Piłka nożna

Forum na tematy związane ze sportem i pokrewne.
ODPOWIEDZ

Euro 2012:

Chcemy dobrze, ale wyjdzie jak zwykle...
4
57%
Przejdziem Ruskich, przejdziem Czechów, będziem zwycięzcami!
2
29%
Reprezentacja Polski jest jak murawa w Gdańsku - można nad nią tylko płakać...
1
14%
 
Liczba głosów: 7
mrufon
Marynarz
Marynarz
Posty: 256
Rejestracja: niedziela, 20 lutego 2005, 09:07
Numer GG: 6025304
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: mrufon »

Nigdzie nie zajdą, będą drobić w miejscu. Otrzeźwiejcie ludzie! Onie przegrali z drugim garniturem Litwy, powtarza się ta sama bessa w spotkaniach kontrolnych jak 4 lata temu... Wtopimy tak samo.
"Życie przecieka między palcami, gdy nie turlasz kostkami" - Platon ;)

I am the Anti-Pope, Zlad the 666th!
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

A ja tam wierze w wygrana... nawet w tej intencji zabiłem czarnego koguta w świątyni Seta... Jak dla mnie - za kilka tygodni reprezentacja wróci z mistrzostwem - na przekór czarnowidzom :>
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Jak bramkarz strzelił nam gola - filmik.

Tak to jest jak się zamienia Dudka na jakiegoś innego bramkarza ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

falka- slusznie prawisz...
w dodatku sprawdzaja sie okrzyki kibicow
"gdzie jest franek lowca bramek?!"
jak widac bez niego ani rusz w ataku...
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Taaa, nie ma co, jak przegraliśmy z Kolumbią która nawet do grupy nie weszła... A teraz pytanie do Falci... Jesteś za naszymi czy za anglikami?? :twisted:
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Tori pisze:Taaa, nie ma co, jak przegraliśmy z Kolumbią która nawet do grupy nie weszła... A teraz pytanie do Falci... Jesteś za naszymi czy za anglikami?? :twisted:
Hmm... Za tymi przystojniejszymi ;>
A tak serio, to za Polakami - zabawniejsi są :D No i zazwyczaj kibicuję drużynom, które są słabsze :)

Poza tym kibicuję Holandii - z bliżej nieokreślonych przyczyn bywam ich fanką na wszelakich mistrzostwach od conajmniej 10 lat.
No i jeszcze Hiszpanię i Portugalię lubię, bo mają przystojnych piłkarzy :-)~
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Ja się zgodzę, że to była najdziwniejsza bramka jaką widziałem. Cóż, "Ja nas" nie widzę na MŚ...
Obrazek
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

Falka pisze: Poza tym kibicuję Holandii - z bliżej nieokreślonych przyczyn bywam ich fanką na wszelakich mistrzostwach od conajmniej 10 lat.:-)~
Pomaranczowi rzadza!!!
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Thaevis
Marynarz
Marynarz
Posty: 302
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 09:31
Lokalizacja: Chorzów City Crew
Kontakt:

Post autor: Thaevis »

Żałuje że nie poszedłem wtedy na Śląski- pośmiałbym się :P
No i Janas pokazał jaką nam kadre przygotował na MŚ. Teraz Dudek i Franek mogą odczuwać ponurą satysfakcje, Polska grała słabo, powoli i chociaż same bramki były bardziej wynikiem wielkiego farta Kolumbii to w sumie wygrała ona zasłużenie. Po meczu najbardziej mi się spodobała reakcja Kuszczaka, który wyszedł do dziennikarzy stwierdził że popełnił błąd, a nie uciekł do szatni z podkulonym ogonem jak większość. Młody jest i sukcesów mu życzę :wink:
"Jeśli słowa wypowiada się z należytą pasją, a bogowie akurat się nudzą, bywa, że cały wszechświat przeformatowuje się wokół owych słów. Słowa zawsze miały moc odmieniania świata."
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Kuszczak-Wpuszczak :P Nie ma co, głupi puścił tą bramkę... jakby się cofnął o krok, a potem wybil, to by obronił... A teraz ten gol będą pokazywać stacje telewizyjne na calym świecie...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
WaRdOg
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: piątek, 26 maja 2006, 10:06

Post autor: WaRdOg »

Nam strzelać nie kazano, ale o wpuszczaniu nic nie wspominano :lol: . Coś mi się czuje, że po MŚ przestanę się przyznawać zagranicą do mojego pochodzenia :oops: . Podczas kontemplacji moja ascetyczna natura karze mi w kółko puszczać ten sam filmik :twisted:
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

A tak wogule, to jaka piosenka będzie "zagrzewać" do walki?? Wczoraj kawałek oglądałem ale potem...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: krucaFuks »

