: Nadir
Imie: Adam
Skad: Legnica/Bielawa/Dzierzoniow/Wroclaw (pelen zakres uslug.. :twisted: )
Info: reagge, dreadlocks, antybabilon fighter :twisted:
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Ci co chcą to mnie prywatnie (osobiście) lub półprywatnie (przez gg) poznali, więc jak ktoś będzie chciał to się zainteresuje i mnie pozna, tak to za przedstawienie mnie służą posty i nick.
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
ODPOWIEDZ