Przedstaw się

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
ODPOWIEDZ
Loki
Szczur Lądowy
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 5 listopada 2006, 11:23
Lokalizacja: Nifelheim

Post autor: Loki »

Pozbęde się napisu, bo faktycznie psuje troche widok
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Tylko dlaczego zamiast napisu jest teraz biała plama na jasnoszarym tle, hę :wink: ? I tak Adriano89 ma lepszego avatara 8) .
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Chomiki rządzą ale faktycznie muszę się zgodzić z Heimdallem
.
Loki
Szczur Lądowy
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 5 listopada 2006, 11:23
Lokalizacja: Nifelheim

Post autor: Loki »

Teraz już nie ma białej plamy i nie będzie żadnego napisu, avatar Adriano89 jest świetny ( ale chomiki i tak rulez)
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Nie ma to jak klimatyczny avik :D Poecam ci piosenkę Heavy metal hamsters autorstwa Helloweenów.
deep wróc do swojego avatara :D

[Proszę skończyć offtopic. Jeżeli chcecie rozmawiać o avikach, to jest osobny temat do tego - dop. FLK]
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Loki
Szczur Lądowy
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 5 listopada 2006, 11:23
Lokalizacja: Nifelheim

Post autor: Loki »

Heavy metal hamsters to mój hymn (ale tylko ze względu na nazwę ) :)
John Rambo
Pomywacz
Posty: 42
Rejestracja: środa, 6 grudnia 2006, 13:56
Numer GG: 7757516
Lokalizacja: z Wietnamu

Post autor: John Rambo »

Witojcie!
Imię: Jarek
Nick: John Rambo(wybrałem taki, bo pasuje do avatara)
Miasto: Strzegom(Dolny Śląsk)
PESEL: 89... ups, chyba się trochę zagalopowałem
Info: Walczący z koncernami i systemem

Mam nadzieję, że bedzię nam się miło pisało!
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Żeby mieć też jakiś w wkład w rozwój tematu napiszę:

Nick: Ravandil
Imię: Kamil (drugie mam głupsze :P )
Wiek: od paru miesięcy 17 lat (kurczę, jak to szybko leci :cry: )
Miasto: Dąbrowa Górnicza - moje ulubione miasto Zagłębia :D
Info: lubię wszystko co jest dziwne/oryginalne/nietypowe (np. RPG :) ), nie znoszę buractwa, lubię muzykę, komputery, sport (FOOOOTBAAAALL!!!!!) i parę innych rzeczy, o którym się ludziom nie śniło...
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Srebrniki
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 6 grudnia 2006, 15:34
Lokalizacja: z Daleka. ;p

Post autor: Srebrniki »

Dziś się zarejestrowałem, toteż wypadałoby by śladem pozostałych - przedstawić się. Otóż cóż rzec mogę:

Imię moje podoba mi się i wg. wszelkich opinii jest w porządku.
Wiek: zależy na który srebrnik wzrok Twój padnie.
Info: książki lubię czytać, zwłaszcza fantastykę - za tymi zwyklejszymi nie przepadam (chyba, że naprawdę dobra), bowiem wystarczająco dużo zwykłości mam już na około. Słuchać muzyki też lubię - najróżniejszych artystów i kawałków, zmienia się to to cały czas, toteż nie ma sensu się jakoś bardzo rozpisywać (a gatunek też niejednokrotnie ciężkawo określić).
Oczywiście także RPG, niestety póki co jedynie to na PC. Na żywo nie miałem nigdy okazji zagrać, kiedyś w ogóle się zraziłem lekko, jeszcze za czasów gdy harcerzem byłem (choć z harcerstwem wspólnego to miało głównie nazwę - zasadniczo przychodziłem by posiedzieć ze znajomymi, pogadać, pośmiać się w czasie tego cośmy tam robili - a że byli to Ci wyżej postawieni + przyjaciel zastępowy toteż spore "chody" i luz miałem), na "arsenale" nocą miała się odbyć sesja, na którą zostałem przez graczy zaproszony razem z innym kumplem. Sesja odbyła się bez nas - Mistrz Gry, dość nieprzyjemny 20paro latek, mimo wszelkich próśb grupy nie chciał się absolutnie zgodzić, jakąś taką niechęcią od niego wiało - kto wie, może o koleżankę był zazdrosny, z którą cały czas spędzaliśmy. Potem jakoś już czasu nie było i teraz również wszyscy zajęci - a z nieznajomymi jakoś nie bardzo mam ochotę grać - wiadomo, zupełnie inna atmosfera, nieznani ludzie, reakcje, to i pewnie wczuć byłoby się ciężej w postać, itd. itd.
Ale przeglądając forum, poczytałem sobie parę archiwalnych sesji i bądź co bądź bardzo przypominają mi "sesje" które urządzaliśmy sobie z dwoma przyjaciółkami (na czacie, grając jednocześnie parę osób) więc można powiedzieć, że całokształt - nie licząc systemów - jest mi znany.

