Sprawdź kim jesteś!

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

You are a plain girl!

You are the average, pink loving, boy crazed doll face. You don't possess any special powers (other then girly ones).

color: pink
lyrics: "last nigth I saw that beauty queen watched her paint her face on, I want to be that magazine that she bases life on"


4354 other people got this result!
This quiz has been taken 52107 times.
8% of people had this result.

Blehehe
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: krucaFuks »

You are a shadow warrior!

You are stelthy and hide yourself, but can be very bold when you want to. You have been hurt in the past and you are determined not to let it happen again. You are not afraid of anything (at least that's what people think).

color: grey, red
lyrics: "And fearlessly you deny, your involvemant in my demise, but give me you open hand...BYE!!!!"

Czyli w tłumaczeniu, jestem osobą, która nie lubi pchać się na afisz... W głębi serca kieruję się wrodzonym altruizmem i w swoim życiu z wielkim zaangażowaniem pomagam innym, nie domagając sie za to uznania ;->

To działa, po prostu cały ja ;o]
Obrazek Obrazek
Radar
Mat
Mat
Posty: 434
Rejestracja: poniedziałek, 31 października 2005, 15:58
Lokalizacja: Warszawa - Praga Północ.
Kontakt:

Post autor: Radar »

A mi wyszło w pierwszym Air Fairy hahaha.
A w drugim wyszło mi, że jestem wampirem :P.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

A mi się wszystkie quizy zawiesiły, a po chwili wyskoczył link do Biblii LaVeya...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Zastanawia mnie w tym przypadku jedno. Czy to aby napewno biblia LaVeya, czy nie czasem BaZyla? :P
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Jak zwał, tak zwał - mam wiele imion...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

co do 1 quizu to:
You are a shadow warrior!

You are stelthy and hide yourself, but can be very bold when you want to. You have been hurt in the past and you are determined not to let it happen again. You are not afraid of anything (at least that's what people think).

color: grey, red
lyrics: "And fearlessly you deny, your involvemant in my demise, but give me you open hand...BYE!!!!"


9266 other people got this result!
This quiz has been taken 52157 times.
18% of people had this result.

============

co do 2:
rasap
Jestes Elfem, dzieckiem natury. Isota pozornie wygladajaca na bardzo krucha i delikatna, niekiedy wolisz za takiego uchodzic, ale potrafisz niezle wladac lekka bronia, a co najwazniejsze lukiem. Mimo to twoim najwiekszym atutem jest magia czerpiaca swoja sile z przyrody. Czcisz nature. Twoj lud znany jest z wielkiej madrosci, ktora chetnie poglebia o nowe doswiadczenia. Kochasz marzyc i spedzac czas na lonie natury. Jako Elf nie lubisz Krasnoludow, ktore w twoim mniemaniu nie sa dosc rozgarniete i sa stworzone jedynie do wysilku fizycznego. Masz paru zaufanych przyjaciol i gdy jestes z nimi mozesz osiagnac wszystko! Moze czas sprobowac zrobic cos samodzielnie?


3280 other people got this result!
This quiz has been taken 12419 times.
26% of people had this result.
LOL!
duch
Duch rownowagi. Jestes najlepszym przykladem rownowagi jaki mogl sie trafic! Zarowno upozadkowany emocjonalnie jak i w zyciu codziennym. Umiesz rozroznic czas pracy i czas zabawy. Zawsze wyrabiasz sie w terminie, a jesli nie to musialo zdarzyc sie cos niezwykle waznego co popsulo ci plany. Zawsze mozna na ciebie liczyc.


156 other people got this result!
This quiz has been taken 8515 times.
2% of people had this result.
tu sie akurat zgodze... stoicyzm to moja domena:>

profesja
Morderca opanowal sztuke szybkiego i dyskretnego zabijania, zeby jak najlepiej wykonywac swoje obowiazki, dziala anonimowo i przez zaskoczenie. Nie tylko swietnie wlada bronia, ale czasem i magia. Jest wyszkolony w grze aktorskiej by latwiej bylo mu sie wkrasc blisko swej ofiary, a czasem i wylgac sie od oskarzenia(o ile nie zabije i oskarzycieli). Kieruje sie wlasnym kodeksem i nie przestrzega zadnych regow wyznaczonych przez spoleczenstwo.


