Le Parkour

Forum na tematy związane ze sportem i pokrewne.
gaudat
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 21 lipca 2008, 21:44
Numer GG: 12362182

Re: Le Parkour

Post autor: gaudat »

a gaudat jaki byś zrobił podkład muzyczny( to jest szczere pytanie bo szukam jakiegoś dobrego...):?:
i mam fajny pomysł- nagrajcie filmik pomęczcie się z podkładem i montażem wrzućcie go na youtub'a i dajcie linka- ja z nesq się pośmiejemy i i pokrytykujemy troszeczkę :twisted:
Widzisz, aby kogoś skrytykować, nie trzeba wcale danej czynności wykonywać lepiej. Jak już robicie takie video, to postarajcie się co najmniej aby muzyka w miarę płynnie przechodziła z utworu na utwór, wybierajcie lepsze utwory ( wersja techno OST z "Piratów ..." ssie ), no i dać za kamerkę kogoś bez parkinsona.
"Umysł rozkazuje ciału i ono jest posłuszne. Umysł rozkazuje sobie samemu i natrafia na opór."
- Lady Jessika Atryda, "Diuna" Herbert
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: Le Parkour

Post autor: Blue Spirit »

http://www.youtube.com/watch?v=YdtXclgqDbg

tu macie jeszcze jeden, trenujemy na sianku. Za jakiś czas będzie z miasta.
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Le Parkour

Post autor: Sihamaah »

trenujemy na sianku
:shock: :lol: :lol: To ja tam wolę nie zaglądać :lol:
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Potforny Krzysztoff
Majtek
Majtek
Posty: 130
Rejestracja: sobota, 3 stycznia 2009, 21:54
Numer GG: 807895
Lokalizacja: Łódź czyli miejsce wyklęte dla RPG

Re: Le Parkour

Post autor: Potforny Krzysztoff »

Ja bym się przyczepił jedynie soundtracka: ta muzyczka pasowała do, w miarę widowiskowych pokazów w filmie "Parkour:Evolution" a nie w filmiku z podstawowymi trickami bez żadnych super rewelacji.
"Każdy Chomik ma swój dzień!" - Minsc
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: Le Parkour

Post autor: Blue Spirit »

Ja bym się przyczepił jedynie soundtracka: ta muzyczka pasowała do, w miarę widowiskowych pokazów w filmie "Parkour:Evolution" a nie w filmiku z podstawowymi trickami bez żadnych super rewelacji.
tak, zgadzam się z tobą w zupełności. Ale wiesz, pasuje ekstra mimo że tricki nie stoją "ponad przeciętnym"
To ja tam wolę nie zaglądać
Dlaczego nie? Oczywiście rozumiem skojarzenie, ale jest ono bezsensowne i dziecinne. To tak jak śmiać się z:
"spuściłem się ze ściany"
"hahahahahaha, spuściłem się!!!"
Troszkę to dziecinne, nie sądzisz, Sih?
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Le Parkour

Post autor: Sihamaah »

Troszkę to dziecinne, nie sądzisz, Sih?
A nasza pani dr. od historii śmiała się, gdy ktoś jej napisał, że "Ks. Konstanty uciekając spuścił się po prześcieradle". Widać, jest strasznie niedojrzała :(
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: Le Parkour

Post autor: Blue Spirit »

Sihamaah pisze:
Troszkę to dziecinne, nie sądzisz, Sih?
A nasza pani dr. od historii śmiała się, gdy ktoś jej napisał, że "Ks. Konstanty uciekając spuścił się po prześcieradle". Widać, jest strasznie niedojrzała :(
no już ew zrozumiem jak ktoś zachichocze pod nosem słysząc te słowa... ale "trenujemy na sianku"?? No to już jest załamanie.
A poza tym jesli nauczycielka brechtała się z tego bez pomocy uczniów (dojrzałych ludzi którzy zapewne łapią już takie gierki i uwielbiają wytykać je nauczycielom nawet gdy mówią oni: "opuść klasę") to jest faktycznie niedojrzała. Albo głupia, jedno z dwojga. Nie zrozum mnie źle, może być ekstra i z poczuciem humoru... tyle że mi się ten humor nie podoba. Zwłaszcza gdy ktoś łapie mnie za słówka.
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Le Parkour

Post autor: Sihamaah »

Kompletny brak dystansu :roll:
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: Le Parkour

Post autor: Blue Spirit »

Sihamaah pisze:Kompletny brak dystansu :roll:
Tak, tak, w porządku. Jak chcesz.

