Heroes

Biblioteka Światów
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Heroes

Post autor: Azrael »

Jak po_raz pierwszy zobaczyłem cię na forum byłem pewny, że on był twoją inspiracją.

Moją ulubioną postacią nie jest Hiro. Ale moim ulubionym duetem jest Hiro i jego kumpel :D

W wykonaniu mocy Hiro dziwne jest to, że po zatrzymaniu czasu:
1. Staje w innym miejscu
2. Zmienia wyraz twarzy
3. Zmienia ułożenie ciała... I NIKT OPRÓCZ JEGO PRZYJACIELA TEGO NIE ZAUWAŻA!

SPOILER: Dobrze, że Peter umiera (wiem, że to nie jest pewne, ale prawdopodobnie) pod koniec pierwszej serii bo "mutant?" który może wszystko szybko stałby się nudny.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Re: Heroes

Post autor: Arxel »

Azrael666 pisze:SPOILER: Dobrze, że Peter umiera (wiem, że to nie jest pewne, ale prawdopodobnie) pod koniec pierwszej serji bo "mutant?" który może wszystko szybko stałby się nudny.
Tja. tylko, że on nie umiera. Słuchałbyś dokładniej to wiedziałbyś, ze się zregeneruje:p
OŻESZ TY W PYTĘ WRÓCIŁEM NA FORUM :D!
Mrodnim
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 11:10
Numer GG: 2461120
Lokalizacja: Twisting Nether

Re: Heroes

Post autor: Mrodnim »

Omal na nim nie usnąłem. Może jeszcze 2 lata wcześniej pewnie by mnie kręcił. Mam 16 lat...Czy ja się starzeję ? :)
Lost bardziej mnie wciągnął. Ale Hiro był tam najlepszy :)
"They themselves are miserable. That's why they need someone more miserable than them.Those are not human.Those are not people..."
Hiro
Marynarz
Marynarz
Posty: 374
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 14:16
Numer GG: 5761430
Lokalizacja: Tam gdzie Tzeentch mówi dobranoc

Re: Heroes

Post autor: Hiro »

Mam coraz większą ochotę obejrzeć serial gdzie najlepszym bohaterem jestem ja :) (to w ramach programu skromność to my :P)
Jak po_raz pierwszy zobaczyłem cię na forum byłem pewny, że on był twoją inspiracją.
Tak myślałem że tak ktoś powie więc powiem od razu powiem że nie był on moją inspiracją a tego serialu to na oczy nie widziałem. Imię wzięło mi się z jakiegoś (już nie pamiętam co to było) cRPGa, gdzie sugerowanym imieniem było to, jakoś tak mi wpadło w ucho (krótkie i śmieszne takie :) ), ciekawostką jest że jak w google grafika wpisze się Hiro wyskakuje jakiś taki dziwny Japończyk :P, a że ja lubię Japonię to tym bardziej mi odpowiada :).

Ot mały offtop :P
Obrazek
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Heroes

Post autor: Azrael »

Ten japończyk w okularach to (główna?) postać Herosów!
Tja. tylko, że on nie umiera. Słuchałbyś dokładniej to wiedziałbyś, ze się zregeneruje:p
KTO GDZIE I KIEDY TO MÓWIŁ?!?!?!?!?!?
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Hiro
Marynarz
Marynarz
Posty: 374
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 14:16
Numer GG: 5761430
Lokalizacja: Tam gdzie Tzeentch mówi dobranoc

Re: Heroes

Post autor: Hiro »

Azrael666 pisze:Ten japończyk w okularach to (główna?) postać Herosów!
Kolejny powód żeby chociażby obejrzeć :), ale będzie musiało poczkeać aż Bleach się rozwinie :)
Obrazek
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Re: Heroes

Post autor: Arxel »

Azrael666 pisze:KTO GDZIE I KIEDY TO MÓWIŁ?!?!?!?!?!?
Było powiedziane w wielu odcinkach. W końcu z tego powodu Sylarowi nie można było pozwolić na zabicie Claire. Bo wtedy on tez mógłby się regenerować.
OŻESZ TY W PYTĘ WRÓCIŁEM NA FORUM :D!
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Heroes

Post autor: Sihamaah »

Tia... Myślisz logicznie, a to Herosach nie jest wskazane :P Tyle tam nielogiczności, że głowa mała. Wolę LOST :P
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Heroes

Post autor: Azrael »

Weź pod uwage, że ZABICIE Clair.
Bez przesady przy upadku z tak dużej wysokości... 5l. 0Rh - rozbryzgało by się na 1km kwadratowy.
(swoją drogą, że mógłby polecieć....[tylko gdyby to umiał jego brat nie był by potrzebny])

Oby go zabili...

