Dan Brown

Biblioteka Światów
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Dan Brown

Post autor: Azrael »

PS. nawet jezeli post azraela jest ironią, to co niby ma wnosic do dyskusji?
Dokładnie to samo co twój post, brzozo :
brown z kolei pisze powieść która rozgrywa się w naszych czasach w naszym świecie. Ludzie mający zerowe pojęcie o religiach, o sztuce, o templariuszach, masonach i opus dei, wezmą to wszystko chociazby na półpoważnie
Bo co on wnosi?(koniec offtopa, chcesz napisz mi na PW)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Dan Brown

Post autor: Brzoza »

Wnosi to ze te ksiazki sa antykoscielne i glownie sa srodkiem do przekazania tej wrogosci, w jakikolwiek sposob, nawet zaklamany, wyssany z palca czy cokolwiek.. I nie dziwie sie ze watykan nie pozwala na kamerowanie we wlasnych progach.
A jezeli Twoj post byl ironia, to moj byl rowniez nieporzebny.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Odium
Majtek
Majtek
Posty: 91
Rejestracja: środa, 6 sierpnia 2008, 23:51
Numer GG: 8941160
Lokalizacja: Szen-Berk
Kontakt:

Re: Dan Brown

Post autor: Odium »

Nie wiem jak wy, Panowie i Panie, ale ja książkę odbieram jako swoisty umilacz czasu. Nie traktuję jej jak Biblii, ani żadnej innej księgi warunkującej mój światopogląd czy wyznanie. "Kod Leonarda da Vinci" czytało mi się bardzo przyjemnie. Książka ma w sobie to "coś" co przyciąga i nie odrywa. Kto zagłębiałby się w lektury na tyle mocno, żeby mogły mu zaburzyć wiare? Jeśli tak, to kościół równie dobrze może doczepić się "Władcy Pierścieni" i innych, różnorakich pism, które nie uwzględniają Boga w swojej treści.

[Ahem... Generalnie nie zaznaczam błędów takich jak tu kolorem. Ale traktowanie jAj jak Biblię zbiło mnie z krzesła :lol: ]
Obrazek
,,Pijcie jak Polacy ale bądźcie równie dzielni jak oni" - Napoleon Bonaparte
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Dan Brown

Post autor: Sihamaah »

Te książki to ponoć dobra zabawa, nie wiem, jak z tym jest. Ale że to propaganda antykatolicka nie mogę się niestety zgodzić ;) Nie jest to na pewno jej celem - ale poruszanie drażliwych tematów w kontrowersyjny sposób zwiększa sprzedaż, a tu przecież o zysk chodzi, prawda? Toteż jednak nazywanie tego propagandą to nadużycie.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
ODPOWIEDZ