Swoją drogą, ostatnio nabyłem całkiem dobre buty do skakania. Mają dość grube podeszwy a równocześnie nie są ciężkie - być może to zasługa ich materiału, bo bezapelacyjnie nie są to buty wysokich lotów, ale w praktyce sprawdzają się doskonale.
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Le Parkour

Post autor: Sihamaah »

http://www.sobczake.home.pl/Sprandi_Mod ... e-160.html
Hmm.. Ja mam takie, wysoka podeszwa, bardzo lekkie, wspaniale się w nich chodzi. Polecam.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
gaudat
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 21 lipca 2008, 21:44
Numer GG: 12362182

Re: Le Parkour

Post autor: gaudat »

Cytuj:
To ja tam wolę nie zaglądać


Dlaczego nie? Oczywiście rozumiem skojarzenie, ale jest ono bezsensowne i dziecinne. To tak jak śmiać się z:
"spuściłem się ze ściany"
"hahahahahaha, spuściłem się!!!"
Troszkę to dziecinne, nie sądzisz, Sih?
Nawet nie zdajesz sobie sprawy Nesquel jak zabawnie brzmi pouczanie o dojrzałości z twoich ust ...
"Umysł rozkazuje ciału i ono jest posłuszne. Umysł rozkazuje sobie samemu i natrafia na opór."
- Lady Jessika Atryda, "Diuna" Herbert
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: Le Parkour

Post autor: Blue Spirit »

pozwól, gaudat, że zadam ci parę pytań. Pierwsze brzmi: dlaczego wrzucasz swoje trzy grosze wszędzie tam gdzie tylko zauważysz moje posty?
Dlaczego gdziekolwiek się pojawisz musisz zrobić mi coś na złość, coś zarzucić, cokolwiek wytknąć? Dlaczego zawsze, nieważne o co akurat chodzi, musisz mnie krytykować?
Nawet nie zdajesz sobie sprawy Nesquel jak zabawnie brzmi pouczanie o dojrzałości z twoich ust ...
tak, jasne. Pewnie że brzmi zabawnie. Ale miałem rację. A zatem: "nawet nie wiesz jak racja brzmi zabawnie w twoich ustach"?
Powiem tak - nie poniżaj się gaudat.
A wyższą brać tawerny proszę o reakcję w sprawie owego pana...
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
gaudat
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 21 lipca 2008, 21:44
Numer GG: 12362182

Re: Le Parkour

Post autor: gaudat »

dlaczego wrzucasz swoje trzy grosze wszędzie tam gdzie tylko zauważysz moje posty?
to taka reakcje alergiczna na stężenie głupoty w temacie. Po prostu nie mogę się powstrzymać przed napisaniem posta gdy widzę bzdury które ktoś bezczelnie szerzy. Wbrew pozorom nie chodzi tutaj o twoją osobę, nie uwziąłem się na ciebie bo nie mam co robić. Po prostu chyba najczęściej na całym forum nie trawię twoich wypowiedzi.
Ale miałem rację.
tutaj bym dyskutował. Seks jest dziedziną życia jak każda inna. Nie wiem czemu jakiekolwiek zabawne skojarzenia związane z tą dziedziną życia wydają ci się niedojrzałe. Tym bardziej że co do dojrzałości Sihamaah'a i pani doktor z tej osobliwej anegdoty nie można mieć wątpliwości.
"Umysł rozkazuje ciału i ono jest posłuszne. Umysł rozkazuje sobie samemu i natrafia na opór."
- Lady Jessika Atryda, "Diuna" Herbert
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: Le Parkour

