Kreskówki!

Biblioteka Światów
ODPOWIEDZ

Która z poniżej podanych kreskowek rządzi?

Johny Bravo
18
16%
Laboratorium Dextera
20
18%
Atomowki
1
1%
Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Fosters
11
10%
Ed Edd i Eddy
8
7%
Scooby Doo
11
10%
inna
44
39%
 
Liczba głosów: 113
Alrikus
Marynarz
Marynarz
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 10:27
Numer GG: 0
Kontakt:

Post autor: Alrikus »

Czy u was w okolicy panuje też coś takiego jak obsesja na punkcie "włatcy móch"?

Kod: Zaznacz cały

nie. Kiedyś obejrzałem 1 odcinek i od tamtego czasu nic nie słyszałem o "włatcy móch". Obsesją bym tego nie nazwał :)
Obce lasy przemierzam, serce szarpie mi krtań!
Nie ze strachu - z wściekłości, z rozpaczy!
Ślad po wilczych gromadach mchy pokryły i darń,
Niedobitki los cierpią sobaczy!
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

thorlan pisze:Czy u was w okolicy panuje też coś takiego jak obsesja na punkcie "włatcy móch"?
Nie, w życiu nie słyszałem. :P
Ale South Park lubię bardzo, choć nie tak jak Family Guy albo Futuramę :)
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Włatcy Móch nie za bardzo przypadli mi do gustu. Jeden odcinek obejrzałem i dałem sobie spokój. Ale panuje epidemia wśród znajomych :P
.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

W ciekawych linkach kiedyś wrzucałem odnośnik do oficjalnej strony WM, a konkretniej do miejsca skąd można sciągnąć pierwszy sezon serialu.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Solarius Scorch pisze:Ale South Park lubię bardzo, choć nie tak jak Family Guy albo Futuramę :)
O tak, Family Guy i Futurama rządzą :D Jeszcze American Dad jest niezły, ale nieco słabszy od tych dwóch :)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Visius
Majtek
Majtek
Posty: 133
Rejestracja: czwartek, 18 stycznia 2007, 14:09
Numer GG: 3705860
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Post autor: Visius »

Jeśli chodzi o kreskówkę, którą mogłem kiedyś oglądać bez przerwy, to były oczywiście wszelkie przygody Asterixa i Obelixa. Teraz, choć już (jak to głupio brzmi) mam 16 lat, muszę przyznać, że mam słabość do kreskówki "Mroczne Przygody Billego i Mandy". Nie ma to jak ponury humor w tego typu bajkach.
Obrazek
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Visius pisze: Nie ma to jak ponury humor w tego typu bajkach.
Też lubie :) ale tylko pierwszą serie. Nastepne serie to wtórny shit...
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Trankvilus
Marynarz
Marynarz
Posty: 371
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 08:40

Post autor: Trankvilus »

Ed, Edd & Eddy. Drugiego serialu z tak głupkowatym klimatem to ze świecą szukać. Rozterki nastolatków ukazane w prześmiewczy sposób z pewnym talentem i wdziękiem. Z perspektywy lat ogląda mi się to coraz przyjemniej - dystans pozwala spojrzeć na pewne rzeczy inaczej. I te rozbrajające teksty ("Zatrzymam go, Eddy!", "O, spadło drzewo!", "Tost z masłem!" - humor sytuacyjny, nie przeczę, ale w to mi graj :wink: ).
Koyaanisqatsi!
Koval
Marynarz
Marynarz
Posty: 310
Rejestracja: wtorek, 1 maja 2007, 23:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Koval »

Offtop: jak Wy znajdujecie czas na TO wszystko ? Nauka, komp, net (w tym oczywiście tawerna :wink: ) i od czasu do czasu sesje, a tu dodatkowo kreskówki, czyli generalnie tv ? Ale Wam dobrze...
"Ogrom szaleństwa jest najlepszym zmysłem."
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