Mógłbym jeszcze trochę napisać, ale chyba wystarczająco się rozpisałem... w końcu miałem się tylko przedstawić, a nie opisać historię mojego życia. :P
kerlik
Pomywacz
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 8 grudnia 2006, 13:59
Numer GG: 0
Lokalizacja: Dziki Busz :P
Kontakt:

Post autor: kerlik »

Ja także postanowiłem się tutaj przywitać ze wszystkimi - znaczy się umieścić swój pierwszy post.
Witam wszystkich Braci... i Siostry

Kerlik

PS: może nie za długie, ale głębokie :P
makk
Tawerniany Zabójca Trolli
Tawerniany Zabójca Trolli
Posty: 425
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 23:10
Numer GG: 6386578
Lokalizacja: Łódz
Kontakt:

Post autor: makk »

Wciągneło mnie toforum i klimatyczni ludzie więc i ja się przedstawie

Imie: Maciek
Pseudo: Najczęściej Makk, czasem Riven Soulfly
Wiek: 23
Miasto: pochodzę z Bełchatowa - to tam gdzie Elektrownia jest, studiuje w Łodzi
Info: Zapamietały :twisted: maniak Warhammera i ogólnie gier rpg, książek R.A.Salvatorego i Wiliama Kinga. Lubie Hip-Hop (ale starszy typu Peja, Kaliber nie obecne chłamy!!!). Miłośnik kabaretów (Ani mru mru, Moralnego niepokoju), html'a i flasha.
Obrazek Obrazek
Hope is the first step on the road to disappointment.
Rand
Pomywacz
Posty: 52
Rejestracja: wtorek, 28 listopada 2006, 18:05

Post autor: Rand »

Witam wszystkich! /powiedział Rand ze Skierniewic, po czym podszedł do karczmarza i zamówł chłodne piwo dla wszystkich bywalców Tawerny :)
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

CoB widząc, że jakiś nowy bywalec znowu zamawia piwo, szybko zabrał całe kilka tysięcy litrów i poszedł hodować brzuch :P
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

BAZYL widząc, że zaczyna się offtopic walnął CoBa przez łeb i nakazał nie spamować na forum.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
arthas40
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek, 31 października 2005, 11:12
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Post autor: arthas40 »

Witam wszystkich forumowiczów Tawerny RPG. Cóż o sobie mogę powiedzieć? Na imię mam Łukasz i mieszkam w okolicach Ostrowca Świętokrzyskiego. Rocznikowo lat 17. Nick ~arthas40 towarzyszy od początku mojego e-istnienia, czyli prawie 3 lata - dlatego też proszę nie brać ów ksywy za oznakę jakże powszechnego trollostwa. Jeśli chodzi o moje zainteresowania, to lubię czytać książki (głównie literatura fantastyczna i s-f, historyczna), historię (przede wszystkim starożytność, średniowiecze i wiek XX), webmasterstwem, grafiką 2D (projektuje, a raczej staram się, profesjonalnie designy stron internetowych). Słucham techno - czyli muzyka clubowa, house, trance. No i nie mogę zapomnieć o RPG. Co prawda dużo czytam o RPG, aczkolwiek mało praktyki było (zaledwie parę sesji, w moich okolicach trudno dobrać ekipę). A systemy ulubione to Neuroshima, Warhammer FRP II edycja i D&D. To by było tyle o mnie narazie. ;) Mam dużą nadzieję, iż dłużej zostanę na tym forum.

Pozdrawiam,
Visius
Majtek
Majtek
Posty: 133
Rejestracja: czwartek, 18 stycznia 2007, 14:09
Numer GG: 3705860
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Post autor: Visius »

Nick: Visius

Imiona: Marek, Cezary

Nazwisko: Lewiński

Wiek: do maja - 15 lat

Miasto: Reda (Małe Trójmasto Kaszubskie)

Info:
Zainteresowania?
a) Wszelaka fantastyka i gry RPG. Niestety, są one mało popularne w zapadłej mieścinie, w której mieszkam, więc rozmowy o książkach, które aktualnie czytam, czy poważniejsze sesje są raczej niemożliwe. Mimo wszystko staram się jak mogę. Pochłaniam bardzo dużo książek. Ulubiona to "Miecz Aniołów" Pana Jacka Piekary.

b) Gwiezdne Wojny. Motor mojego dotychczasowego życia. Wdrążony jestem w ten świat po uszy i nie chcę z niego wychodzić. Książki, stuff i wszystko co się w jakikolwiek sposób wiąże z tym uniwersum kolekcjonuję. Do tego informacje i wiedza z "galaktyki" to rzecz mi bardzo bliska.

c) Koszykówka. Ulubiony sport, któremu poświęcam masę czasu. Odnajduję w nim prawdziwą pasję. Motywuje mnie do dalszego działania, odstresowuje i poprostu przynosi radość i wielką satysfakcję. Do tego warunki fizyczne pozwalają mi na efektywne granie. (191cm w moim wieku, to chyba nie mało)

d) Muzyka. Preferowane cięższe brzemienia metalowe i rockowe. Interesuję się jednak muzyką dość 'poważnie' i staram się dostrzegać jej piękno również pod postacią choćby 'progresywną'. Nie przepadam za techno, które strasznie mnie rozdrażnia. Moje ulubione zespoły to: Armia, Acid Drinkers, Opeth, A Perfect Circle, Amon Amarth, Led Zeppelin, Black Sabbath, Fear Factory, Godsmack, Hunter, NIN, Pink Floyd, SBB i oczywiście Metallica i Iron Maiden. (Mógłbym je naturlanie mnożyć i mnożyć...)

Na codzień jestem (tak mi się wydaje?!) osobą towarzyską, potrzebującą kontaktów międzyludzkich. Mimo wszystko czasami przyda mi się też chwila sam na sam z książką, lub słuchawkami na uszach. Denerwuje mnie ludzka głupota i durne pytania. Mam wiele wad, do których zalicza się również cynizm, szeroko pojęte chamstwo i często nadmierna bezpośredniość.

:wink:
Obrazek
Lidien
Majtek
Majtek
Posty: 146
Rejestracja: czwartek, 6 lipca 2006, 15:25
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Lidien »

Lidien nie taka groźna jak na avku. (jakby co to na moim avatarze jest wampir).
Czyż czas jest obracającym się kołem, czy też koleina, która po nim pozostaje...
ODPOWIEDZ