Post autor: Blue Spirit »

tutaj bym dyskutował. Seks jest dziedziną życia jak każda inna. Nie wiem czemu jakiekolwiek zabawne skojarzenia związane z tą dziedziną życia wydają ci się niedojrzałe. Tym bardziej że co do dojrzałości Sihamaah'a i pani doktor z tej osobliwej anegdoty nie można mieć wątpliwości.
jak to możliwe że nie wiesz dlaczego wydają mi się niedojrzałe? Wiesz zapewne co wiąże się w okresie dojrzewania, prawda? dwuznaczność, skojarzenia, niezdrowe fantazje na każdym kroku. W tym wieku z reguły niedorostki śmieją się z podobnych właśnie powiedzonek. Przecież pięciolatek nie załapie aluzji, nie zna się na tym, że tak niefajnie powiem. Ja nie rozumiem jak można śmiać się z "trenujemy na sianku" podaj mi przykład jakiegoś dorosłego, zdrowego umysłowo człowieka który zinterpretowałby "trenujemy" jako bzykamy się "na sianku" jako w sianie. No przecież to jest przeklęcie dziecinne myślenie, gaudat... A raczej młodzieżowe. Wiesz, chyba w Cd-action była opisana przez jednego z redaktorów wymiana postów na jakimś forum gdzie najpierw wszyscy się śmieją że włożyli biedakowi głowę do kubła na śmieci, a potem spuścili go po schodach (hahahahaha "spuścili"!)
dziwne że tego nie rozumiesz, gaudat. A sihowi niczego nie zarzucam. Sam również miałem takie sytuacje gdzie parsknąłem pod nosem słysząc jakąś lepszą grę/dwuznaczność. No ale litości, żeby o tym na forum pisać?

Tak, pewnie. Widzisz, gaudat, znów wyszło szydło z worka. Żółta kupa w dzwonki. Dlaczego? Otóż dlatego:
to taka reakcje alergiczna na stężenie głupoty w temacie
a potem reakcja na słowa "ale miałem rację"
tutaj bym dyskutował
no, gaudat, wytłumacz wszystkim o co chodzi.
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
gaudat
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 21 lipca 2008, 21:44
Numer GG: 12362182

Re: Le Parkour

Post autor: gaudat »

W tym wieku z reguły niedorostki śmieją się z podobnych właśnie powiedzonek.
Ty za to próbujesz być na siłę dojrzały. Marnie ci to wychodzi.
Ja nie rozumiem jak można śmiać się z "trenujemy na sianku" podaj mi przykład jakiegoś dorosłego, zdrowego umysłowo człowieka który zinterpretowałby "trenujemy" jako bzykamy się "na sianku" jako w sianie.
Humor niskich lotów, ale nie ma powodu by się unosić :? Z resztą nie mam jak ci podać przykładu, bo i tak nie znasz tych ludzi, ale naprawdę dojrzali ludzie też często śmieją się z podobnych skojarzeń.
Tak, pewnie. Widzisz, gaudat, znów wyszło szydło z worka. Żółta kupa w dzwonki. Dlaczego? Otóż dlatego:

Cytuj:
to taka reakcje alergiczna na stężenie głupoty w temacie


a potem reakcja na słowa "ale miałem rację"

Cytuj:
tutaj bym dyskutował


no, gaudat, wytłumacz wszystkim o co chodzi.
ke ?
"Umysł rozkazuje ciału i ono jest posłuszne. Umysł rozkazuje sobie samemu i natrafia na opór."
- Lady Jessika Atryda, "Diuna" Herbert
Thurs
Mat
Mat
Posty: 470
Rejestracja: sobota, 15 grudnia 2007, 09:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: poza zasięgiem

Re: Le Parkour

Post autor: Thurs »

Ja pierdole, tyle postów o jakimś "trenujemy na sianku". :lol:
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: Le Parkour

Post autor: Blue Spirit »

Humor niskich lotów, ale nie ma powodu by się unosić Z resztą nie mam jak ci podać przykładu, bo i tak nie znasz tych ludzi, ale naprawdę dojrzali ludzie też często śmieją się z podobnych skojarzeń.
Okej. Jeśli dorośli ludzie śmieją się z podobnych rzeczy, to ciekawe w jakim towarzystwie się obracasz, gaudat...
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
ODPOWIEDZ