-Koval- pisze:Offtop: jak Wy znajdujecie czas na TO wszystko ? Nauka, komp, net (w tym oczywiście tawerna :wink: ) i od czasu do czasu sesje, a tu dodatkowo kreskówki, czyli generalnie tv ? Ale Wam dobrze...
Ależ to kwestia organizacji czasu: komp i Tawerna w pracy, komp i Tawerna w czasie nauki (zaleta studiów online), kreskówki/filmy przy kolacji, książki w autobusach/metrze, sesje w weekendy. A telewizję się olewa. Do tego można dodać kilka rzeczy zamiast snu i nagle jest czas na wszystko ;)

A żeby nie offtopować, to zareklamuję Samuraja Jacka - toto na Cartoon Network leciało jakieś 2 lata temu, nie wiem czy jeszcze puszczają. Fajne :)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Kreskówki!

Post autor: Craw »

Nie lubie samuraja Jacka, o wiele bardziej wole oldschoolowe Cow & Chicken czy Dexter's Lab. Z nowszych lubie ogladac Xia Lin Showdown ^^
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Re: Kreskówki!

Post autor: Falka »

Laboratorium Dextera też lubię, ale Krowę i Kurczaka już mniej. Drażniło mnie, ale mimo to regularnie oglądałam irytującuj się. Ot, głupie uzależnienie. Ale za to Jam Łasica był świetny :D

Z krestkówek z Cartoon Network lubiłam też Atomówki i Chojraka. Reszta mi się nie podobała albo nie śmieszyła, np. taki Ed, Edd i Eddy to dla mnie była porażka, a Dwa Głupie Psy były po prostu nudne. Spotkałam się z opinią, że Owca w wielkim mieście to świetna kreskówka, ale ani jednego odcinka całego nie widziałam. Wiem tylko tyle, że Owca jest facetem ;)

Nowych nie znam. Od 4 lat żyję bez telewizora, a jak jestem w domu u rodzinki, to mam ciekawsze rzeczy do robienia, niż zaglądanie na CN. Zwłaszcza, że jak tam zajrzę, to i tak nic ciekawego nie ma.

A oldskulowe kreskówki to dla mnie Bugs, Duffy, Kojot i całe Looney Tunes :)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Kreskówki!

Post autor: Eglarest »

Jesli chodzi o kreskowki to zdecydowanie rządzą Włatcy Moch :D:d
ale dlugo tez ogladalem lubialem i lubie Garfielda :D - tylko dawno juz jakos nie widzialem

z cartoona to : dwa głupie psy, chojrak, dexter(czasami)
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Re: Kreskówki!

Post autor: Falka »

Widziałam ostatnio Włatców Much i zupełnie nie rozumiem, dlaczego to się tak podoba. Toć to nawet nie jest zabawne... No ale to już kwestia gustu, więc proszę mnie nie bluzgać.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: Kreskówki!

Post autor: Elfin »

Falka.. Wlatcy moch sa zabawni dlatego ze sa glupi... Ja tam osobiscie ogladami nic sobie nie zarzucam (samokrytyka :P )...A co do innych to najbardziej lubie Laboratorium Dextera... A takize mnie fan ze ostatnio ogladalem go ponad rok temu...
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Re: Kreskówki!

Post autor: Falka »

Elfin, wiem, że są głupi. Ale ja rozróżniam rzeczy, które dla mnie są głupio-głupie i śmieszno-głupie. Włatcy Much podpadają pod tą pierwszą kategorię, ta głupota mnie tylko drażni, a nie śmieszy.
Pod drugą kategorię podpada np. Robot Chicken albo animacje ze Strong Badem. Momentami zabójczo głupi jest Family Guy i za to go uwielbiam.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Saturas
Pomywacz
Posty: 39
Rejestracja: poniedziałek, 21 maja 2007, 20:26
Lokalizacja: Z Korinis

Re: Kreskówki!

Post autor: Saturas »

Wladcy Móch są super! Ich fajnosc polega na glupicie :D . Ja tam do tych drugoklasistów nic nie mam. Fajną kreskówką jest też pomysłowy Dombromil. (Jedna z moich ulubionych.)
"(...)Ponieważ tchórz umiera 1000 razy, a bohater tylko raz(...)"
ODPOWIEDZ