Thaevis pisze:Żałuje że nie poszedłem wtedy na Śląski- pośmiałbym się :P
No i Janas pokazał jaką nam kadre przygotował na MŚ. Teraz Dudek i Franek mogą odczuwać ponurą satysfakcje, Polska grała słabo, powoli i chociaż same bramki były bardziej wynikiem wielkiego farta Kolumbii to w sumie wygrała ona zasłużenie. Po meczu najbardziej mi się spodobała reakcja Kuszczaka, który wyszedł do dziennikarzy stwierdził że popełnił błąd, a nie uciekł do szatni z podkulonym ogonem jak większość. Młody jest i sukcesów mu życzę :wink:
Zgadzam sie w całej rozciągłości z wypowiedzią. Ale warto dodać, że:
- do tej pory reprezentacja nie miała żadnych treningów taktycznych, a w tym składzie i ustawieniu do tej pory nie grali - stąd tyle niecelnych podań i chaotyczna gra;
- grali na 10 dni przed końcem cyklu treningowego, tuż po morderczym etapie wydolnościowym; byłbym bardzo zdziwiony, gdyby tryskali energia, bo znaczyłoby to, że na treningach mieli za słabe obciążenia. Z tego co słyszałem, większość piłkarzy ma osiągnąć na mecz z Ekwadorem szybkość na progu tlenowym 4m/s - czyli bardzo przyzwoicie. A fizjologom zwykłem wierzyć, bo w Polsce mamy bardzo dobrych. Dopiero teraz nadszedł czas na regenerazje rezerw energetycznych - i treningi taktyczne.
- podobało mi się, że w końcu widziałem, że reprezentacja biega - wszyscy szukają piłki, a nie komuś się chce, a reszta w tym czasie dłubie w nosie, bo przecież przed chwilą już sobie pobiegała. Moim zdaniem, to zasługa Janasa - zostawiając Franka i Dudka (których skądinąd lubię) jasno pokazał, że nikt nie ma pewnego miejsca w podstawowym składzie. W Korei głównym naszym problemem było, że kopacze uwierzyli, że są gwiazdami - pobudka nastąpiła dopiero w ostatnim meczu, kiedy wiedzieli, że jak wrócą bez wygranej, to każdemu kibice parasol ... otworzą.

Wniosek - poczekajmy do mundialu. Ja nie załamuje się, że na razie nie błysnęli. Mają być w dobrej formie i dobrze zgrani taktycznie na Ekwador, to jest najważniejsze. I mam wrażenie, że może w końcu bedą, bo wygląda na to, że Janas, w przeciwieństwie do Engela ma jakiś pomysł i plan, który konsekwentnie realizuje, zamiast zajmować się reklamowaniem zupek.
No i nie bedzie już im spiewałą Górniak, jak by mi ktoś tak hymn zaśpiewał, to też by mi władze w nogach odjęło ;->
Obrazek Obrazek
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

krucaFuks pisze: - do tej pory reprezentacja nie miała żadnych treningów taktycznych, a w tym składzie i ustawieniu do tej pory nie grali - stąd tyle niecelnych podań i chaotyczna gra;
- grali na 10 dni przed końcem cyklu treningowego, tuż po morderczym etapie wydolnościowym; byłbym bardzo zdziwiony, gdyby tryskali energia, bo znaczyłoby to, że na treningach mieli za słabe obciążenia. Z tego co słyszałem, większość piłkarzy ma osiągnąć na mecz z Ekwadorem szybkość na progu tlenowym 4m/s - czyli bardzo przyzwoicie. A fizjologom zwykłem wierzyć, bo w Polsce mamy bardzo dobrych. Dopiero teraz nadszedł czas na regenerazje rezerw energetycznych - i treningi taktyczne.
Małysz też ciągle miał zły wiatr...
Obrazek
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Ja też bym nie wiezał psów na reprezentacji - pozwolę sobie tylko dodać słowa trenera reprezentacji Ekwadoru (cytat z pamieci):

Wy się śmiejecie z Polaków, a to drużyna, której nie wolno lekceważyć.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

BAZYL obys mial racje...
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Thaevis
Marynarz
Marynarz
Posty: 302
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 09:31
Lokalizacja: Chorzów City Crew
Kontakt:

Post autor: Thaevis »

Moim zdaniem, to zasługa Janasa - zostawiając Franka i Dudka (których skądinąd lubię) jasno pokazał, że nikt nie ma pewnego miejsca w podstawowym składzie
Jak dla mnie raczej pokazał, że woli wystawić swoich ulubieńców niż zdolnych graczy, chcecie przykładu oto i on: Rasiak Drewninio kontra Franek łowca bramek. ewidentna pomyłka, niewiem co Janas w nim widzi. Owszem Rasiak jest wysoki ale w porównaniu do T.Frankowskiego gra jak noga, niema takiego talentu do "łowienia bramek" jak Franek, i ogólnie wypada chyba na najsłabszego zawodnika reprezentacji, założe się że jedyne co Rasiak zdziała na MŚ to narobi nam wstydu :/
"Jeśli słowa wypowiada się z należytą pasją, a bogowie akurat się nudzą, bywa, że cały wszechświat przeformatowuje się wokół owych słów. Słowa zawsze miały moc odmieniania świata."
ODPOWIEDZ