Tawerniana Lista Przebojów!/Last.fm

Wszystkie wątki związane z szeroko rozumianą muzyką.
ODPOWIEDZ
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Macie szczęście, że jestem zbyt leniwy, by rzeczywiście to zrobić ;)
Mamy szczęsście, że jesteś zbyt uczciwy, by coś takiego zrobić, przynajmniej mamy taką nadzieję ;)

Mi też się staty nie podobają. Ensiferum, Borknagar, Emperor, Hunter i Amon Amarth, z tych co są trochę wyżej, mogłyby wejść do dziesiątki.. No i parę osób ma Summoninga w statach, as jakoś nigdy nie go nie widziąłem gdzieś chociaż w pobliżu szczytu na grupowej liście :wink: .
...
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

w odpowiedzi na Apel i wiewiorcze wolanie ;) zalozyłem sobie to cos i doszedłem do wspanialej grupy Trpg ;) no a teraaz twozymy nowe radyjka jako konkurencja do Radia M. i przebojow ks. piotra :d
Seto
Kok
Kok
Posty: 1115
Rejestracja: niedziela, 18 grudnia 2005, 10:53
Numer GG: 0
Lokalizacja: Hrubieszów

Post autor: Seto »

Ja kiedyś już założyłem konto na last fm ale z niego nie korzystałem :P Teraz mam zamiar to zmienić.
Obrazek
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Eglarest pisze:w odpowiedzi na Apel i wiewiorcze wolanie ;) zalozyłem sobie to cos i doszedłem do wspanialej grupy Trpg ;) no a teraaz twozymy nowe radyjka jako konkurencja do Radia M. i przebojow ks. piotra :d
A na pierwszym miejscu będzie u nas przebój "Gorzkie Żale" w wykonaniu Czesia. Radio M. Wysiada :wink: Ale widać, że warto było odświeżyć temat, bo od razu się zbłąkane dusze odnalazły. Trzeba tak częściej robić, to może grupa kiedyś do 100 osób dobije :wink: W sumie to nie jest jakaś abstrakcja.

<wkurzający tekst małymi literkami>
PS. Heimdall, dobrą masz nadzieję... Ale w pierwszej kolejności raczej o lenistwie pomyślałem :)</wkurzający tekst małymi literkami>
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Gdy bylo o wiele mniej osob (walczylismy wtedy o 15 userow ;]) to blisko szczytu bylo Cannibal Corpse.
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

Nagle się kapnąłem, że nie zapisałem na forum dowodu swej przynależności do grupy. A więc oto on, wraz z tabelą najczęściej odsłuchiwanych przeze mnie w tym tygodniu utworów.
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

No to i aj podam moje statsy :d

Obrazek

Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Tawerniana Lista Przebojów!/Last.fm

Post autor: Deep »

Moje macie w podpisie :P
Trochę odświeżyć temat trzeba. Po ostatnim odświeżaniu nazbierało się 64 userów. Czyli 14 nowych. Pora na kolejnych.
.
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Tawerniana Lista Przebojów!/Last.fm

Post autor: Perzyn »

Ja wrzucę swój aktualny top10, ponieważ Chthulu wyparł ostatnio odsłuchane utwory z podpisu.

Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Tawerniana Lista Przebojów!/Last.fm

Post autor: Deep »

Ej no. Było dobrze ale znowu coś przycichło.
Ale za to mamy 69 membersów 8)
.
thorlan
Pomywacz
Posty: 37
Rejestracja: piątek, 30 marca 2007, 15:36
Lokalizacja: Tworków

Re: Tawerniana Lista Przebojów!/Last.fm

Post autor: thorlan »

Heimdall pisze: Mi też się staty nie podobają. Ensiferum, Borknagar, Emperor, Hunter i Amon Amarth, z tych co są trochę wyżej, mogłyby wejść do dziesiątki.. No i parę osób ma Summoninga w statach, as jakoś nigdy nie go nie widziąłem gdzieś chociaż w pobliżu szczytu na grupowej liście :wink: .
Heimdall, postaram podciągnąć summoninga i Amon Amarth w góre, bo ostatnimi czasy coś zaniedbałem lastfm i tawerneRPG. Miałem formata i zapomniałem zainstalować tą wtyczkę.
http://www.lastfm.pl/user/thorlan/ - Moje konto na lastfm
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Tawerniana Lista Przebojów!/Last.fm

Post autor: Deep »

Upadamy państwo, upadamy. Zajrzyjcie czasem na forum lastowe. Nic sie ostatnio nie dizeje.
.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Tawerniana Lista Przebojów!/Last.fm

Post autor: Ravandil »

Deep pisze:Upadamy państwo, upadamy. Zajrzyjcie czasem na forum lastowe. Nic sie ostatnio nie dizeje.
Tylko kto ma tam zaglądać, jak czasem na Tawernie jest więcej botów niż zarejestrowanych użytkowników :/ Raz jest mniej ludzi, raz więcej, ale w porównaniu choćby do czerwca to słabo. Zresztą, na lastowym forum jedyny temat, jaki zapadł mi w pamięć to ten spamerski z tytułami piosenek :> Dlatego nic się nie dzieje.
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Tawerniana Lista Przebojów!/Last.fm

Post autor: Heimdall »

Ravandil pisze:Tylko kto ma tam zaglądać, jak czasem na Tawernie jest więcej botów niż zarejestrowanych użytkowników :/
Hmmm, ja tam zaglądam prawie codziennie. A Ty się nie powinieneś odzywać, bo na Twoim profilu widniał taki oto napis: Ostatnio online 8 dni temu ;)
...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Tawerniana Lista Przebojów!/Last.fm

Post autor: Ravandil »

Heimdall pisze:
Ravandil pisze:Tylko kto ma tam zaglądać, jak czasem na Tawernie jest więcej botów niż zarejestrowanych użytkowników :/
Hmmm, ja tam zaglądam prawie codziennie. A Ty się nie powinieneś odzywać, bo na Twoim profilu widniał taki oto napis: Ostatnio online 8 dni temu ;)
A widniał, bo to szczera prawda jest ;) Nie chce mi się wchodzić na last.fm, bo poza tym spamerskim tematem wszystkie (chyba) inne są podobne do tych, co są na Tawernie. A ja nie lubię się powtarzać ;) Zresztą, na last.fm nie ma nic ciekawego do roboty, więc wchodzę tam od czasu do czasu zobaczyć, sobie, jak wygląda moja lista odsłuchanych piosenek. I to mi w zupełności, obok forum Tawerny, całkowicie wystarcza ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Aras
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 248
Rejestracja: poniedziałek, 9 lipca 2007, 09:25
Numer GG: 9986661
Lokalizacja: Puszcza

Re: Tawerniana Lista Przebojów!/Last.fm

Post autor: Aras »

w sumie nie wiem wiem po co się tu wychylam, skoro pewnie gustu muzycznego z nikim nie podzielę, jednak proszę, oto linkacz do mojego profilu:
http://www.lastfm.pl/user/aruu/


PS powiedzcie ciemnemu biedakowi, jak to zrobić, żeby w sig móc sobie wstawić tą mini-listę czego się na lastfm słucha?
Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Tawerniana Lista Przebojów!/Last.fm

Post autor: Heimdall »

TU możesz wybrać styl listy lub stworzyć własną, a później wstawić tą listę na forum.
...
ODPOWIEDZ