[Kącik Obrazu] ruinki

ODPOWIEDZ

Oceń:

1
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
3
1
14%
4
4
57%
5
2
29%
6
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 7
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

[Kącik Obrazu] ruinki

Post autor: Szelmon »

Taka tam fotka co na spacerze kiedys zrobilem. To byl dlugi spacer :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Narmo
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 386
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 14:56
Numer GG: 5450570
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków
Kontakt:

Re: [Kącik Obrazu] ruinki

Post autor: Narmo »

Choć jakość zdjęcia nie poraża, okolica dość klimatyczna.
"jestem dzbanem pełnym żywej i martwej wody, starczy, bym się lekko nachylił, a cieką ze mnie same piękne myśli, (...) tak więc właściwie nawet nie wiem, które myśli są moje i ze mnie, a które wyczytałem" B. Hrabal
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: [Kącik Obrazu] ruinki

Post autor: Szelmon »

Zdjecie robione prostym aparacikiem, wiec jakosc jest jaka jest...
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: [Kącik Obrazu] ruinki

Post autor: Sihamaah »

Przyjemnie. Gdzie to leży? Muszę się przejechać.

Jakość nie zachwyca, ale okolica bardzo klimatyczna i przyjemnie się tę fotkę ogląda. Żebyś to miejsce jeszcze w czasie jakiejś nocnej, mglistej ulewy złapał i z dobrym aparatem... Ech... :)
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: [Kącik Obrazu] ruinki

Post autor: Szelmon »

To jest okolica Glendalough w gorach Wicklow. Co do ulewy, to zlapala nas wyzej na szlaku i nie ustawala przez 3 godziny. Ciemnosci tez byly, bo schronienie znalezlismy w lesie w ktorym w srodku dnia bylo ciemno jak w... niewazne z reszta hehe, ciemno. Troche fotek z tej wyprawy mam jeszcze :D Moze wrzuce kiedys.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Qler
Majtek
Majtek
Posty: 75
Rejestracja: niedziela, 27 sierpnia 2006, 19:07
Numer GG: 0
Lokalizacja: Gdzieś w Lesie Loren... ale teraz w Milton Keynes...

Re: [Kącik Obrazu] ruinki

Post autor: Qler »

Pięknie to uchwyciłeś, wygląda bardzo klimatycznie. Choćby setki lat temu przechadzała się tędy armia uciekająca przed wrogiem i jeden z żołnierzy chciał tymi strzałkami na skałach zmylić nieprzyjaciela, co do kierunku ich ucieczki :lol:
ODPOWIEDZ