Ważka

ODPOWIEDZ

Ocena:

6
1
33%
5
0
Brak głosów
4
2
67%
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 3
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Ważka

Post autor: Epyon »

Obrazek Tak, wiem że trochę uciekła ostrość ważki na korzyść gałęzi, ale nie miałem czasu na ręczne dostrajanie, a autofocus jak zwykle spier... sprawę.
Obrazek
Eriol Velcrow
Marynarz
Marynarz
Posty: 367
Rejestracja: poniedziałek, 17 grudnia 2007, 18:05
Lokalizacja: Kopenhaga
Kontakt:

Re: Ważka

Post autor: Eriol Velcrow »

Regulamin pisze:6. Zdjęcia i grafiki powinny być umieszczone jako załączniki, a nie linki do innych serwerów.
A jeśli chodzi o samo zdjęcie.... Uciekła Ci ostrość i to jest w sumie główny problem. Tło bardzo rozprasza. Jest za dużo ostrych linii i mocnych, wyrazistych kolorów co odwraca naszą uwagę od samej ważki ( która jak rozumiem miała być głównym obiektem przedstawionym na zdjęciu). Ważka jest również za mało kontrastowa względem tła. No i nie wiem czy nie ma przepałów. Ocena : 3

Rozumiem, że ważkę jest dość ciężko złapać, ale postarał bym się o jakiegoś ciekawszego osobnika. Tu będę bardzo nieskromny ale jeśli byś mógł zerknij sobie na moje zdjęcie ważki które tu kiedyś umieściłem. Zdjęcie idealne nie jest ( zwłaszcza kompozycja) ale wydaję mi się całkiem przyzwoite.
There is no emotion; there is peace.
There is no ignorance; there is knowledge.
There is no passion; there is serenity.
There is no chaos; there is harmony.
There is no death; there is the Force.



Zdjęcia
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Re: Ważka

Post autor: Epyon »

Co do regulaminu, to nie byłem tutaj obecny na tyle długo, że tego punktu na oczy nie widziałem. ;) Obiecuję się poprawić na przyszłość.

Samo zdjęcie robiłem natomiast na szybko, dlatego wyszło jak wyszło. Moja wina. ;)
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Ważka

Post autor: Eglarest »

a mi się nawet podoba :) krotko mowiąc troche pzyduże ale ten mikrokosmos ładny ;)
ODPOWIEDZ