G36C

?

1
2
33%
2
0
Brak głosów
3
1
17%
4
2
33%
5
1
17%
6
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 6
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

G36C

Post autor: Szelmon »

heckler&koch g36c, moja nowa zabawka. nie zebym sie chwalil, ale jakos tak przypadkowo fotka fajna wyszla wiec wrzucam. fakt ze bez zajebistego watermarku jest chujowa, ale co tam... sztuka to "czysta rzecz" ;) wam tez sie wydaje ze ta fota jest w pyte?

hehe
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
qanaroo
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 7 lipca 2009, 20:29
Numer GG: 10155240

Re: G36C

Post autor: qanaroo »

ASG?
Matt_92
Mat
Mat
Posty: 554
Rejestracja: sobota, 18 sierpnia 2007, 17:35
Numer GG: 6781941
Lokalizacja: Duchnice k/Pruszkowa

Re: G36C

Post autor: Matt_92 »

Jasne że ASG, przy prawdziwej spluwie pasek byłby lepszej jakości ;)

Nie jestem jakimś super specem od fotografii, ale tak na mój gust to światło padające na magazynek i chwyt trochę psuje efekt, jednak poza tym wygląda dobrze.
A d'yaebl aep arse!
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: G36C

Post autor: Tori »

ASG lub paintball real weapon, czy jak tam się się to zwało, że zamiast z żelazkiem się biega z "prawdziwym gnatem" po polu usłanym "dmuchańcami" :P
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: G36C

Post autor: Eglarest »

fajna acz nie grozna zabawka :)
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: G36C

Post autor: Szelmon »

Eglarest pisze:fajna acz nie grozna zabawka :)
Ano fajna. Czy niegrozna mozna by sie spierac.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: G36C

Post autor: Tori »

To jest replika JG? Ta 360 FPS?

Groźna, nie groźna, zdania podzielone. Gdy dostałem pierwszy raz pojedynczą kulkę z +\- 8m, stwierdziłem że boli. Po dzisiejszej strzelance i dostaniu kilku serii z odległości 10-30m z 470 FPS stwierdzam, że to nic :P
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: G36C

Post autor: Szelmon »

To jest KWA KG36C
Muzzle velocity: 400 fps w/ .2g, 375fps w/ 23g., 360 w/ .25g
jak podaje producent

Ja wiem ze asg jest wersja paintballa dla dziewczynek, i wyrazilem to w odpowiednim temacie. Ale ta spluwa nie jest niegrozna i da sie zrobic nia duza krzywde. Kolega, ktory odstapil mi ja za poldarmo uzywal jej do zabijania szczurow w ogrodzie, ja przecinalem nia puszki po piwie na pol. Jakas tam moc posiada, szczegolnie na niewielka odleglosc, badz w zamknietym pomieszczeniu. Nadal jednak nie rozumiem jak mozna przedkladac to nad paintballa. Najlzejszy wiatr znosi te male smieszne kuleczki w pizdu.
I tak ja kocham i nie sprzedam, jak mialem w pierwotnym zamiarze :)
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: G36C

Post autor: Tori »

No, 400 FPS na 0.2 to już coś.

Co do walki paintball-ASG, to co kto lubi, jest rzesza fanów jednego, i jest rzesza fanów drugiego. Do tego dochodzi grupka fanów jednego i drugiego :P
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Qler
Majtek
Majtek
Posty: 75
Rejestracja: niedziela, 27 sierpnia 2006, 19:07
Numer GG: 0
Lokalizacja: Gdzieś w Lesie Loren... ale teraz w Milton Keynes...

