Seriale

Biblioteka Światów
Thaevis
Marynarz
Marynarz
Posty: 302
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 09:31
Lokalizacja: Chorzów City Crew
Kontakt:

Post autor: Thaevis »

No i jak wam się Prison Break podobało ? :) Ja uważam że serial ma wielki potencjał, spodobały mi się pierwsze odcinki i czekam na następne. Poza tym lubie jeszcze:
:arrow: Detektyw Monk
:arrow: Kryminalne Zagadki Las Vegas- TVP pusza o iscie makabrycznej porze ale na AXN puszczaja o 22:00 w czwartki
:arrow: Lost- chyba nie musze uzasadniac ;)
"Jeśli słowa wypowiada się z należytą pasją, a bogowie akurat się nudzą, bywa, że cały wszechświat przeformatowuje się wokół owych słów. Słowa zawsze miały moc odmieniania świata."
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Prison Break zapowiada się całkiem fajnie, szkoda że teraz będą po jednym puszczać :? Najgorsze jest to, że każdy odcinek kończy się w sposób, po którym masz ochotę koniecznie zobaczyć kolejny. Scenarzyście powinni dać Oscara za sadyzm :) Łączę się w bólu nad porą emisji Kryminalnych Zagadek Las Vegas. Teraz Polsat ma zacząć CSI: Miami, ciekawe o której godzinie, bo jak ich znam to o 23 najwcześniej :evil: Ogólnie lubię tego typu kryminalne seriale :)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Scenarzyście powinni dać Oscara za sadyzm Smile
Chodzi o paluszek? :D Ej ja też bym tak zrobił, to sie nazywa perswazja :D Ja tam z zapałem ogladam nowa serię Archiwum X .Wymiata. Nareszcie widać jakieś pojazdy kosmiczne... dobre to po poprzedniej dawce mhrocznej niepewnosci. Chociaż brak odpowiedzi tez był miło stymulujący :D
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Ogólnie chodzi o sadystyczne urywanie akcji w najciekawszych momentach :) Pamiętam, że kiedyś oglądałem Archiwum X - jeden z seriali, na których się wychowałem - ale na pierwszym miejscu i tak był McGyver :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Podobno Prison Break oglądało 40% wszystkich telewidzów będących przed telewizorami :) Ale serial baaardzo dobry :D
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Thaevis pisze: :arrow: Lost- chyba nie musze uzasadniac ;)
Możesz uzasadnić? Bo ja naprawdę nie rozumiem, co jest takiego fajnego w tym serialu... Pierwsze odcinki powinny zachęcać do oglądania - mnie znudziły i zniechęciły. Dlatego jak najbardziej serio proszę o uzasadnienie.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Visius
Majtek
Majtek
Posty: 133
Rejestracja: czwartek, 18 stycznia 2007, 14:09
Numer GG: 3705860
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Post autor: Visius »

Falka pisze:Bo ja naprawdę nie rozumiem, co jest takiego fajnego w tym serialu...
Dokładnie, zgadzam się z Falką. Mnie Lost znudziło strasznie. Przebrnąłem chyba tylko przez trzy odcinki. Jak dla mnie, flaki z olejem.
Obrazek
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Bo ten serial należy oglądać od II sezonu... Ja tak zacząłem. Jakże sie potem zdziwiłem kiedy okazało sie że nic nie straciłem... Pierwszy faktycznie jest zabójczy ale potem jest tylko miód. Nie zaniechencajcie sie pierwszymi odcinkami i podejdzcie do lost jeszcze raz od II sezonu :P
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Post autor: Ardel »

LOSTy nie są złe,ale trzeba się nastawić na nudne fragmenty i pójść wtedy obejrzeć np. tawernę :P Ogólnie podobają mi się w serialu charaktery danych postaci oraz psychologiczne podejście do filmu (tzn mniej akcji więcej przemyśleń)

A kto ogląda 4400? Ja uważam że jest to jedno wielkie nieporozumienie (czyt. shit)
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Ja podchodzę do 4400 tak średnio - jakoś mnie to za bardzo nie pasjonuje, ale też nie uważam tego za kompletny syf. Serial, jakich wiele. W każdym razie do pięt nie dorasta Prison Breakowi, Monkowi, CSI, ani nawet dokumentalnym serialom o okolicznościach zbrodni (był taki kiedyś, o anatomopatologach - ciekawe, znaleźli gościa po odnalezionym kawałku zabitej żony). A w sumie i tak lepszy niż telenowele argentyńsko-jakieśtam :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

