Jak zostać wolnym strzelcem?

Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Jak zostać wolnym strzelcem?

Post autor: BAZYL »

Jeżeli chcecie jako freelancerzy tworzyć TRPG, to nic nie stoi na przeszkodzie. :arrow: Wystarczy napisać jakikolwiek tekst związany z fantastyką, grami RPG, czy cRPG - słowem coś co nada sietematycznie do Tawerny, po czym :arrow: zapisać to w formacie *.rtf (od biedy może być *.doc, *.txt, *.wri).

Taki tekst należy :arrow: wysłać na adres: redakcja@tawerna.rpg.pl i cierpliwie czekać na odpowiedź. Wszystkie teksty, które trafia na ten adres zostana przeczytane i zanalizowane, a ich autorzy otrzymają odpowiedź.

Czas oczekiwania na odpowiedź nie powinna przekraczać 14 dni, ale jeżeli zasypiecie nas masą tekstów - czas ten może sie wydłużyć...

Dzięki temu traficie na Tawerniana liste wolnych strzelców i współpracowników, a Wasz tekst pojawi sie w TRPG.
Kiwi
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 99
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:10
Lokalizacja: okolice Leszna
Kontakt:

Post autor: Kiwi »

A jak zostać redaktorem Tawerny? Jeżeli będę regularnie wysyłał teksty to "przyjmiecie" mnie?
zgred
Pomywacz
Posty: 20
Rejestracja: środa, 22 września 2004, 18:09
Lokalizacja: Zwoleń
Kontakt:

Post autor: zgred »

jeżeli wysle teksty to ukaza sie one w tawernie ??
zgred zmienil sie w Jozana
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Jeżeli tylko pozytywnie przejdą one weryfikację językową i merytoryczną to tak...

W kazdym razie zostana one przeczytane i wszelkie zastrzeżenia dostaniesz na piśmie - o ile takowe będą...
zgred
Pomywacz
Posty: 20
Rejestracja: środa, 22 września 2004, 18:09
Lokalizacja: Zwoleń
Kontakt:

Post autor: zgred »

dzieki,a czy to moga byc teksty na temat systemu (bardzo lubie D&D 3,5)
zgred zmienil sie w Jozana
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Teksty jakie mogą być: wszystko o RPG (także na temat systemu), wszelkie recenzje szeroko pojętej fantastyki, twórczość własna (fantastyka), wszystko na temat fantastycznych karcianek, humor, wszystko o grach cRPG. Chyba niczego nie pominalem...
zgred
Pomywacz
Posty: 20
Rejestracja: środa, 22 września 2004, 18:09
Lokalizacja: Zwoleń
Kontakt:

Post autor: zgred »

jezeli wysle teksty np. jutro to ukaza sie one w tawernie rpg tej co bedzie (jezeli przejda kwalfikacje)
zgred zmienil sie w Jozana
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Cykl wydawniczy trwa około 2 miesiące - w tej chwili kończymy robić nr 59 - jeżeli wyślesz tekst jutro to NAJWCZEŚNIEJ ukaże sie on w numerze 60. Obecnie dostępny jest numer 57, 58 ukaże sie 1 października.
Nalavara
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 92
Rejestracja: środa, 3 listopada 2004, 20:47
Lokalizacja: Menzoberranzan

Post autor: Nalavara »

Czy musza być jednak tylko teksty? Czy jak ktoś się zajmuje grafiką to może różnież dostarczyć rysunki?
Narmo
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 386
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 14:56
Numer GG: 5450570
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków
Kontakt:

Post autor: Narmo »

Rysunki tez moga byc. Mozna je przeslac bezposrednio do mnie.
"jestem dzbanem pełnym żywej i martwej wody, starczy, bym się lekko nachylił, a cieką ze mnie same piękne myśli, (...) tak więc właściwie nawet nie wiem, które myśli są moje i ze mnie, a które wyczytałem" B. Hrabal
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

Phoenix pisze:A jak zostać redaktorem Tawerny? Jeżeli będę regularnie wysyłał teksty to "przyjmiecie" mnie?
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

o tym kiedy Cię przyjmą jako redaktora masz napisane w topicu "Jak zostać redaktorem Tawerny RPG" (tak w dwóch postach bo komp się przycią i tak wysłałem)
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Vircung pisze:o tym kiedy Cię przyjmą jako redaktora masz napisane w topicu "Jak zostać redaktorem Tawerny RPG" (tak w dwóch postach bo komp się przycią i tak wysłałem)
Phoenix jest juz Redaktorem - spokojnie, pozwól nam samym odpowiadać na takie pytania ;)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Krycho
Marynarz
Marynarz
Posty: 233
Rejestracja: czwartek, 2 września 2004, 14:40
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Krycho »

Mógłbym wam przysyłać rysunki mojego kolegi- gdy przerysowuje karty Magica na A4 wyglądaja niekiedy lepiej od oryginału...
!!!Chcemy własnego tematu dla runicznej gwardii!!!
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Wysłałem próbke swoich możliwości 8) . Zatem czekam na odpowiedź. Oby była poztytwna :) .Pozdrowienia dla całej redakcji. P.S. A jeśli czas 14 dni sie przedłuży - to co robić? Oby nie panikować oczywiście :lol: .No cóż pozostaje być cieprliwym :)
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
Hrolf
Pomywacz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 22 marca 2005, 18:20
Lokalizacja: Daleka Północ
Kontakt:

Post autor: Hrolf »

Brak paniki to podstawa. Ja miałem okazję wysłać tekst bodajże w połowie lipca i do tej pory odpowiedzi nie otrzymałem. Ale zawsze można sobie skrócić czas oczekiwania skrobiąc coś nowego :D
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Jezeli wyslales tekst na jakas ze skrzynek w domennie @tawerna.rpg.pl to zapewne nie dotarla - mamy z nimi od lipca drobne klopoty... najlepiej wyslij komus na adres inny, np. mi na klon23gdh@onet.pl Na wszystkie listy odpowiadamy, wiec jesli nie masz potwierdzenia ze dostalismy to ppo miesiacu ślij jeszcze raz...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Zablokowany