Re: G36C

Post autor: Qler »

Godna fota. A co do karabinku to niezły, 400 fps - shit! Kumpel ma właśnie G36 z JG. 360 fps przy 0.2, ale jak przekosi krzaki, w których ja tak skrzętnie się ukrywam, widać wtedy krzak, który gada, a raczej krzyczy! :lol: . Ja na razie ganiam z Glockiem 17 na gaz z KSC, on też potrafi pyknąć, ale niestety serią sobie nie postrzelam :| .
No Name
Bombardier
Bombardier
Posty: 676
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 20:41
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków, Bielsko w weekendy i święta. :)

Re: G36C

Post autor: No Name »

Tydzień temu kupiłem identyczną na allegro i jestem bardzo zadowolony.
Prócz dobrych osiągów, w miarę solidnej budowy jak na tą cenę, replika naprawdę fajnie wygląda. Na tym zdjęciu akurat tego nie widać, ale z daleka nawet nie wygląda jak plastik, a i w dotyku całkiem przyjemny materiał :)
"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

May the Phone be with you!
Vistim
Majtek
Majtek
Posty: 135
Rejestracja: czwartek, 24 maja 2007, 08:28
Numer GG: 0
Lokalizacja: Hell called Earth...

Re: G36C

Post autor: Vistim »

Żeby było śmieszniej - prawdziwy G36 wygląda bardziej plastikowo od replik...

A co do ilości FPS - 400 do tak krótkiej broni? Na poważnych imprezach nikt osoby z taką spluwą do budynku nie wpuści. A do lasu ma za krótką lufę... (precka wystającą i tłumik FTW!)
Without compassion...
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: G36C

Post autor: Tori »

Vistim, pieprzysz Waść. Krótka lufa wcale nie oznacza braku celności, co więcej- im broń krótsza, tym lepsza (zarówno w lesie jak i w budynku- operowanie Mką o długości 1m między drzewami to coś pięknego). A co do FPS- co kto lubi, co kto przyjmie. W chwili obecnej, gdzie przyjmują na strzelanki ludzi z snajpami z osiągami pokroju 600-650 FPS- te 440 w podstawowej to nie tak dużo.
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Vistim
Majtek
Majtek
Posty: 135
Rejestracja: czwartek, 24 maja 2007, 08:28
Numer GG: 0
Lokalizacja: Hell called Earth...

Re: G36C

Post autor: Vistim »

Nie, nie p***, wiem z doświadczenia. Broń z dłuższą lufą ma większą powtarzalność przy dłuższym dystansie. No i - fizyka. Kilka cm stabilnego lotu przekłada się na kilka metrów zasięgu... Chciałbym zobaczyć jak wpuszczają kogoś z 600 FPS do budynku na normalnej imprezie (AFGARAQ itp.) xD
Proponuję poczytać np. forum WMASG, a potem próbować krytyki.
Without compassion...
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: G36C

Post autor: Tori »

Vistim, jasne, że dłuższa lufa to celniejsze strzały (chociaż niekoniecznie dalszy zasięg- objętość cylindra/tłoka (zawsze mi się pieprzy) a objętość lufy), ale dłuższa lufa to także większy problem w bezproblemowym poruszaniu się.

I nie przeinaczaj faktów- pisałem o 400 fpsach, a nie 600.
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Thurs
Mat
Mat
Posty: 470
Rejestracja: sobota, 15 grudnia 2007, 09:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: poza zasięgiem

Re: G36C

Post autor: Thurs »

To jest oczywiste przecież, że krótka lufa i duża ilość wypluwanej amunicji sprawdza się na małych odległościach i w ciasnych korytarzach, długa broń pokazuje swoją przewagę w polu, na ogromne dystanse, kiedy celność się liczy najbardziej, nie szybkość reakcji.
No Name
Bombardier
Bombardier
Posty: 676
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 20:41
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków, Bielsko w weekendy i święta. :)

Re: G36C

Post autor: No Name »

Przesadzacie z tym 400 - według pomiarów FPS tej broni wacha się między 370-390. I to przy 0,2 a takimi kulkami praktycznie nikt przy zdrowych zmysłach nie strzela, bo powyżej 10m nic nie da się trafić.

Celnością potrafi zaskoczyć mimo krótkiej lufy, nie testowałem dokładnie ale wydaje mi się że tak do 50m kulkami 0,25 można celnie strzelać.
Co do budynków do zależy gdzie, ale myślę że zazwyczaj nie byłoby problemów.

ASG o mocy 600fps, to ja nie wiem gdzie wy w ogóle widzieliście. Najmocniejsza replika jaką widziałem miała bodajże 540.
"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

May the Phone be with you!
ODPOWIEDZ