CSI: Miami będzie leciało o 21. Może się pokuszę :D
.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Deep pisze:CSI: Miami będzie leciało o 21. Może się pokuszę :D
Oby tylko Polsat nie odwalił kity jak TVP ze zmienianiem pory emisji... Swoją drogą, czy tak ciężko jest włodarzom jakiejś stacji poinformować o przyczynach zmiany emisji i o nowych porach nadawania?? Bo o przeprosinach już nawet nie mówię. Przerywanie nadawania serii w połowie i puszczanie potem od nowa pominę litościwym milczeniem :evil:
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Dominika
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: środa, 31 stycznia 2007, 18:33

Post autor: Dominika »

A moim serialem jest "Gotowe na wszystko" - świetny scenariusz, obsada - ukłony dla rewelacyjnej Marcii Cross, no i akcja, akcja, akcja!!!
Bardzo nie lubię w serialach schematów tj. ta osoba jest nieskończenie dobra, a następna to ucieleśnienie wszelkiego zła. W tym serialu najlepszy przyjaciel nagla zrobi ci taką akcję, ze szkoda gadać, a wydawać by się mogło najbardziej wyjałowiona duszyczka nagle podaje ci pomocną dłoń, gdy inni "przyjaciele" wychodzą. Człowiek jest postacią wielowymiarową - jest zdolny naprawdę do wielkich czynów, ale też do zbrodni. Życie gospodyń domowych jest podobno nudne - sprzątanie, dbałość o ogród itp "nieciekawe" zajęcia. Te kury domowe niby są tak różne od tych np. w Polsce, a jednak mają te same problemy.
A co do "Zagubionych" - hmmm, powiem wam, że nawet mnie do tego nie ciągnie. "4400" - nie lubię science-fiction i opowieści o ufokach.

Rewelacja - "Detektyw Monk"! Aha, zapomniałabym - fenomenalna "Moda na sukces"!!! :lol: Mogę nie oglądać 10 odcinków, a i tak wiem co się aktualnie dzieje! :wink:

"Prison Break" - no wpadłam :wink:
I mam w niedzielę czterogodzinny maraton filmowy
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Dominika pisze: Rewelacja - "Detektyw Monk"! Aha, zapomniałabym - fenomenalna "Moda na sukces"!!! :lol: Mogę nie oglądać 10 odcinków, a i tak wiem co się aktualnie dzieje! :wink:
Pod pierwszym podpisuję się wszystkimi częściami ciała :) A najlepsze jest to że Monka zacząłem oglądać przypadkiem, bo leciał przed "Kompanią Braci", ale to było dopiero drugi odcinek i mnie wciągnął. A co do "Mody na sukces" to powiem Ci lepiej - tego serialu możesz nie oglądać przez 3 lata i nic nie stracisz z akcji. Przetestowane na mamie :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Dominika pisze:fenomenalna "Moda na sukces"!!! :lol: Mogę nie oglądać 10 odcinków, a i tak wiem co się aktualnie dzieje! ;)
Jak to przeczytałem, to straciłem wiarę w ludzi :wink: . Bez urazy, ale jak przypadkiem kiedyś włączyłem to na kilka sekund, to miałem odruch wymiotny. Chociaż trzeba pogratulować reżyserowi za ilość odcinków :wink: . No ale, jak wiemy liczy się jakość, a nie ilość.
Ravandil pisze:A co do "Mody na sukces" to powiem Ci lepiej - tego serialu możesz nie oglądać przez 3 lata i nic nie stracisz z akcji.
A tam jest coś takiego jak akcja?
Ostatnio zmieniony środa, 31 stycznia 2007, 21:52 przez Heimdall, łącznie zmieniany 1 raz.
...
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Heimdall pisze: A tam jest coś takiego jak akcja?
Jak będziesz oglądał po jednym odcinku co kilka miesięcy, to będziesz miał wrażenie, że tam się coś dzieje.
Jak będziesz oglądał jeden odcinek na rok, to to będzie wyglądało, jakby tam akcja była ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Dominika
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: środa, 31 stycznia 2007, 18:33

Post autor: Dominika »

Ajajajajaj w tym serialu nie ma akcji jako takiej. Tam tylko Brooke wychodzi za kolejnego z Foresterów - i tak naprawdę wokół tego kręci się cała akcja :wink:
ODPOWIEDZ