757 other people got this result!
This quiz has been taken 4928 times.
15% of people had this result.

po raz kolejny LOL! w ogole nie jestem agresywny :>

==========

co do bibli LaVeya: wiec jednak mrok w tawernie ma po swojej stronie najwyzej postawionych...:> wiedzialem ze te anioly ciemnosci to za duzy zbieg okolicznosci.. BAZYL przyznaj sie- to twoi poslancy:>
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fds »

Ale się uśmiałem z dalszych testów :D

Wpierw znów coś się paskudnie czepiło wiewiórek (wyszło, że jestem mordercą) a potem że jestem wiecznym, pełnym dobra optymistą :mrgreen:
Ja dobrym optymistą ... bauhahaha.
Ja nie mam az tak dobrego mniemania o sobie. ;)


Morderca opanowal sztuke szybkiego i dyskretnego zabijania, zeby jak najlepiej wykonywac swoje obowiazki, dziala anonimowo i przez zaskoczenie. Nie tylko swietnie wlada bronia, ale czasem i magia. Jest wyszkolony w grze aktorskiej by latwiej bylo mu sie wkrasc blisko swej ofiary, a czasem i wylgac sie od oskarzenia(o ile nie zabije i oskarzycieli). Kieruje sie wlasnym kodeksem i nie przestrzega zadnych regow wyznaczonych przez spoleczenstwo.

758 other people got this result!
This quiz has been taken 4929 times.
15% of people had this result.


Duch swiatla . Jestes pelen optymizmu i wierzysz, ze jutro bedzie lepiej, nigdy nie tracisz nadziei. Z checia pomagasz innym i w kazdym potrafisz znalesc cos dobrego.

281 other people got this result!
This quiz has been taken 8517 times.
3% of people had this result.

Wychodzi na to, że jestem dobrym i optymistycznie nastawionnym, samotnym, wampirem-mordercą :D
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Sabrae Xoraim
Bombardier
Bombardier
Posty: 700
Rejestracja: wtorek, 1 listopada 2005, 15:50
Numer GG: 9383879
Lokalizacja: Preczów :P
Kontakt:

Post autor: Sabrae Xoraim »

Rasa:
Jestes Elfem, dzieckiem natury. Isota pozornie wygladajaca na bardzo krucha i delikatna, niekiedy wolisz za takiego uchodzic, ale potrafisz niezle wladac lekka bronia, a co najwazniejsze lukiem. Mimo to twoim najwiekszym atutem jest magia czerpiaca swoja sile z przyrody. Czcisz nature. Twoj lud znany jest z wielkiej madrosci, ktora chetnie poglebia o nowe doswiadczenia. Kochasz marzyc i spedzac czas na lonie natury. Jako Elf nie lubisz Krasnoludow, ktore w twoim mniemaniu nie sa dosc rozgarniete i sa stworzone jedynie do wysilku fizycznego. Masz paru zaufanych przyjaciol i gdy jestes z nimi mozesz osiagnac wszystko! Moze czas sprobowac zrobic cos samodzielnie?
Profesja:
Morderca opanowal sztuke szybkiego i dyskretnego zabijania, zeby jak najlepiej wykonywac swoje obowiazki, dziala anonimowo i przez zaskoczenie. Nie tylko swietnie wlada bronia, ale czasem i magia. Jest wyszkolony w grze aktorskiej by latwiej bylo mu sie wkrasc blisko swej ofiary, a czasem i wylgac sie od oskarzenia(o ile nie zabije i oskarzycieli). Kieruje sie wlasnym kodeksem i nie przestrzega zadnych regow wyznaczonych przez spoleczenstwo.
Duch:
Duch cial niebieskich. Uwielbiasz obserwowac ludzi. Jako osoba towarzyska i zyczliwa zjednujesz sobie przyjaciol gdziekolwiek pujdziesz. Jestes wszechstronnie uzdolniony. Jestes bardzo otwarta na nowe znajomosci, ale wiesz, ze prawdziwe piekno kryje sie w duszy, wiec nie zaufasz czlowiekowi od razu, pierw musisz go poznac.