Tia... Myślisz logicznie, a to Herosach nie jest wskazane Tyle tam nielogiczności, że głowa mała. Wolę LOST
Sorry, ale jeśli jakiś serial jest nielogiczny to jest nim LOST.
(tia spadali dwa kilometry...)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Heroes

Post autor: Sihamaah »

Wiesz... Mimo wszystko w LOST nawet największe nielogiczności i tajemnice są po jakimś czasie wyjaśnione. I to w dość logiczny sposób. Jako fan mogę to stwierdzić. Może z tymi 2km też jest jakoś wyjaśnione?

Tym bardziej, że katastrofa samolotu jest bardziej prawdopodobna od tego, że ludzie zaczną odnajdywać w sobie super-moce :)

Inna rzecz: oba to seriale FANTASY! Fantasy nie musi być aż tak super realistyczne i logiczne. Dlatego nazywa się fantasy. Byleby się przy tym dobrze bawić ;)
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Heroes

Post autor: Azrael »

Skoro tak uważasz to co to?:
Tia... Myślisz logicznie, a to Herosach nie jest wskazane Tyle tam nielogiczności, że głowa mała.
Elfy, smoki i wiedźmini także są nielogiczni i jeszcze mniej możliwi niż przyspieszona mutacja...
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Heroes

Post autor: Sihamaah »

Sihamaah pisze:Wiesz... Mimo wszystko w LOST nawet największe nielogiczności i tajemnice są po jakimś czasie wyjaśnione. I to w dość logiczny sposób.
Ot co :P Bo pewna logika powinna być. Nawet wiedźmin jest logiczny. Ba, smoki też! Nie takie stwory mamy na ziemi ;)

W Herosach miałem na myśli nielogiczności fabularne. W LOST nawet, jeśli wydaje nam się, że coś jest nie tak jak powinno, po czasie się wyjaśnia i okazuje, że jest logiczne. Trzeba naprawdę czasem dużo myśleć, żeby wytropić tę "nić" wśród innych misternie uplecionych wątków, ale ONA TAM JEST! "Szukajcie a znajdziecie" ;)
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Re: Heroes

Post autor: Arxel »

No wiesz.. fani herosów mogą powiedzieć to samo ,, po prostu ty tego nie widzisz, a ja widzę"
OŻESZ TY W PYTĘ WRÓCIŁEM NA FORUM :D!
aleandra
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 29 maja 2007, 16:46
Numer GG: 0
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski :)
Kontakt:

Re: Heroes

Post autor: aleandra »

A ja bede bronic Heroesow. Ktos mi moze wmowic, ze za malo widzialam i dlatego mi sie ten serial podoba, ale - to nie jest do konca tak. Osobiscie uwazam, ze Heroes to bardzo wciagajacy serial ze wzgledu na to, ze potrafi wciagnac widza. To prawda, ze do 4-6 odcinka troche ciezko jest, ale pozniej - zapewniam - akcja zaczyna sie coraz lepiej rozkrecac. A jesli chodzi o Niki, ktora walnela Sylara mimo, ze go nie znala - to tez sie zdziwilam, jednak wpadki zdarzaja sie kazdemu. A zreszta - czy ja oceniam Prison Breaka tylko dlatego, ze ogladnelam tylko 2 odcinki?
Aleandra,
http://goistka.blogspot.com - bajka bo-bajka.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Heroes

Post autor: Azrael »

... chociaż aleandra jest po mojej stronie to:
Osobiscie uwazam, ze Heroes to bardzo wciagajacy serial ze wzgledu na to, ze potrafi wciagnac widza
- mnie powaliło.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Heroes

Post autor: Sihamaah »

I tak będę bronił LOSTów. Ktoś mi zarzuci, że ten temat to nie o Zagubionych, ale nie da się ukryć, że Herosi to w głównej mierze dziecko 'LOST-manii'. ;) Jedna z przewag LOST :P

BTW. Muszę jednak przyznać, że wpadki się zdarzają, ale np. w LOST wpadką był np. autobus, który wszedł do produkcji po czasie, który ukazywały retrospekcje (wspomnienia ->1996, autobus ->2002) ale to nie jest błąd na miarę błędu fabularnego. To śmieszny błąd, którego nikt poza maniakami nie widzi.

A Heroes zgodzę się - nie było złe. Ale mogło być lepsze.

LOST też mogłoby być pewnie lepsze, ale nie jestem sobie tego w stanie wyobrazić. A w przypadku Heroes - jak najbardziej tak!
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Re: Heroes

Post autor: Arxel »

A jak dla mnie LOST było... niezbyt fajne. Dało się oglądać ale wolę Herosów. Albo odgrzebać skądś miasteczko Twin Peaks.

I jakiej LOST-manii? Ja takiego zjawiska nie zauważyłem. Po prostu fanii i ludzie nie będący fanami innych seriali fantasy pełnych zagadek tak to nazywają, bo LOST wyszedł troszkę wcześniej:P

BTW. napisz mi kilka nie logiczności w Herosach. Bo mi się wydawali bardzo logiczni.
OŻESZ TY W PYTĘ WRÓCIŁEM NA FORUM :D!
ODPOWIEDZ