Lost

Biblioteka Światów
ODPOWIEDZ
Paradox
Szczur Lądowy
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2010, 20:23
Lokalizacja: Galaktyka Andromedy (Gdańsk)

Lost

Post autor: Paradox »

Lost...która to już edycja, oglądałem każdy odcinek, bardzo ciekawy serial...samolot...wyspa...nieskończona chęć ucieczki z niej...lecznicze zdolności wyspy...ochrona wyspy...ucieczka...chęć powrotu...wyspa-wielki wehikuł czasu...nieskończona chęć cofnięcia katastrofy...tajemnica...serial zafascynował mnie. Mam wszystkie odcinki na płytach. na początku AXN i TVP1. Niestety AXN zakończył transmisje teraz tylko TVP1. :cry:
Nazywano ją różnie - Groom Lake, Dreamland, Paradise Ranch, The Container, The Ranch, Watertown, The Darkside of the Moon,ale dla większości ludzi funkcjonuje jako Strefa 51.
jokemaster
Marynarz
Marynarz
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 15:33
Numer GG: 4340922
Lokalizacja: Big Village
Kontakt:

Re: Lost

Post autor: jokemaster »

Paradox pisze:Lost...która to już edycja, oglądałem każdy odcinek, bardzo ciekawy serial...samolot...wyspa...nieskończona chęć ucieczki z niej...lecznicze zdolności wyspy...ochrona wyspy...ucieczka...chęć powrotu...wyspa-wielki wehikuł czasu...nieskończona chęć cofnięcia katastrofy...tajemnica...serial zafascynował mnie. Mam wszystkie odcinki na płytach. na początku AXN i TVP1. Niestety AXN zakończył transmisje teraz tylko TVP1. :cry:
Hmmm... tyle że AXN dawał odcinki 2 - 3 tygodnie po amerykańskiej premierze a TVP pół roku później więc teraz to możesz sobie w jedynce oglądać odcinki które już widziałeś.
A co do serialu. Całe szczęście że 6 sezon będzie ostatni bo mimo faktu że po pierwszym sezonie stałem się wręcz fanem tego serialu to piąty oglądałem niemalże pod przymusem.
This is it, here I stand
I’m the light of the world, I feel grand
Got this love I can feel
And I know yes for sure it is real
bOdziO Wolf
Marynarz
Marynarz
Posty: 207
Rejestracja: niedziela, 27 listopada 2005, 20:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz(HQ)/Gdańsk(studia)
Kontakt:

Re: Lost

Post autor: bOdziO Wolf »

Tego serialu po prostu nie da się oglądać w telewizji. Po tygodniu często człowiek zapomina o co w danej chwili chodziło, bo ktoś kogo widzieliśmy raz w 1 odcinku poznaje kogoś, który był w n-tym odcinku wspomniany i ma to kolosalne znaczenie dla fabuły w serii kolejnej gdzie nawiązują do wydarzeń z serii poprzedniej a potem się cofają w czasie do momentu gdzie nie było jeszcze żadnej serii... zaje.... ście.

Serie 1 dało się jeszcze oglądać jako serial, 2 musiałem sobie ponagrywać na kasety i obejrzeć wszystko jednego dnia. Kolejne oglądałem w telewizji i najczęściej nie rozumiałem połowy wątków (patrz wyżej).

Jedyna możliwość to zarezerwować sobie jakiś tydzień i obejrzeć wszystko od początku do końca, ale mimo tego serial fajny i wciągający. Mógłby się jednak skończyć szybciej, bo powrót na wyspę już był mocno naciągany.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Lost

Post autor: Alien »

ja powiem tak - im dalej tym gorzej
o ile pierwsze dwa sezony są spoko , to trójka jest okropna
i ten jeden odcinek tygodniowa to za mało. Któraś tam seria miała ok. 16 odcinków- trwała 4 miesiące....
00088888000
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Lost

Post autor: Alien »

Nie pojmujesz? Coś chyba nie myślałeś za bardzo :)
Mieli pomysł na serial- nakręcili 1 sezon, potem drugi- mieli już kończyć, ale ponieważ zyski były duże kontynuowali- nie mają pomysłów, ale ciągną dalej - proste nie ?
00088888000
Alistar
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2011, 19:50
Numer GG: 7459427

Re: Lost

Post autor: Alistar »

Jeżeli wytrzymałeś oglądając chociaż połowe odcinków to polecam gre Lost: Zagubieni.
Nie oglądałem samego serialu, lecz miałem styczność z wersją PC'tową, gra całkiem fajna, zagadki logiczne, tajemnicza czarna mgła i zdradzieccy rozbitkowie ;D
"Prawdziwych bohaterów poznajemy w najtrudnejszych chwilach"
Targowo.Istore
Majtek
Majtek
Posty: 85
Rejestracja: wtorek, 30 listopada 2010, 11:56

Re: Lost

Post autor: Targowo.Istore »

To nakręciło cały biznes,ale jeżeli chodzi o fabułę to 1 sezon był zdecydowanie najlepszy,2 też można obejrzeć,ale potem jest coraz gorzej i strasznie się pogubiłem. Dotrwałem jednak do końca:)
W naszym sklepie znajdziesz gry planszowe, karciane, figurkowe jak i wszelkie akcesoria do nich potrzebne.
Jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie tego czego szukacie to...wystarczy do nas napisać a my już zajmiemy się resztą.

www.targowo.istore.pl
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Lost

Post autor: Alien »

Alistar pisze:Jeżeli wytrzymałeś oglądając chociaż połowe odcinków to polecam gre Lost: Zagubieni.
Nie oglądałem samego serialu, lecz miałem styczność z wersją PC'tową, gra całkiem fajna, zagadki logiczne, tajemnicza czarna mgła i zdradzieccy rozbitkowie ;D
Moim zdaniem zbyt schematyczna i zmiksowana. Niby przygodówka, ale z dupy wzięte elementy strzelania. Zagadki opierają się na powtarzaniu zabawy z bezpiecznikami... Jedyne co jest naprawdę w tej grze ( dla fanów serialu), to mieszanie się głównej postaci z bohaterami serialu. I oglądanie wydarzeń z oczu innej postaci. Tyle w temacie.
00088888000
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Lost

Post autor: Alien »

Po raz kolejny oglądam tą serię od początku z zamiarem dotrwania do ostatniego odcinku ostatniego sezonu :D Jestem ciekawy jak się zakończy bo nie miałem okazji oglądać w ogóle siódmego sezonu. Póki co jestem w połowie drugiej serii i stwierdzam (dość popularny pogląd) że pierwsze dwie serie są najlepsze. Tak cholernie wciągają :)
00088888000
sparrow1990
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 8 stycznia 2007, 17:53
Numer GG: 4202454
Lokalizacja: Kalisz

Re: Lost

Post autor: sparrow1990 »

Jestem wielkim fanem Lost, ale nie rozumiem jak ludzie, którzy stworzyli tak wspaniały serial mogli go tak zniszczyć. Pierwsze dwa sezony są świetne, ale to co dzieje się później to po prostu kpina.
sparrow1990
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Lost

Post autor: Alien »

Nie oglądałem ostatniego sezonu ;) Zaczynam czwartą serię i póki co jest bardzo dobrze. Trzecia trochę mnie zmęczyła.
00088888000
ODPOWIEDZ