Mam propozycję:
Może zorganizujemy sesje, używając jako kart postaci, tego co w quizach wyszło :D Co wwy na to?? Kto byłby MG ??
Obrazek
(\ /)
( . .)
c('')('')
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Belath_Nunescu
Marynarz
Marynarz
Posty: 385
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 11:21
Lokalizacja: Tam, gdzie słońce świeci inaczej
Kontakt:

Post autor: Belath_Nunescu »

Mi wyszło Angel of Darkness...Niezbyt orginalnie :D
"One day the sun will shine on you
Turn all your tears to laughter
One day you dreams may all come true
One day the sun will shine on you..."
Uciekinier
Marynarz
Marynarz
Posty: 169
Rejestracja: środa, 18 stycznia 2006, 22:13

Post autor: Uciekinier »

Ale za to jakie modne! :D
Wciąż mnie ścigają!
Seto
Kok
Kok
Posty: 1115
Rejestracja: niedziela, 18 grudnia 2005, 10:53
Numer GG: 0
Lokalizacja: Hrubieszów

Post autor: Seto »

You are a water goddess!

You love the water, plain and simple. You love all things beautiful, and you feel at home in the water. You are usuallt calm, and dislike chaos, and change.

color: blue
lyrics: "I know you hear me...I can taste it in your tears. Holding my last breath ssafe inside myself, are all my thoughts of you sweet raptured light> It ends here tonight."

__________________________________
Jestes Elfem, dzieckiem natury. Isota pozornie wygladajaca na bardzo krucha i delikatna, niekiedy wolisz za takiego uchodzic, ale potrafisz niezle wladac lekka bronia, a co najwazniejsze lukiem. Mimo to twoim najwiekszym atutem jest magia czerpiaca swoja sile z przyrody. Czcisz nature. Twoj lud znany jest z wielkiej madrosci, ktora chetnie poglebia o nowe doswiadczenia. Kochasz marzyc i spedzac czas na lonie natury. Jako Elf nie lubisz Krasnoludow, ktore w twoim mniemaniu nie sa dosc rozgarniete i sa stworzone jedynie do wysilku fizycznego. Masz paru zaufanych przyjaciol i gdy jestes z nimi mozesz osiagnac wszystko! Moze czas sprobowac zrobic cos samodzielnie?
__________________________________
Duch wyobrazni symbolizuje marzenia. Czesto zatapiasz sie we wlasnych myslach, snisz na jawie. Masz duza intuice, jednak nie zawsze jej zawierzasz. Nie ufasz ludzia, nie pozwalasz im sie zanadto zblizyc i wejsc do swojego swiata, wolisz szukac przyjaciol posrod istot nierealnych, stworzonych przez twoj umysl. Masz talent do tworzenia tajemniczych historii oraz pieknych wierszy o niezbyt jasnym watku.
__________________________________
Czarodzieje to postacie poslugujace sie magia mistyczna. Ich wiedza jest wynikiem wielu lat intensywnych studiow. Dla czarodziei ich moc nie jest talentem, ale trudna, przynoszaca wiele satysfakcji sztuka. Kiedy przygotuja sie do walki, potrafia dokonac zakleciami strasznego spustoszenia. Sa jednak bardzo podatni na ataki z zaskoczenia. Sila czarodzieja sa zaklecia- wszystko inne schodzi na dalszy plan. Czarodzieje poznaja czary zdobywajac nowe doswiadczenia i przeprowadzajac zmudne badania. Moga takze uczyc sie od innych. Z czasem czarodzieje ucza sie poslugiwac zakleciami tak doskonale, ze maja one wiekszy zasieg, dzialaja lepiej, badz tez staja sie doskonalsze na inne sposoby. Czarodziej moze przywolac tzw. chowanca, czyli magiczne stworzenie, ktore bedzie mu sluzyc.
(Dziwne nie lubie czarodziejów :/)
_________________________________
Obrazek
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

1. Angel of Darkness. Doh.

2. Elf/Morderca/duch światła. O ile to pierwsze jest OK a drugie mnie dziwi, o tyle z trzeciego jestem dumny. Jestem jednym z zaledwie 3%, Panie i Panowie! ;)
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Post autor: Seth »

Rasa:
Jestes czlowiekiem, stworzeniem stojacym pomiedzy swiatlem i mrokiem, tylko od ciebie zalezy jaki jestes i jaki bedziesz. Swiat w jakim zyjesz wyrosl na pragnieniach, ty rowniez odczuwasz to pragnienie, pragniesz wladzy, zysku, pieniedzy, niekiedy jestes gotow posluzyc sie innymi by dostac to czego chcesz. Masz za rowno wrogow jak i przyjaciol, nie przeszkadza ci to. Znasz realia jakimi rzadzi sie swiat i dostosowujesz sie, jak zawsze z reszta.


595 other people got this result!
This quiz has been taken 12648 times.
5% of people had this result.

Duch:
Duch cial niebieskich. Uwielbiasz obserwowac ludzi. Jako osoba towarzyska i zyczliwa zjednujesz sobie przyjaciol gdziekolwiek pujdziesz. Jestes wszechstronnie uzdolniony. Jestes bardzo otwarta na nowe znajomosci, ale wiesz, ze prawdziwe piekno kryje sie w duszy, wiec nie zaufasz czlowiekowi od razu, pierw musisz go poznac.


3081 other people got this result!
This quiz has been taken 8688 times.
35% of people had this result.

Profesja:
Wojownicy moga zajmowac sie roznymi rzeczami, poczawszy od sluzbie w wojsku, az po prace dla lokalnego swiata przestepczego. Niektorzy z nich postrzegaja przyrode jako sposob na szybie zdobycie bogactwa, inni wykorzystuja swoje zdolnosci, aby chronic niewynnych. Wojownicy maja najwiekszy potecjal bojowy. Rygorystyczne szkolenie w walce zapewnia im podczas rozwoju duzo dodatkowych atutow.


933 other people got this result!
This quiz has been taken 5028 times.
19% of people had this result.

:P
No i Angel Of Darkness:D
PS. Może to dlatego że zagrywam w Warrior Within:D
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Śmieszne :mrgreen: , według tego testu wszyło mi, iz jestem shadow warrior. Funny test :wink: , chyba odstaję od reszty ukrytych aniołów :twisted:
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
Luke76
Majtek
Majtek
Posty: 86
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2006, 21:02
Lokalizacja: Ashenvale, ew. California Petrykozy :)
Kontakt:

Post autor: Luke76 »

Ciekawe toto.

Rasa: elf (bo jakby mogło wyjść inaczej :D)

Duch: wyboraźni (w porządku)

Profesja: mnich (hmmm, interesting...)
per aspera ad astra... *Seneca*
Alrikus
Marynarz
Marynarz
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 10:27
Numer GG: 0
Kontakt:

Post autor: Alrikus »

fajniutkie :)

Your are an Air Fairy!

You are a kind and quiet person. You don't let alot of people get close to you, but you heavily rely on those that do. You ae sensitive, yet brave. You have no natural enemies.

color: white, silver, and grey
lyrics:"Isn't something missing? Isn't someone missing me? Even though I'm the sacrifice I know you won;t try for me not know, though I'd die to know you love me I'm all alone."
Obce lasy przemierzam, serce szarpie mi krtań!
Nie ze strachu - z wściekłości, z rozpaczy!
Ślad po wilczych gromadach mchy pokryły i darń,
Niedobitki los cierpią sobaczy!
ODPOWIEDZ